0

Pace budowlane

(52 produktów)

Remont i wykończenie domu lub mieszkania to czas, w którym szczególną uwagę przywiązuje się do precyzji. To ona decyduje o końcowym efekcie i wyglądzie ścian oraz powierzchni, dlatego podczas pracy warto postawić na profesjonalne narzędzia. W tym dziale znajdziesz pace budowlane i rajberki różnego zastosowania. Sprawdź naszą ofertę!

Paca ABS Z Hydrogąbką Goldmurit

Paca ABS Z Hydrogąbką Goldmurit

12.53PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Do Fug Epoksydowych Goldmurit

Paca Do Fug Epoksydowych Goldmurit

18.38PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS Filc 8 mm Goldmurit

Paca ABS Filc 8 mm Goldmurit

21.05PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Styropianowa 14x700 mm Goldmurit

Paca Styropianowa 14x700 mm Goldmurit

18.02PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Styropianowa 18x320 mm Goldmurit

Paca Styropianowa 18x320 mm Goldmurit

11.71PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS 140x280x3 mm Goldmurit

Paca ABS 140x280x3 mm Goldmurit

6.81PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Tworzywo 280x130 mm Goldmurit

Paca Tworzywo 280x130 mm Goldmurit

4.75PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS Z Guma Czarna 10 mm Goldmurit

Paca ABS Z Guma Czarna 10 mm Goldmurit

14.08PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Styropianowa 14x500 mm Goldmurit

Paca Styropianowa 14x500 mm Goldmurit

12.82PLN / szt
W MAGAZYNIE

Paca do płytek, szlifierska i murarska – narzędzia różnego zastosowania

Każdy, kto chociaż miał styczność z pracami remontowo-budowlanymi wie, że odpowiedni dobór narzędzi jest kluczowy. Nie tylko ze względu na możliwość przyspieszenia i ułatwienia wykonywanych robót, ale także ich efektywność i trwałość. Jeżeli ostateczne prace tynkarskie i murarskie jeszcze przed Tobą,  przed ich rozpoczęciem koniecznie wyposaż się w profesjonalne pace i rajberki. Znajdziesz je w naszej ofercie.

Paca do kleju do płytek

Nazywana także pacą glazurniczą, sprawdzi się, jak sama nazwa wskazuje, podczas układania płytek i glazury. Charakterystyczną cechą tego rodzaju pac są wyżłobienia, nazywane zębami, które wykańczają powierzchnię metalowego blatu. W naszej ofercie znajdziesz pace do glazury od profesjonalnych marek Marrob i Goldmurit.

Drugim rodzajem pac do kleju, są te, w których blat został wykonany z podkładu gumowego lub wysokiej jakości gąbki – naciętej, bądź nie. Ich powierzchnia jest znacznie delikatniejsza od ostrego metalu, dlatego doskonale sprawdzą się podczas wykańczania fug.

Pace murarskie

Dzielą się na dwie grupy: pierwsze z nich służą do wykańczania tynków, drugie – elewacji. Pace tynkarskie mają prostą budowę, a zwieńcza je metalowy blat, przeznaczony do wygładzania tynków oraz gładzi. Pace elewacyjne charakteryzują się innym materiałem wykonania. Ich blat został wytworzony ze styropianu, który jest znacznie bardziej miękki i elastyczny od metalu, plastiku czy tworzywa. Z tego względu, tego rodzaju pace doskonale sprawdzą się podczas nakładania oraz zacierania tynków zewnętrznych.

Pace szlifierskie

To trzecia z najpopularniejszych grup pac. Ich blat wykończony jest najczęściej papierem ściernym lub siatką. Dzięki nim wygładzenie wybranych powierzchni będzie szybkie i łatwe.

Rajberka – przydatna dla wielu fachowców

Rajberka to w dużym uproszczeniu paca z otwartą rączką. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów rajberek – podobnie, jak w przypadku pac, mają one różne zastosowanie. W zależności od materiału, z którego zostały wykonane oraz ich budowy, wyróżniamy rajberki plastikowe, które przeznaczone są do zacierania tynków, a także te, wykonane ze stali nierdzewnej: gładkie i zębate oraz modele wykonane z tworzywa.

Rajberka nierdzewna – niezbędna podczas remontu

Pace i rajberki stanowią narzędzia niezbędne podczas wielu prac remontowo-budowlanych. Używane są zarówno do nakładania mas i materiałów, jak i ich zacierania oraz wygładzania i szlifowania. Narzędzia te są używane do klejów, zapraw, tynków, gładzi, a także do wykańczania fug. Z tego względu warto na chwilę zatrzymać się podczas ich wyboru i zwrócić uwagę na ich budowę oraz materiał, z którego zostały wykonane. Inny wygląd i właściwości będzie miała bowiem paca i rajberka do gładzi, a zupełnie inne — packa do płytek. Wybór odpowiednich narzędzi to gwarancja sukcesu. Postaw więc na marki polecane przez fachowców i produkty, które przetrwają remont. Jesteś inwestorem lub wykonawcą? Profesjonalne narzędzia budowlane z pewnością przydadzą się w Twoim biznesie. Bogaty asortyment rodzajów i wymiarów pac oraz rajberek z pewnością ułatwią Twój wybór.

Pace i rajberki – wybierz viverto.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz praktyczne narzędzia, dzięki którym Twoja praca przebieganie bezproblemowo. Od pac, poprzez szpachelki, kielnie, mieszadła, worki na gruz aż po rajberki i narzędzia ręczne. Sprawdź dostępny asortyment i postaw na jakościowe marki w atrakcyjnej cenie. Zaufaj naszemu doświadczeniu, dzięki któremu wykończyliśmy wiele domów i projektów, a w przypadku pytań, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszamy na zakupy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kształt
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone