0
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Płytka Newbury Pulido 60x60 AB
Producent:
AB
Cena:146,00PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Newbury Pulido 60x60 AB Płytka Podłogowo-Ścienna

Wprowadź do swojego otoczenia wyjątkowy motyw marmuru i spraw, by każda przestrzeń nabrała luksusowego wydźwięku. Z kolekcją płytek ceramicznych Newbury Pulido 60x60 odmienisz wygląd domowych pomieszczeń. Ich design to ukłon w stronę monolitycznego kamienia, który przybrał ciekawą formę za sprawą beżowego tła. Przecina je rysunek brązowych i nieco ciemniejszych użyleń, rozkładających się nierównomiernie na powierzchni kafli. Glazura o polerowanym wykończeniu doskonale sprawdzi się jako dopełnienie kompozycji ściennych i podłogi – a także jako główny element w pomieszczeniu (zobacz, jak prezentuje się w aranżacji „total look” w naszej aranżacji z płytkami do sufitu). Co więcej, płytki imitujące marmur z kolekcji Newbury mogą być układane na zewnątrz. Za sprawą mrozoodpornych właściwości nie są one podatne na działanie wahania temperatur, a także wilgoci i pary wodnej. Wybierając je do swojego domu, zyskasz estetyczną i odporną okładzinę na wiele lat.

Poznaj świat nowoczesnego designu i sprawdź naszą ofertę. Zamów hiszpańskie płytki do swojego domu i przeprowadź remont w dobrym stylu z viverto.pl.

Gatunek:1
Kod producenta:PR6060P
Rozmiar:60x60
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Połysk
Sztuk w kartonie:3
W kartonie:1.08 m2
Klasa ścieralności:PEI 4
Kolorystyka:Beżowy
Rektyfikowanie:Tak
Kolor:Pulido
Tonalność:Tak
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Podłoga, Ściana

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone