0

Narzędzia budowlane

(252 produktów)

Prace remontowo-budowlane nie mogą obyć się bez odpowiednich narzędzi. Znajdziesz je w tym dziale. Od kielni po szpachle, pace i worki na gruz – nasza oferta jest naprawdę szeroka, jednak wszystkie oferowane przez nas produkty łączy jakość i funkcjonalność. Sprawdź dostępny asortyment!

Ostrza Łamane 10 Sztuk 18 mm Cobler

Ostrza Łamane 10 Sztuk 18 mm Cobler

5.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wiadro Budowlane 10L Goldmurit

Wiadro Budowlane 10L Goldmurit

9.84PLN / szt
W MAGAZYNIE
Nóż Do Tapet Metalowy 18 mm Cobler

Nóż Do Tapet Metalowy 18 mm Cobler

10.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kielnia Do Płytek 100 mm Goldmurit

Kielnia Do Płytek 100 mm Goldmurit

11.61PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS Z Hydrogąbką Goldmurit

Paca ABS Z Hydrogąbką Goldmurit

12.53PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Do Fug Epoksydowych Goldmurit

Paca Do Fug Epoksydowych Goldmurit

18.38PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wyciskacz Profesjonalny 310 ml Marrob
Super cena

Wyciskacz Profesjonalny 310 ml Marrob

31.00PLN / szt
zostało:25szt
Szpachla Nierdzewna 6 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 6 cm 2K*82* KAEM

13.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 15 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 15 cm 2K*82* KAEM

17.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kielnia Do Płytek 80 mm Goldmurit

Kielnia Do Płytek 80 mm Goldmurit

10.96PLN / szt
W MAGAZYNIE
Szpachla Nierdzewna 12 cm 2K*82* KAEM

Szpachla Nierdzewna 12 cm 2K*82* KAEM

14.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Narzędzia budowlane, czyli jakie?

Narzędziami budowlanymi możemy tak właściwie nazwać wszystkie przyrządy, używane podczas budowy i remontu. W naszym sklepie z narzędziami budowlanymi postawiliśmy jednak na te, najbardziej przydatne, których nie może zabraknąć podczas pracy. W dużej mierze są to narzędzia ręczne, które przydają się podczas wykonywania precyzyjnych wykończeń oraz akcesoria niezbędne przy wykonywaniu tynków, gładzi, uszczelnień. Stawiając na sprawdzonych producentów narzędzi budowlanych, takich, jak Kaem, Grone, Rigips, Goldmurit oraz Silveno możemy zaoferować Ci najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Profesjonalne narzędzia budowlane – poznaj naszą ofertę

Nasze doświadczenie i współpraca z profesjonalistami pozwoliły nam wybrać narzędzia, które przydadzą się podczas każdego remontu. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je na odpowiednie kategorie, które z pewnością ułatwią Ci znalezienie tego, czego potrzebujesz. Zobacz:

Kielnie, pace, rajberki

To narzędzia remontowe, których nie może zabraknąć podczas wykonywania tynków, gipsów, zapraw oraz murowania. Są to proste narzędzia ręczne, jednak ich brak na budowie może przysporzyć sporo kłopotu. Kielnie mają różne kształty, jednak ich podstawowe zastosowanie pozostaje niezmienne – służą do nakładania oraz rozprowadzania zapraw podczas murowania, oraz tynkowania ręcznego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kielnie trójkątne, trapezowe o proste, jak i wąskie przeznaczone do spoinowania. Paca jest kolejnym z narzędzi przeznaczonym do zapraw. Pozwala w wygodny sposób nałożyć odpowiednią ilość gipsu, kleju, tynku, a następnie gładko rozprowadzić go po powierzchni. Aby je wyrównać, warto użyć rajberki. Znajdziesz je w naszym sklepie online.

Łaty, poziomice, narzędzia miernicze

Na budowie liczy się precyzja. Ściany, murki i konstrukcje w odpowiednich miejscach powinny trzymać pion, a deski, elementy metalowe i powierzchnie muszą być dobrze wymierzone. W naszym sklepie znajdziesz więc narzędzia budowlane, które pomogą Ci uniknąć błędów. Pierwszymi z nich są poziomice. To proste listwy uzupełnione o libelle rurkowe. Znajdujący się w nich płyn, przy wykorzystaniu grawitacji pozwala wyznaczyć poziom lub pion. Kolejnymi narzędziami budowlanymi ręcznymi są łaty. One również posiadają wbudowane libelle, jednak charakteryzuje je znacznie większa precyzja od klasycznych poziomic. Używane są przede wszystkim podczas tynkowania i murowania, wtedy, gdy margines błędu i odchyleń od założonej normy powinien przedstawiać jak najmniejszą wartość. Ostatnią grupą przyrządów z tej grupy są narzędzia miernicze. Należą do nich wszelkie miarki, suwmiarki, kątomierze, piony murarskie i inne. Naprawdę ciężko jest wyobrazić sobie bez nich budowę i remont.

Mieszadła

To narzędzia budowlane, które mają szerokie zastosowanie. Sprawdzą się zarówno na budowie, jak i podczas remontu. Podczas ich wyboru należy pamiętać, by odpowiednio dobrać je do modelu używanych narzędzi i sprzętu budowlanego oraz wykonywanych prac. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości mieszadła, które posłużą Ci przez długi czas.

Szpachelki, noże, ostrza, wyciskarki

Tego typu narzędzia przydadzą się każdemu – nie tylko fachowcom na budowie i osobom planującym generalny remont. Dlaczego? Ponieważ pozwalają na łatwe wykonanie drobnych poprawek. Szpachelka sprawdzi się idealnie, gdy będziesz zakrywać dziurę w ścianie po gwoździu, nóż doskonale posłuży do cięcia grubszego kartonu czy przycinania tapet, a wyciskarka będzie niezastąpiona, gdy zechcesz wymienić silikon, uszczelniający ceramikę, znajdującą się w Twojej łazience.

Narzędzia ręczne

Ciężko jest wyobrazić sobie dom bez śrubokręta czy młotka, prawda? W naszej ofercie znajdziesz więc także podstawowe narzędzia ręczne budowlane, o praktycznym zastosowaniu. Światowe marki, niskie ceny. To właśnie viverto.pl!

Wiadra budowlane, kastry

Na budowie ważna jest także czystość i dobra organizacja. Wiemy o tym, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również wiadra, które mogą posłużyć do mieszania zapraw, jak i szybkiego przenoszenia i porządkowania rzeczy. Dzięki bogatemu asortymentowi produktów dostępnych w tym dziale znajdziesz to, czego poszukujesz.

Pozostałe narzędzia budowlane i akcesoria

W tym dziale znajdziesz produkty, których nie przypisaliśmy do pozostałych kategorii. Być może szukasz trudnodostępnych zszywek, nożyc budowlanych, czy zestawu narzędzi budowlanych? Zobacz, być może posiadamy je w naszej ofercie.

Tanie narzędzia budowlane – oferta viverto.pl

Sklep internetowy z narzędziami budowlanymi Viverto nieustannie poszerza swoją ofertę. Bazując na naszym doświadczeniu, wybieramy dla Ciebie narzędzia budowlane i akcesoria, z których będziesz zadowolony. Zobacz asortyment tego działu, a w przypadku pytań, skontaktuj się z naszymi doradcami. Przeprowadź z nami remont w dobrym stylu.

Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone