0
softcement white proejkt lazienki

Optyczne powiększenie łazienki

Optyczne powiększenie małej łazienki? Poznaj przepis na wnętrze pełne głębi. Spójrz na naszą aranżację, która pomimo przeważającej szarości, zachwyca wielowymiarowością. Sprawdź produkty, których użyliśmy w tym projekcie i zainspiruj się nim, tworząc swój wymarzony azyl.

Wizualne powiększenie łazienki – wykorzystaj każdy centymetr przestrzeni

Nasz projekt stanowi wędrówkę po motywach i wzorach. Na pierwszy plan wysuwają się w niej cementowe szarości płytki Softcement White od producenta Cerrad. Połączenie jej z ciemniejszym odcieniem Graphite Poler oraz stylowym dekorem ściennym Andalusi, Realonda pozwoliło nadać naszej łazience charakteru. Prawdziwym wizualnym zabiegiem jest jednak zastosowanie podłużnych listew świetlnych oraz luster, które zdobią jedną ze ścian. Iluzja optycznego powiększenia łazienki zyskała także dzięki błyszczącemu chromowi armatury.

Powiększenie małej łazienki – pomoże Ci w tym odpowiednie wyposażenie

Niewielkie pomieszczenia rządzą się swoimi prawami. Podczas urządzania małej łazienki najlepiej jest zrezygnować z obszernej wanny na rzecz kabiny prysznicowej. W naszym projekcie znalazł miejsce model o ciekawym kształcie. Szklane ściany i chromowane profile nadały mu lekkości. Wybrany przez nas do kompletu zestaw prysznicowy Krotos Chrom, Excellent tylko podkreślił piękny, srebrzysty blask luster. Tuż obok kabiny powiesiliśmy stylowy blat. Jego powierzchnię zdobi umywalka nablatowa o geometrycznych rysach i niezwykle praktycznych, wysokich rantach. Zestawiona z baterią umywalkową Keria prezentuje się wyjątkowo nowocześnie. Niewielka łazienka wymaga funkcjonalnych rozwiązań. Takie prezentuje pionowy grzejnik, którego szczeble ozdobione zostały niewielkimi wieszakami. Z ich pomocą z łatwością wysuszysz ręczniki.

W viverto.pl znamy się na wnętrzach. Skorzystaj z naszego doświadczenia, by poznać tricki na optyczne powiększenie łazienki. Wykorzystaj rozwiązania zawarte w naszym projekcie i stwórz swoją funkcjonalną przestrzeń.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone