0
Panel Podłogowy Concept PRK 604 Moderna Wildwood 120x15,5 Wildwood
Panel Podłogowy Concept PRK 604 Moderna Wildwood 120x15,5 Wildwood
Panel Podłogowy Concept PRK 604 Moderna Wildwood 120x15,5 Wildwood
Producent:
Wildwood
Cena:85,00PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

PRK 604 Moderna Concept 120x15,5 Panel Podłogowy Wildwood

Panele podłogowe to wciąż chętnie wybierana okładzina do domów i mieszkań. Jej przeważającą zaletą jest niska cena, która często jest decydująca podczas wyboru rodzaju podsadzki we wnętrzu. Dzięki nowoczesnym technikom produkcji, laminowane deski nie ustępują swoim wzornictwem prawdziwemu drewnu.  Jeżeli szukasz jasnej podłogi do swoich aranżacji, zwróć uwagę na panele Wild Wood. Charakteryzują się one pięknym usłojeniem oraz naturalną strukturą, które zdobią ich subtelną, brązową powierzchnię. Odnajdą się one zarówno wśród bieli w minimalistycznych wnętrzach skandynawskich, jak i w pełnych barw aranżacjach w stylu meksykańskim.

PRK 604 Moderna – design i praktyczne rozwiązania

Polski producent Wildwood zadbał o jakość swojego wyrobu. Dzięki temu cała kolekcja Concept charakteryzuje się trwałością i odpornością. Zastosowany w niej nowoczesny system montażu, skraca jego czas i znacznie ułatwia układanie drewnopodobnych desek na podłodze. Znacznie szybsze jest także sprzątanie paneli – ich wierzchnia warstwa posiada właściwości antystatyczne. Dzięki wysokiej gęstości płyty użytej do produkcji Wild Wood panele są odporne na ścieranie (klasa AC4), a także zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Doskonale łączą się także z wodnym ogrzewaniem podłogowym.


W viverto.pl codziennie doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszej klasy produktów do ich domów. Skorzystaj z naszej wiedzy, by stworzyć praktyczne i ładne wnętrza w swoim domu. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i zamów panele Prk604 w atrakcyjnej cenie.
Rozmiar:120x15,5
Sztuk w kartonie:8
W kartonie:1.49 m2
Grubość:10 mm
Klasa ścieralności:AC4
Kolorystyka:Brązowy
V-Fuga:4 stronna
Gwarancja:15
Klasa użyteczności:32
System Montażu:Uniclick

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone