Maxstone

Szukasz ciekawego pomysłu na ozdobienie elewacji swojego domu? A może chcesz wykorzystać do dekoracji wnętrza coś oryginalnego, co nada mu wyjątkowego stylu? Doskonałym sposobem, aby osiągnąć niezwykle spektakularne, a przy tym eleganckie i stylowe efekty, jest kamień dekoracyjny Maxstone. W ofercie viverto.pl znajdziesz bogaty asortyment tego typu produktów, odznaczających się ponadczasowym pięknem, unikalnością i wytrzymałością. Zapraszamy!
Kamień Elewacyjny Elbrus 2  37,5x12,5 cm Maxstone

35.50PLN / kart.
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Kamień Elewacyjny Olimpia 4 35x10/25x10 Maxstone

38.00PLN / kart.
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Kamień Elewacyjny Nevada 1 50x13 cm Maxstone

54.22PLN / kart.
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Narożnik Elewacyjny Elbrus 2  Maxstone

45.57PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Olimpia 4 Maxstone

49.00PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Kamień Elewacyjny Cres 1 48x14 cm Maxstone

34.40PLN / kart.
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Narożnik Elewacyjny Cres 1  Maxstone

45.00PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Kamień Dekoracyjny Harvard 1  Maxstone
Promocja-9%

37.98PLN / kart. 34.50PLN / kart.
5.00(1)
Narożnik Dekoracyjny Havana 1  Maxstone

39.50PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Narożnik Dekoracyjny Havana 2  Maxstone

39.96PLN / kart.
W MAGAZYNIE

Kamień dekoracyjny Maxstone - nowa jakość aranżacji w ponadczasowym stylu

Kamień dekoracyjny to materiał, który charakteryzuje się ponadczasowym pięknem, inspirowanym naturą i jej wspaniałymi kamiennymi formami. Jeśli dodamy do tego ciekawe wzornictwo oraz świetne wykonanie, to otrzymujemy niezwykle szlachetną okładzinę ścienną, która sprawdza się jako dekoracja zarówno do wnętrz, jak i elewacji, ogrodzeń czy małej architektury. Wszystko dostępne jest w asortymencie Maxstone - polskiego producenta oferującego przepiękne, solidne i stylowe okładziny z kamienia dekoracyjnego - w tym płytki dekoracyjne, płytki elewacyjne i płytki cegłopodobne, a także panele drewniane.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to wyroby Maxstone mogą być doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Producent wyniósł bowiem okładziny ścienne na zupełnie nowy poziom pod względem wzornictwa i jakości, oferując bogaty wybór produktów o zróżnicowanych kształtach, teksturach, strukturach i kolorystyce. Tym samym kamień Maxtone to szeroka gama produktów o wyjątkowym designie, które sprawiają, że zarówno wnętrza, jak i elewacje, zyskują zupełnie nowej jakości i wyrazu! Przy czym kamień dekoracyjny Maxstone jest zazwyczaj wykonany z trwałego, niepalnego i odpornego na czynniki biologiczne (grzyby) keramzytu oraz mieszanek kwarcu, cementu, pigmentów i betonu, co zapewnia elewacji trwałość i bezpieczeństwo.

Maxstone kamień elewacyjny - piękny i szlachetny

Jeśli chcesz, aby elewacja Twojego domu wyróżniała się spośród morza pokrytych zwykłym tynkiem fasad, to kamień elewacyjny Maxstone jest najprostszym i najdoskonalszym sposobem, na uzyskanie niezwykle eleganckiego, a przy tym oryginalnego efektu. Tego typu wykończenie elewacji niesie ze sobą powiew świeżości, a przy okazji ponadczasową szlachetność, która jest wpisana w naturę kamienia. Co istotne, w asortymencie Maxstone znajdziesz zarówno klasyczne płytki elewacyjne z kamienia, jak i bardziej nowoczesne i zaskakujące swoim wzornictwem płytki kamienne o geometrycznych kształtach.

Kamień dekoracyjny Maxstone do stylowych wnętrz

Dekorowanie kamieniem wnętrz jest prawdziwą sztuką, w której dużą rolę odgrywa zarówno odpowiednie dobranie designu płytek dekoracyjnych z kamienia, jak i przemyślany wybór miejsca, które będą zdobić. Kamień dekoracyjny jest doskonałym patentem na wyróżnienie określonej strefy czy udekorowanie konkretnych elementów pomieszczenia. Jego funkcją jest bowiem nadanie stylu, a nie przytłoczenie, dlatego nie może być go zbyt dużo.

Z tego też powodu kamień dekoracyjny Maxstone wspaniale prezentuje się przy ozdobieniu kominka, kolumn czy pojedynczej ściany. Natomiast bogactwo wzorów pozwala dopasować odpowiednie płytki dekoracyjne z kamienia do ogólnej koncepcji aranżacyjnej. Co ważne, za pomocą kamienia można tworzyć aranżacje zarówno klasyczne i rustykalne (np. kamień dekoracyjny Havana Maxstone i Nebraska Maxstone), jak i nowoczesne (np. Maxstone Lanzarote czy Maxstone Bergen).

Ponadczasowe kolekcje Maxstone - kamień elewacyjny Olimpia, Elbrus i Nevada

Wśród ciekawych kolekcji Maxstone, dostępnych w ofercie viverto.pl, znajdziesz przepiękne płytki kamienne, które nie tylko nadają elewacji wyjątkowego charakteru, ale także stanowią dla niej ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. W takim kontekście określenie ponadczasowy zyskuje jeszcze głębszego znaczenia.

Wśród tego wyjątkowego asortymentu na szczególną uwagę zasługuje kamień elewacyjny Olimpia, charakteryzujący się przepięknym klasycznym stylem i elegancją, który dostępny jest w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Równie piękna jest kolekcja Maxstone Nevada, która odznacza się nieco mniejszą regularnością kształtów, co nadaje jej wyjątkowego wyglądu. Interesująca jest także kolekcja Maxstone Elbrus, która w swojej jasnej odsłonie nadaje elewacji, nieco rustykalnego stylu.

Maxstone - inspiracje cegłą i drewnem

Wśród produktów dekoracyjnych Maxstone nie zabrakło płytek cegłopodobnych, inspirowanych ciepłym i przyjaznym charakterem materiałów ceglanych. Dostępne są one w kilku kolekcjach, w których znajdziemy zarówno tradycyjną czerwoną cegłę, jak i cegłę w odcieniach bieli, czerni i grafitu. Kolekcje ceglanych płytek Maxstone wykonane są z gipsu budowlanego, jednak doskonale imitują ścianę z cegły. Co ważne, Maxstone czerpie swoją inspirację nie tylko z takich materiałów jak kamień czy cegła, ale również z drewna. Marka w swojej ofercie posiada panele drewniane o przestrzennej strukturze, wykonane z prawdziwego drewna oraz elewacyjne deski elastyczne, które doskonale odwzorowują drewno naturalne.

Maxstone - opinie

Wśród materiałów do wykończenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, płytki dekoracyjne i elewacyjne Maxstone cieszą się niezwykle pozytywną opinią. Jeśli dodamy do tego jeszcze naprawdę atrakcyjną cenę, bo produkty Maxstone nie należą do najdroższych, to otrzymujemy naprawdę stylowe i eleganckie wykończenie ściany w bardzo dobrej cenie. Polecamy!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Zastosowanie
Pomieszczenie
Mrozoodporność
Pojemność
Kraj pochodzenia

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone