Płytka Masterstone Graphite Poler 119,8x59,7 Cerrad
Producent:
Cerrad
Cena:134,93PLN / m2
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Masterstone Graphite Poler 119,8x59,7 Cerrad Płytka

Wielkoformatowe płytki imitujące marmur coraz częściej stają się tłem dla aranżacji w stylu nowoczesnym. Masterstone Graphite Poler to połączenie ciekawej grafiki, nawiązującej do mineralnych wykwitów, wodnych zacieków i kamiennych użyleń z najwyższą jakością ceramiki. Kafle Masterstone dzięki rektyfikowanym krawędziom pozwalają na ułożenie niemal jednolitej powierzchni, z użyciem minimalnej ilości fugi. Dodatkowo powiększony format pięknie prezentuje ich wzornictwo, nawiązujące do włoskiego kamienia Fior Di Bosco. Cerrad Masterstone Graphite o pięknym, ciemnoszarym kolorze stanowią stylową imitację, która doskonale dopełni wnętrza kuchni, salonów i pozostałych pomieszczeń w domu. Zobacz ich szczegóły w naszej aranżacji łazienki z płytkami kamiennymi i zainspiruj się nią podczas tworzenia własnego projektu.

Zobacz także pozostałe formaty kafli Cerrad Masterstone Graphite Poler dostępne w naszym sklepie internetowym i zamów je w atrakcyjnej cenie już dziś.

Rodzaj powierzchni:Połysk
Gatunek:1
Mrozoodporność:Tak
Rozmiar:119,8x59,7
Sztuk w kartonie:2
W kartonie:1.43 m2
Grubość:8
Kolorystyka:Szary
Rodzaj płytki:Bazowa
Format:120x60
Położenie:Podłoga>Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone