0

Miarki

(5 produktów)

W budownictwie liczy się precyzja, dlatego w tym dziale prezentujemy Ci praktyczne narzędzia miernicze: składane miarki drewniane, a także miary zwijane. Z ich pomocą perfekcyjnie odmierzysz odległości, dopasujesz wymiary materiałów budowlanych i policzysz pole ścian. Zobacz dostępną ofertę i wybierz jakość, której zaufali nasi klienci.

Miara Drewniana Składana 1m KAEM

Miara Drewniana Składana 1m KAEM

7.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Miara Drewniana Składana 2m KAEM

Miara Drewniana Składana 2m KAEM

13.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Miara Zwijana 7,5m x 25mm KAEM

Miara Zwijana 7,5m x 25mm KAEM

38.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Metrówka – niezbędna w każdym domu

Niektóre z narzędzi budowlanych sprawdzą się nie tylko podczas remontu oraz budowy, ale także na co dzień. Takim przyrządem są metrówki, które mogą okazać się niezbędne, gdy zechcesz kupić nowy obraz, dywanik do łazienki czy wymienić fronty szafek kuchennych. Metrówka sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i każdej sytuacji wymagającej pomiarów. To dlatego jest tak popularna. Chociaż na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych opcji – przyrządów laserowych i elektronicznych, to klasyczne, składane i zwijane metrówki wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. W naszym sklepie znajdziesz je w atrakcyjnej cenie.

Przyrządy miernicze – różne rodzaje, dla Twojej wygody

Mimo że miarki różnią się wyglądem, materiałem, z którego są zbudowane i zasadą działania, ich użycie pozostaje niezwykle proste. Drewniane miarki wystarczy złożyć, a miarki automatyczne chowane są w obudowie poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Mechanizm sprężynowy zapewnia im niezawodne działanie przez wiele lat. Na budowie, podczas remontu oraz w miejscach, w których mierzone są spore odległości, idealnym rozwiązaniem mogą okazać się taśmy miernicze. Mają one znacznie większą długość od klasycznych metrówek, ale mechanizm ich działania jest podobny – wystarczy zwinąć je za pomocą ręcznej korbki. Zobacz, jakie miarki posiadamy w naszej ofercie i postaw na sprawdzoną jakość.

Metrówka drewniana

Służą do mierzenia długości na płaskich powierzchniach. Tego typu przyrządy miernicze występują najczęściej w wersji 1 metr lub 2 metry, ale zdarzają się także metrówki drewniane o długości 5 m. Miary te mogą być wykonane także z plastiku, czyli materiału lżejszego. Składane miarki drewniane nazywane są także krzyżówkami lub metrówkami stolarskimi – to właśnie w tej branży są najbardziej popularne.

Miary te mają prostą budowę, która zapewnia ich błyskawiczną obsługę. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane oferowane przez nas miary, a także dodatkowe zabezpieczenia w postaci okuć zapewniają ich trwałość.

Metrówki zwijane

Zwijana miarka to narzędzie, obecne niemal w każdym domu. Mechanizm jej działania jest prosty: plastikowa obudowa skrywa w sobie zwijający, sprężynowy system, który automatycznie zwija metalową taśmę do wnętrza obudowy. By zablokować miarkę w wybranym miejscu, wystarczy lekko przesunąć (lub, w zależności od modelu, wcisnąć) przycisk znajdujący się na obudowie. Ponowne jego przesunięcie (bądź wciśnięcie) spowoduje zwolnienie blokady.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli metrówek zwijanych. Od bardzo małych, w formie breloczka lub akcesorium, które możesz mieć zawsze pod ręką, po długie, profesjonalne taśmy. Metrówka 5m, 3m czy 10 m to opcje najpopularniejsze na rynku.

Narzędzia pomiarowe budowlane – nie tylko miarki

Warto zaznaczyć, że do kategorii przyrządów mierniczych należą także narzędzia do bardziej profesjonalnego użycia. Są nimi na przykład suwmiarki, które służą do precyzyjnego mierzenia niewielkich obiektów, szczelin i wąskich powierzchni. Innym rodzajem tego typu przyrządów są kątowniki. Ich budowa opiera się na dwóch, prostopadle połączonych ze sobą elementów. Dzięki nim wyznaczenie kąta prostego będzie szybkie i łatwe. Ostatnim rodzajem przyrządów pomiarowych są narzędzia profesjonalne. Używane są najczęściej na budowach i podczas remontu, ale mogą także znaleźć się w skrzynce miłośnika DIY.

Przyrządy i narzędzia pomiarowe – oferta viverto.pl

Planujesz remont mieszkania? Budujesz dom? Jesteś wykonawcą? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę działu narzędzia budowlane. Znajdziesz w nim profesjonalne produkty, które mogą okazać się niezbędne podczas wykonywania pracy. Poznaj marki takie jak Kaem, Marrob czy Silveno i daj się zaskoczyć jakością. Nie zapomnij także sprawdzić pozostałego asortymentu naszego sklepu internetowego, by złapać wyjątkowe okazje w niskich cenach.

Znajdź narzędzia na miarę, zapraszamy.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone