0
Narożnik Loft Stegu
Narożnik Loft Stegu
Narożnik Loft Stegu
Narożnik Loft Stegu
Narożnik Loft Stegu
Narożnik Loft Stegu
Producent:
Stegu
Cena:40,71PLN / kart.
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Loft Stegu Narożnik

Narożnik Loft służy do wykończenia narożnych części powierzchni ułożonych z pomocą płytek cegłopodobnych Stegu Loft. Dzięki niemu uzyskasz w swoim domu niezwykle realistyczny obraz prawdziwej cegły. Jego jasna barwa oraz lekko zaokrąglone brzegi doskonale odnajdą się w projektach nowoczesnych, ale także w nieco bardziej klasycznych wnętrzach. Narożnik Stegu Loft jest także niezwykle praktyczny – pozwala na znacznie szybsze i łatwiejsze ułożenie powierzchni, która dzięki niemu stanie się niezwykle spójna. Stosując ten produkt, bez problemu spasujesz ze sobą wzór, tworząc na ścianach kompozycje bez nieestetycznych nierówności. Kolekcja marki Stegu przeznaczona jest wyłącznie do stosowania wewnątrz. Nie posiada mrozoodpornych właściwości.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór dekoracyjnych płytek imitujących cegłę i dopełniających je narożników. Sprawdź naszą ofertę.

Kod producenta:ST-NR-LOF-001-1
Grubość:16-18 mm
Kolorystyka:Biały
Rozmiar:20,6x6,3
Sztuk w kartonie:16
Materiał:Gips
mb w kartonie:1.17 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Cegła
Z fugą:Tak
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu
Zastosowanie:Wewnętrzne

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
2018-07-17 14:09:46
Fajny efekt na ścianie i w pomieszczeniu.

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (1 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone