0
Narożnik Porto 2 Stones
Narożnik Porto 2 Stones
Narożnik Porto 2 Stones
Narożnik Porto 2 Stones
Producent:
Stones
Cena:52,59PLN / kart.
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Porto 2 Stones Narożnik Kamień Elewacyjny

Płytki z kolekcji Porto służą do wykończenia narożnych części ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Ze względu na swój naturalny design, same w sobie stanowią element dekoracyjny. Betonowy „kamień” dekoracyjny w ciemnym kolorze doskonale dopełni kolekcję Porto 2 producenta Stones. Narożnik Porto 2 to kompozycja luźnych, połączonych ze sobą odłamków o charakterystycznej dla kamienia strukturze. Jest to produkt odporny i trwały, doskonale pełniąc funkcję estetyczną, ale i praktyczną – ozdabiając i chroniąc ściany budynku. W celu zachowania jego właściwości rekomendujemy impregnację za pomocą dedykowanego środka.

Chcesz odmienić wygląd domowych ścian i elewacji? Postaw na kamień dekoracyjny wysokiej jakości. Kup go w naszym sklepie internetowym i już dziś skorzystaj z atrakcyjnych ofert, które czekają na Ciebie w viverto.pl.

Rozmiar:31/17x11 cm
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Sztuk w kartonie:6
Grubość:19-30 mm
Kolorystyka:Szary
Materiał:Beton
mb w kartonie:0.66 mb
Rodzaj płytki:Narożnik
Typ imitacji:Kamień
Z fugą:Nie
Zalecany impregnat:Żywy kolor do kamienia Stegu

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone