0

Stegu

(217 produktów)
Producent materiałów wykończeniowych Stegu to rodzinna, polska marka z tradycjami, która z małego przedsiębiorstwa rozwinęła się w firmę o zasięgu międzynarodowym. Działalność marki rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy powołana została spółka cywilna Gran-plast, protoplasta obecnej spółki Stegu. Specjalizowała się ona w wytwarzaniu płytek cegłopodobnych, które nadal znajdują się one w ofercie Stegu.
Kamień Elewacyjny Grenada 1 Russet 55x11,7 Stegu

Kamień Elewacyjny Grenada 1 Russet 55x11,7 Stegu

34.99PLN / kart.
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Żywy Kolor 2L Impregnat Stegu

Żywy Kolor 2L Impregnat Stegu

30.42PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Kamień Elewacyjny Timber 1 Stegu

Kamień Elewacyjny Timber 1 Stegu

41.99PLN / kart.
4.67(9)
W MAGAZYNIE
Kamień Naturalny Bianco 36x10 Stegu

Kamień Naturalny Bianco 36x10 Stegu

79.99PLN / kart.
5.00(4)
W MAGAZYNIE
Płytka cegłopodobna RUSTIK 540 Stegu

Płytka cegłopodobna RUSTIK 540 Stegu

118.08PLN / kart.
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Żywy Kolor do Kamienia 2L Impregnat Stegu

Żywy Kolor do Kamienia 2L Impregnat Stegu

27.57PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Kamień elewacyjny NEPAL 1 Frost 38,5x10 Stegu

Kamień elewacyjny NEPAL 1 Frost 38,5x10 Stegu

44.99PLN / kart.
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Kamień Naturalny Grey 36x10 Stegu

Kamień Naturalny Grey 36x10 Stegu

63.99PLN / kart.
5.00(5)
W MAGAZYNIE
Kamień elewacyjny PALERMO 1 White 55x14,2 Stegu
Super cena

Kamień elewacyjny PALERMO 1 White 55x14,2 Stegu

56.99PLN / kart. 49.35PLN / kart.
5.00(2)
zostało:1026kart.
Narożnik NEPAL 2 Desert Stegu

Narożnik NEPAL 2 Desert Stegu

53.99PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Kamień elewacyjny PALERMO 2 Graphite 55x14,2 Stegu

Kamień elewacyjny PALERMO 2 Graphite 55x14,2 Stegu

57.99PLN / kart.
4.67(3)
W MAGAZYNIE
Narożnik Grenada 1 Russet Stegu

Narożnik Grenada 1 Russet Stegu

35.99PLN / kart.
W MAGAZYNIE
Kamień dekoracyjny Colorado 1 Desert 56x15 Stegu

Kamień dekoracyjny Colorado 1 Desert 56x15 Stegu

64.47PLN / kart.
5.00(1)
W MAGAZYNIE
GRUNT 5L Stegu

GRUNT 5L Stegu

19.01PLN / szt
4.50(2)
W MAGAZYNIE
Narożnik PALERMO 1 White Stegu
Super cena

Narożnik PALERMO 1 White Stegu

65.38PLN / kart. 54.65PLN / kart.
zostało:1010kart.
Stegu - rodzinna firma z tradycjami

Obecnie firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kamienia dekoracyjnego oraz płytek, cegieł i kamieni elewacyjnych. Estetyczne produkty wykończeniowe marki Stegu od lat cenione są wśród architektów wnętrz za niezwykle kunsztowne odwzorowanie niepowtarzalnego piękna natury. Z powodzeniem można użyć ich do wykończenia wnętrza, ale także jako zewnętrzne dekoracje elewacji, której płytki Stegu dodadzą wyjątkowego wykończenia.

Prestiżowe wyróżnienia

Innowacyjne rozwiązania oraz unikatowy design produktów firmy Stegu został wielokrotnie doceniony w różnych konkursach oraz plebiscytach dla producentów ozdobnych płytek elewacyjnych i kamieni dekoracyjnych. Uznanie zyskała również działalność społeczna marki.

Przykładowe wyróżnienia przyznane marce Stegu to złota statuetka „Lidera Polskiego Biznesu”, wygrana w konkursie „Design dla Konesera”, Złote Godło w kategorii „płytki elewacyjne”. Pozwala to sądzić, że oferując kamień dekoracyjny, Stegu dba o doskonałą jakość produktu, ale też obsługi klienta.
To jednak nie wszystko. Wyróżnienia otrzymały również konkretne produkty marki takie jak np. Medal Europejski 2014 dla płytki z gotową fugą przyznawany przez Business Centre Club czy wygrana w konkursie „Design dla Konesera” za płytkę dekoracyjną Timber, która wyróżnia się wyrazistą, drewnopodobną strukturą, delikatnymi sękami oraz subtelną chropowatością. Z kolei niekwestionowanym hitem sprzedaży jest Parma - biała cegła Stegu z gotową fugą, która dodaje wnętrzom wyjątkowego wymiaru.

Stegu: inspiracja naturą

Firma Stegu inspiruje się przede wszystkim naturą, która stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji. Mając za wzór doskonałe twory natury, takie jak struktura drewna czy kamienia, tworzy produkty jak najlepiej odwzorowujące swój naturalny odpowiednik. Płytki elewacyjne Stegu biorą z natury to co najlepsze, prezentują się stylowo i stanowią doskonały element ożywiający wnętrze lub elewację zewnętrzną.
Jeśli chodzi o kamień dekoracyjny, marka oferuje niezwykłą kolekcję dekoracyjnych płytek, kamienia dekoracyjnego oraz płytek ściennych i elewacyjnych, które zachwycają unikatowym designem, perfekcyjnie imitującym naturalne surowce. Teraz możesz przenieść do swojego domu odrobinę świata natury, który będzie doskonale wkomponowany w design Twojego domu bądź mieszkania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym stylu urządzić całe wnętrze i obcować z wiernie odwzorowaną naturą na co dzień.

Unikatowy design płytek elewacyjnych i kamienia dekoracyjnego Stegu

Inspirowany naturą, unikatowy design to znak rozpoznawczy Stegu, która w poszukiwaniu nowych wzorców estetycznych czerpie z otaczającego nas świata przyrody. Zdaniem twórców marki natura jest najlepszym artystą i nie wymaga poprawiania. Kamień elewacyjny Stegu powstaje więc w naturalnej kolorystyce i stylu, dzięki czemu wygląda doskonale przez wiele lat.

Projektanci płytek elewacyjnych i kamieni dekoracyjnych marki stawiają przede wszystkim na trzy elementy: trwałość, użyteczność oraz piękno. Design produktów wykończeniowych producenta cechuje ogromna różnorodność kolorystyczna i szeroki wachlarz zjawiskowych form oraz naturalnych tekstur. Wystarczy sięgnąć po wyrafinowaną designersko białą cegłę z fugą Parma, popularną płytkę elewacyjną Pure czy cieszącą się szczególną popularnością wśród miłośników industrialnych wnętrz – minimalistyczną cegłę Boston.

Płytki kamieniopodobne Stegu do samodzielnego montażu

Wszystkie płytki elewacyjne oraz kamienie dekoracyjne z oferty producenta są niezwykle łatwe w montażu, który można wykonać samodzielnie bez pomocy fachowców. Na stronie internetowej marka publikuje przydatne porady oraz filmy instruktażowe, dzięki którym montaż staje się wyjątkowo prosty. Z łatwością można osiągnąć samodzielnie zadowalający efekt, który będzie cieszył oko przez wiele lat dzięki doskonałej jakości produktu.

Podejście to owocuje, czego dowodem jest wciąż rosnąca popularność firmy zarówno w Polsce, jak i zagranicą oraz pozycja lidera w branży produkcji trwałych płytek dekoracyjnych. Oferowany przez Stegu kamień znajduje rzesze zadowolonych klientów na całym świecie. To produkt godny zaufania nie tylko ze względu na łatwy, wygodny montaż, ale także przez jakość, której niełatwo dorównać.

Montaż płytek Stegu, od czego zacząć?

Jeśli zastanawiasz się jak układać kamień dekoracyjny Stegu i czy na pewno sobie z tym poradzisz, to za chwilę rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Montaż płytek Stegu jest bowiem niezwykle prosty, co prawda wymaga nieco pracy, ale z tym zawsze należy się liczyć przy remoncie czy budowie. Najważniejszą rzeczą, jaką trzeba zrobić w pierwszej kolejności, jest zmierzenie powierzchni, którą chcemy pokryć kamieniem dekoracyjnym czy płytkami cegłopodobnymi.

Ważne jest, aby zakupić około 10 procent więcej materiału, niż wynika z pomiaru. Często bowiem w trakcie montażu dochodzi do nieprzewidzianych strat. Poza tym część materiału trzeba będzie dociąć na wymiar. Dobrze jest też mieć kilka płytek na zapasie w razie ewentualnych uszkodzeń elewacji w przyszłości. Takie rozwiązanie jest praktyczne ze względu na estetykę, ponieważ poszczególne partie produktów mogą różnić się odcieniami i jeśli braknie nam elementów, to dokupione płytki Stegu mogą nieco odbiegać swoim ubarwieniem od pozostałych.

Jak kłaść kamień dekoracyjny Stegu?

Kiedy mamy już wybrane płytki ceglane Stegu (albo płytki kamieniopodobne Stegu) i zakupiliśmy wszystkie niezbędne do ich montażu akcesoria, takie jak klej do płytek Stegu, grunt oraz impregnat, możemy przystąpić do pracy. Najpierw należy dokładnie oczyścić powierzchnię, na której będziemy montować płytki. Następnie trzeba ją zagruntować. I przechodzimy do montażu płytek Stegu, czyli do ich klejenia. Tutaj także producent zaleca dobieranie płytek z kilku paczek jednocześnie, tak, aby wymieszać je w celu zachowania jednolitego rozłożenia odcienia na całej powierzchni okładziny ściennej. Ponadto klejenie rozpoczynamy od miejsc, które są najbardziej widoczne w celu uniknięcia w nich mniej estetycznych łączeń.

Impregnacja i fugowanie płytek Stegu

Po montażu płytek Stegu w większości przypadków zaleca się ich impregnację – zwłaszcza wtedy, jeśli są to płytki elewacyjne zewnętrzne Stegu. A jeśli wybraliśmy płytki bez fugi, to wcześniej czeka nas jeszcze fugowanie płytek Stegu. Warto tutaj zaznaczyć, że producent oferuje kilka kolorów fug, dzięki czemu możemy dopasować ich kolor do całej aranżacji.

Kamień dekoracyjny Stegu: bo zasługujesz na to, co najlepsze

Kamień dekoracyjny Stegu to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne, które urozmaici wnętrze domu w każdym stylu. Płytę dekoracyjną można stosować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Produkowane z dbałością o najmniejszy detal kamieniopodobne płytki Stegu zachwycająco odwzorowują naturalne piękno kamienia, nadając urządzanemu wnętrzu reprezentacyjnego charakteru.
Elegancki kamień dekoracyjny to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka, które narażone są na wzmożoną eksploatację w trakcie codziennego użytkowania. Jest wytrzymały i odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne i inne urazy, ale także na działanie wysokich i niskich temperatura czy niekorzystne oddziaływanie wilgoci oraz wody. Żadne z tych działań nie wpływa negatywnie na wygląd kamienia czy płytek gipsowych Stegu, dzięki czemu odnowienie wnętrza przy ich zastosowaniu jest rozwiązaniem na długo.

Płytki elewacyjne i ścienne marki Stegu

Płytki elewacyjne z gotową fugą to ciekawe i praktyczne rozwiązanie dla zewnętrznej części domu, która podobnie jak jego wnętrze wymaga odpowiedniej oprawy. Płytki elewacyjne Stegu z fugą to bardzo wygodne rozwiązanie, które posiada wiele zalet w postaci szybkiego i bezproblemowego montażu. Nie wymaga to pomocy specjalisty, całą dekorację można wykonać samodzielnie i cieszyć się dopracowaną, niepowtarzalną stylistyką elewacji. Oferowany przez Stegu kamień naturalny to trwałe i odporne na warunki atmosferyczne rozwiązanie na lata.

Stegu płytki cegłopodobne

Jednym z prawdziwych hitów ostatnich lat, zarówno w kwestii dekoracji wnętrz, jak i elewacji budynków, są płytki cegłopodobne Stegu. Marka oferuje w tym zakresie niezwykle szeroki wachlarz produktów, które różnią się między sobą kolorystyką, strukturą i wielkością cegiełek. W ofercie producenta znajdziesz zarówno klasyczne piękne płytki cegłopodobne z fugami Stegu w kolorze białym (np. płytki Stegu Parma), jak i tradycyjne płytki cegłopodobne w kolorze czerwonym (np. płytki Stegu Monsanto). Obok różnicy w ubarwienia poszczególne rodzaje płytek różnią się teksturami oraz odcieniem. I jak już wspominaliśmy, w asortymencie producenta znajdziesz także płytki cegłopodobne Stegu bez fugi, co umożliwi Ci wybranie takiego jej odcienia, jaki będzie Ci najbardziej pasował.

Stegu – zabezpieczenie i pielęgnacja

W ofercie producenta znajduje się nie tylko kamień dekoracyjny Stegu, płytki elewacyjne, panele tapicerowane czy płytki architektoniczne. Stegu oferuje również szereg profesjonalnych akcesoriów i preparatów do pielęgnacji i zabezpieczenia okładzin ściennych. Wśród nich znajdziesz między innymi impregnat do płytek gipsowych Stegu, klej do płytek Stegu, czy specjalny Stegu klej do kamienia dekoracyjnego. W ten sposób oferta marki jest niezwykle kompleksowa, a zastosowane do montażu i pielęgnacji produkty są w pełni ze sobą kompatybilne. Dzięki nim przygotujesz podłoże do montażu płytek Stegu, położysz okładziny ścienne i zapewnisz im odpowiednią ochronę. Przy czym zadbaliśmy o to, aby w ofercie naszego sklepu internetowego viverto.pl obok szerokiej gamy okładzin ściennych Stegu, znalazły się także akcesoria i produkty do ich montażu i pielęgnacji.

Kamień elewacyjny Stegu - także w ogrodzie

Różnorodna struktura, kolorystyka i tekstura płytek doskonale imitująca naturalny surowiec pozwala stworzyć powierzchnię o ciekawej strukturze i niejednolitej formie. Dzięki temu możemy uzyskać bardzo bogatą, dekoracyjną strukturę, która będzie szczególnie dobrze prezentować się na zewnętrznej stronie domu. Produkty marki Stegu znajdują także zastosowanie nie tylko przy dekoracji i wykończeniu wnętrz, ale także wokół Twojego domu – w postaci ogrodzenia lub małej architektury.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materiałów wykończeniowych marki dostępnego w sklepie Viverto.pl – m.in. kamienia dekoracyjnego, płyt architektonicznych, cegieł ozdobnych oraz płytek elewacyjnych i płytek ściennych. Warto poznać markę bliżej - tym bardziej, że przygotowany dla Stegu cennik jest doskonałą zależnością jakości i ceny.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Zastosowanie
Rodzaj
Mrozoodporność
Kolorystyka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone