0

Noże i ostrza

(6 produktów)

Każdy, kto chociaż raz przeprowadzał nawet drobne prace remontowe wie, że niezbędnym narzędziem w skrzynce majsterkowicza jest ostry nóż budowlany. Bez niego ciężko jest wyobrazić sobie przycięcie tapety, okleiny czy taśmy. Tego rodzaju narzędzia mogą także znaleźć zastosowanie w Twoim ogrodzie czy garażu, podczas majsterkowania oraz prac rzemieślniczych. W tym dziale znajdziesz produkty różnego zastosowania od sprawdzonych marek, takich jak Cobler, KAEM czy Marrob. Sprawdź!

Noże budowlane – niezawodne i praktyczne

Chociaż podczas prac na budowie i w trakcie remontu fachowcy najczęściej sięgają po mechaniczne narzędzia służące do cięcia, to właśnie noże i nożyce często okazują się niezastąpione. Zwłaszcza jeżeli przycięcia wymaga niewielki fragment materiału, o lekkiej i cienkiej strukturze lub powierzchnia wymagająca szczególnej precyzji. W ofercie viverto.pl znajdziesz zarówno uniwersalne noże z ostrzem łamanym, jak i specjalistyczne nożyce do cięcia blach. Nasz asortyment wciąż się rozrasta, dlatego zapraszamy Cię do częstego odwiedzania kategorii narzędzia. Współpraca z wieloma znanymi producentami pozwoliła nam zaoferować Ci jakościowe produkty w atrakcyjnych cenach.

Noże techniczne – uniwersalne narzędzie przydatne podczas pracy

Produktami z tego działu, cieszącymi się największą popularnością są oczywiście noże uniwersalne. To wynik szerokich możliwości zastosowania tych narzędzi. Nożyk budowlany to produkt, po który sięgają profesjonaliści i laicy. Dlaczego warto mieć go w swojej skrzynce z narzędziami?

Przede wszystkim dlatego, że pomimo niewielkich wymiarów i intuicyjnej obsługi, sprawdzi się przy wielu pracach. Tapetujesz mieszkanie i musisz obciąć fragment okładziny? Nóż do tapet pozwoli Ci zrobić to szybko i równo. Jesteś miłośniczką DIY? W takim razie nożyk introligatorski z pewnością okaże się przydatny podczas tworzenia rękodzieła. Pracujesz na budowie, gdzie obecnych jest wiele różnych materiałów, wymagających podstawowej obróbki? Z pomocą noża technicznego zdejmiesz izolację z przewodu, przytniesz fragment taśmy czy skrócisz powierzchnię tworzywa sztucznego.

Niezwykle praktycznym i najczęściej wybieranym rodzajem nożyków jest nóż z ostrzem łamanym. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Budowa ostrza pozwala łatwo wyłamać nieostrą część, dzięki czemu nóż w ułamku sekundy odzyskuje swoją ostrość. Również wymiana całego ostrza jest bardzo prosta – w naszym sklepie znajdziesz także wymienne ostrza pakowane po kilka sztuk.

Noże łamane w naszej ofercie mają różne szerokości oraz różne stopnie giętkości ostrzy. W zależności od potrzeb wybierz więc narzędzie, którego poszukujesz.

Nożyce do blachy – do profesjonalnych działań

Innymi narzędziami, które znajdziesz w tym dziale, są nożyce przeznaczone do cięcia blachy. Materiał ten charakteryzuje się twardością i giętkością, z którymi klasyczne noże by siebie nie poradziły. Nożyce do blachy mają budowę podobną do sekatorów, jednak zwieńczają je dwa ostre i precyzyjne elementy tnące. To bardzo przydatne przyrządy, których używają profesjonaliści na budowach, fachowcy podczas remontów i miłośnicy majsterkowania. Dzięki nim z łatwością obrobisz arkusz blachy, w szybki sposób.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje nożyc do cięcia blachy. Dzielą je właściwości, łączy – jakość, niezawodność i przystępna cena.

Nożyce do blachy proste

Nazywane są także nożycami uniwersalnymi ze względu na szerokie możliwości ich zastosowania. To jedne z najbardziej popularnych rodzajów nożyc, jednak podczas ich zakupu warto zwrócić uwagę, że mogą one mieć pewne ograniczenia. Choć tną precyzyjnie, to wycinanie z ich pomocą fantazyjnych kształtów, pełnych szczegółów może być utrudnione. Także wycinanie łuków, w przypadku tych nożyc będzie efektywne jedynie na dużych powierzchniach. Mimo tego wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, o czym świadczą wybory naszych klientów.

Nożyce kształtowe – prawe, lewe

Jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj nożyc służy do bardziej precyzyjnego cięcia. Z ich pomocą zaokrąglisz łuki powierzchni, a także wytniesz rozbudowane i skomplikowane kształty, którym nie podołały klasyczne, uniwersalne nożyce. Co ważne, podczas ich zakupu warto zwrócić uwagę na kierunek ułożenia ostrza – do wyboru są bowiem nożyce do blachy prawe, jak i lewe.

Nóż z łamanym ostrzem, ostrza wymienne, nożyce do blachy – sprawdź naszą ofertę!

Profesjonalne narzędzia budowlane w atrakcyjnej cenie? Znajdziesz je u nas. Zobacz pełen asortyment działu noże i ostrza, a także pozostałe przyrządy i narzędzia dostępne w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy na zakupy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone