0
Optiva Nature Matt Baza A 9L Tikkurila
Producent:
Tikkurila
Cena:459,20PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Optiva Nature Matt 9L Tikkurila Farba Baza A

Wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa przeznaczona jest do użytku na ścianach i sufitach znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zawartości składników roślinnych oraz specjalnie wyselekcjonowanych składników wyróżniają ją doskonałe parametry użytkowe: wysoka trwałość powłoki, a także odporność na zabrudzenia i plamy. Optiva Nature 5 tworzy intensywnie matowe powłoki, które nie wyświecają się pod wpływem działania czasu. Emulsja ta jest szczególnie polecana do wnętrz prywatnych, pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni i budynków użyteczności publicznej. Co ważne, jej bezpieczeństwo potwierdza certyfikat Ecolabel oraz rekomendacja polskiego towarzystwa alergologicznego.

Tikkurila Optiva Nature Matt 5 – poznaj jej zalety

Farba marki Tikkurila jest wybierana przez wielu fachowców, którzy doceniają jej walory. Tworząc powłoki o jednolitym połysku, zapewnia wysoce dekoracyjny efekt, który przetrwa lata. Dodatkowo jest ona odporna na zmywanie, szorowanie i wielokrotne mycie, dlatego szczególnie poleca się ją do pokojów dziecięcych, ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń eksploatowanych przez wiele osób.

Optiva Nature Matt 9L ma szeroki zakres zastosowania. Może być użyta na odpowiednio przygotowanych powierzchniach wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych i cementowo-wapiennych, betonu, a także drewna i metalu, jednak wyłącznie po ich zagruntowaniu za pomocą dedykowanego preparatu gruntującego.

Farba nadaje się do barwienia w systemie maszynowym na wiele pięknych i wyjątkowych kolorów. Takie rozwiązanie gwarantuje idealny dobór odcienia ścian do aranżacji. Zobacz naszą ofertę tynków i farb z mieszalnika i dowiedz się więcej.

Uwaga!
Bazę przed użyciem należy zabarwić!
Baza A służy do barwienia na odcienie pastelowe oraz biel.
Baza C służy do barwienia na odcienie intensywne oraz ciemne kolory.
Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:9 L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:0,5 h
Wydajność:8-12 m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel, Wałek, Natrysk
Kolor:Baza A
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Farba akrylowo-lateksowa
Wykończenie:Mat
Czas nakładania kolejnej warstwy:2 h
Rozcieńczalnik:Woda
Typ bazy:A - Do barwienia na kolory pastelowe

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone