Stegu

Rodzinna firma z tradycjami

Producent materiałów wykończeniowych Stegu to rodzinna, polska marka z tradycjami, która z małego przedsiębiorstwa rozwinęła się w firmę o zasięgu międzynarodowym. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kamienia dekoracyjnego oraz płytek, cegieł i kamieni elewacyjnych. Estetyczne produkty wykończeniowe marki Stegu od lat cenione są wśród architektów wnętrz za niezwykle kunsztowne odwzorowanie niepowtarzalnego piękna natury.

Prestiżowe wyróżnienia

Innowacyjne rozwiązania oraz unikatowy design produktów firmy Stegu został wielokrotnie doceniony w różnych konkursach oraz plebiscytach dla producentów ozdobnych płytek elewacyjnych i kamieni dekoracyjnych. Uznanie zyskała również działalność społeczna marki. Przykładowe wyróżnienia przyznane marce Stegu to złota statuetka „Lidera Polskiego Biznesu”, wygrana w konkursie „Design dla Konesera”, Złote Godło w kategorii „płytki elewacyjne”. Wyróżnienia otrzymały również konkretne produkty takie jak np. Medal Europejski 2014 dla płytki z gotową fugą przyznawany przez Business Centre Club czy wygrana w konkursie „Design dla Konesera” za płytkę dekoracyjną Timber, która wyróżnia się wyrazistą, drewnopodobną strukturą, delikatnymi sękami oraz subtelną chropowatością.

Inspiracja naturą

Firma Stegu inspiruje się przede wszystkim naturą, która stanowi niewyczerpalne źródło inspiracji. Mając za wzór doskonałe twory natury, takie jak struktura drewna czy kamienia, tworzy produkty jak najlepiej odwzorowujące swój naturalny odpowiednik. Tworząc kamień dekoracyjny marka Stegu oferuje niezwykłą kolekcję dekoracyjnych płytek, kamienia dekoracyjnego oraz płytek ściennych i elewacyjnych, które zachwycają unikatowym designem, perfekcyjnie imitującym naturalne surowce. Teraz możesz przenieść do swojego domu odrobinę świata natury, który będzie doskonale wkomponowany w design Twojego domu bądź mieszkania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym stylu urządzić całe wnętrze.

Unikatowy design płytek elewacyjnych i kamienia dekoracyjnego

Inspirowany naturą, unikatowy design to znak rozpoznawczy firmy Stegu, która w poszukiwaniu nowych wzorców estetycznych czerpie z otaczającego nas świata przyrody. Zdaniem twórców marki Stegu natura jest najlepszym artystą. Projektanci płytek elewacyjnych i kamieni dekoracyjnych marki Stegu stawiają przede wszystkim na trzy elementy: trwałość, użyteczność oraz piękno. Design produktów wykończeniowych marki Stegu cechuje ogromna różnorodność kolorystyczna i szeroki wachlarz zjawiskowych form oraz naturalnych tekstur. Wystarczy sięgnąć po wyrafinowaną designersko białą cegłę z fugą Parma, popularną płytkę elewacyjną Pure czy cieszącą się szczególną popularnością wśród miłośników industrialnych wnętrz – minimalistyczną cegłę Boston. Ponadto wszystkie płytki elewacyjne oraz kamienie dekoracyjne z oferty firmy Stegu są niezwykle łatwe w montażu, który można wykonać samodzielnie bez pomocy fachowców. Na stronie internetowej marka Stegu publikuje przydatne porady oraz filmy instruktażowe, dzięki którym montaż staje się wyjątkowo prosty. Podejście to owocuje, czego dowodem jest wciąż rosnąca popularność firmy zarówno w Polsce, jak i zagranicą oraz pozycja lidera w branży produkcji trwałych płytek dekoracyjnych.

Kamień dekoracyjny Stegu

Kamień dekoracyjny Stegu to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne, które urozmaici wnętrze domu w każdym stylu. Płytę dekoracyjną można stosować zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Produkowane z dbałością o najmniejszy detal kamieniopodobne płytki marki Stegu zachwycająco odwzorowują naturalne piękno kamienia, nadając urządzanemu wnętrzu reprezentacyjnego charakteru. Elegancki kamień dekoracyjny to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka, które narażone są na wzmożoną eksploatację w trakcie codziennego użytkowania. Jest wytrzymały i odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne i inne urazy, ale także na działanie wysokich i niskich temperatura czy niekorzystne odziaływanie wilgoci oraz wody.

Płytki elewacyjne i ścienne marki Stegu

Płytki elewacyjne z gotową fugą to ciekawe i praktyczne rozwiązanie dla zewnętrznej części domu, która podobnie jak jego wnętrze wymaga odpowiedniej oprawy. Płytki elewacyjne Stegu z fugą to bardzo wygodne rozwiązanie, które posiada wiele zalet w postaci szybkiego i bezproblemowego montażu. Różnorodna struktura, kolorystyka i tekstura płytek doskonale imitująca naturalny surowiec pozwala stworzyć powierzchnię o ciekawej strukturze i niejednolitej formie. Dzięki temu możemy uzyskać bardzo bogatą, dekoracyjną strukturę, która będzie szczególnie dobrze prezentować się na zewnętrznej stronie domu. Produkty marki Stegu znajdują także zastosowanie nie tylko przy dekoracji i wykończeniu wnętrz, ale także wokół Twojego domu – w postaci ogrodzenia lub małej architektury.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materiałów wykończeniowych marki Stegu – m.in. kamienia dekoracyjnego, płyt architektonicznych, cegieł ozdobnych oraz płytek elewacyjnych i ściennych.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Zastosowanie
Pomieszczenie
Mrozoodporność
Pojemność
Kolorystyka
Kraj pochodzenia

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone