0

Pace budowlane

(38 produktów)

Remont i wykończenie domu lub mieszkania to czas, w którym szczególną uwagę przywiązuje się do precyzji. To ona decyduje o końcowym efekcie i wyglądzie ścian oraz powierzchni, dlatego podczas pracy warto postawić na profesjonalne narzędzia. W tym dziale znajdziesz pace budowlane i rajberki różnego zastosowania. Sprawdź naszą ofertę!

Paca ABS 140x280x3 mm Goldmurit

Paca ABS 140x280x3 mm Goldmurit

6.81PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS Z Hydrogąbką Goldmurit

Paca ABS Z Hydrogąbką Goldmurit

12.53PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Do Fug Epoksydowych Goldmurit

Paca Do Fug Epoksydowych Goldmurit

18.38PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS Z Guma Czarna 10 mm Goldmurit

Paca ABS Z Guma Czarna 10 mm Goldmurit

14.08PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca ABS Filc 8 mm Goldmurit

Paca ABS Filc 8 mm Goldmurit

21.05PLN / szt
W MAGAZYNIE
Paca Nierdzewna Do Gładzi 270x130 mm Marrob
Super cena
Paca PCV Z Gąbką Gęstą Nacinaną 270x130 mm Marrob
Super cena
Paca Do Tarcia Styropianu 270x130 mm Marrob
Super cena
Paca Nierdzewna Do Gładzi 480x130 mm Marrob
Super cena
Paca Styropianowa 450x140 mm Marrob
Super cena

Paca Styropianowa 450x140 mm Marrob

9.00PLN / szt
zostało:10szt
Paca Styropianowa 600x140 mm Marrob
Super cena

Paca Styropianowa 600x140 mm Marrob

13.00PLN / szt
zostało:10szt
Paca Nierdzewna Do Gładzi 380x130 mm Marrob
Super cena
Paca Do Tarcia Styropianu 400x180 mm Marrob
Super cena
Paca Nierdzewna Zębata 270x130 mm Ząb 8x8 mm Marrob
Super cena
Paca Styropianowa 750x140 mm Marrob
Super cena

Paca Styropianowa 750x140 mm Marrob

12.00PLN / szt
zostało:6szt
Paca Nierdzewna Zębata 270x130 mm Ząb 10x10 mm Marrob
Super cena
Paca Styropianowa 270x130 mm Marrob
Super cena

Paca Styropianowa 270x130 mm Marrob

5.00PLN / szt
zostało:4szt
Paca Nierdzewna Zębata 270x130 mm Ząb 6x6 mm Marrob
Super cena

Paca do płytek, szlifierska i murarska – narzędzia różnego zastosowania

Każdy, kto chociaż miał styczność z pracami remontowo-budowlanymi wie, że odpowiedni dobór narzędzi jest kluczowy. Nie tylko ze względu na możliwość przyspieszenia i ułatwienia wykonywanych robót, ale także ich efektywność i trwałość. Jeżeli ostateczne prace tynkarskie i murarskie jeszcze przed Tobą,  przed ich rozpoczęciem koniecznie wyposaż się w profesjonalne pace i rajberki. Znajdziesz je w naszej ofercie.

Paca do kleju do płytek

Nazywana także pacą glazurniczą, sprawdzi się, jak sama nazwa wskazuje, podczas układania płytek i glazury. Charakterystyczną cechą tego rodzaju pac są wyżłobienia, nazywane zębami, które wykańczają powierzchnię metalowego blatu. W naszej ofercie znajdziesz pace do glazury od profesjonalnych marek Marrob i Goldmurit.

Drugim rodzajem pac do kleju, są te, w których blat został wykonany z podkładu gumowego lub wysokiej jakości gąbki – naciętej, bądź nie. Ich powierzchnia jest znacznie delikatniejsza od ostrego metalu, dlatego doskonale sprawdzą się podczas wykańczania fug.

Pace murarskie

Dzielą się na dwie grupy: pierwsze z nich służą do wykańczania tynków, drugie – elewacji. Pace tynkarskie mają prostą budowę, a zwieńcza je metalowy blat, przeznaczony do wygładzania tynków oraz gładzi. Pace elewacyjne charakteryzują się innym materiałem wykonania. Ich blat został wytworzony ze styropianu, który jest znacznie bardziej miękki i elastyczny od metalu, plastiku czy tworzywa. Z tego względu, tego rodzaju pace doskonale sprawdzą się podczas nakładania oraz zacierania tynków zewnętrznych.

Pace szlifierskie

To trzecia z najpopularniejszych grup pac. Ich blat wykończony jest najczęściej papierem ściernym lub siatką. Dzięki nim wygładzenie wybranych powierzchni będzie szybkie i łatwe.

Rajberka – przydatna dla wielu fachowców

Rajberka to w dużym uproszczeniu paca z otwartą rączką. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów rajberek – podobnie, jak w przypadku pac, mają one różne zastosowanie. W zależności od materiału, z którego zostały wykonane oraz ich budowy, wyróżniamy rajberki plastikowe, które przeznaczone są do zacierania tynków, a także te, wykonane ze stali nierdzewnej: gładkie i zębate oraz modele wykonane z tworzywa.

Rajberka nierdzewna – niezbędna podczas remontu

Pace i rajberki stanowią narzędzia niezbędne podczas wielu prac remontowo-budowlanych. Używane są zarówno do nakładania mas i materiałów, jak i ich zacierania oraz wygładzania i szlifowania. Narzędzia te są używane do klejów, zapraw, tynków, gładzi, a także do wykańczania fug. Z tego względu warto na chwilę zatrzymać się podczas ich wyboru i zwrócić uwagę na ich budowę oraz materiał, z którego zostały wykonane. Inny wygląd i właściwości będzie miała bowiem paca i rajberka do gładzi, a zupełnie inne — packa do płytek. Wybór odpowiednich narzędzi to gwarancja sukcesu. Postaw więc na marki polecane przez fachowców i produkty, które przetrwają remont. Jesteś inwestorem lub wykonawcą? Profesjonalne narzędzia budowlane z pewnością przydadzą się w Twoim biznesie. Bogaty asortyment rodzajów i wymiarów pac oraz rajberek z pewnością ułatwią Twój wybór.

Pace i rajberki – wybierz viverto.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz praktyczne narzędzia, dzięki którym Twoja praca przebieganie bezproblemowo. Od pac, poprzez szpachelki, kielnie, mieszadła, worki na gruz aż po rajberki i narzędzia ręczne. Sprawdź dostępny asortyment i postaw na jakościowe marki w atrakcyjnej cenie. Zaufaj naszemu doświadczeniu, dzięki któremu wykończyliśmy wiele domów i projektów, a w przypadku pytań, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszamy na zakupy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kształt
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone