0
aranzacja łazienki newbury

Łazienka z płytkami do sufitu

Szukasz pomysłu jak urządzić małą łazienkę z płytkami do sufitu tak, by dodać jej przestrzeni? Spójrz na nasz projekt. Wykorzystane w nim rozwiązania dodadzą metrażu nawet najmniejszym pomieszczeniom. Aranżacja ta stanowi także naszą interpretację wnętrza w stylu „total look”, któremu przewodniczy jeden wzór – ponadczasowy motyw kamienia.

Łazienka z płytkami do sufitu – wyrazista przestrzeń pełna relaksu

Beże stanowią klasyczne rozwiązanie aranżacyjne. Dlatego w tym projekcie postanowiliśmy z nich nie rezygnować. Nadaliśmy im jedynie nowoczesne oblicze, które zamknięte zostało w trwałej formie płytek ceramicznych imitujących szlachetny kamień. Kolekcja hiszpańskiego producenta Azulejos Benadresa wykorzystana została przez nas w stu procentach – zdobi zarówno podłogi, jak i ściany po sam sufit. Ciekawym zabiegiem, który pozwolił nam optycznie powiększyć łazienkę, jest zastosowanie luster. Jedno z nich zawisło na ścianie nad wanną. Sprawia ono wrażenie, że przestrzeń jest dwukrotnie większa niż w rzeczywistości, dodatkowo wydzielając strefę kąpielową. Drugie zdobi ścianę nad umywalką, rozjaśniając wnętrze przyjemnym dla oczu oświetleniem LED.

Mała łazienkapłytki do sufitu i praktyczne wyposażenie

Wnętrze dopełniliśmy praktyczną armaturą łazienkową oraz nowoczesną ceramiką. Przy jednej ze ścian ustawiliśmy wannę do zabudowy, która dzięki kompaktowym wymiarom nie przytłoczyła naszej łazienki z płytkami do sufitu. Aby kąpiel w niej była zawsze komfortowa, tuż obok stanęła bateria wannowa o pięknym, chromowanym wykończeniu. Na przeciwległej ścianie powiesiliśmy grzejnik dekoracyjny Kleo Chrom, Zehnder, który dzięki wbudowanemu wieszakowi w górnej części cechuje się niezwykłą praktycznością. Równie wysokim poziomem funkcjonalności pochwalić się może podtynkowa bateria umywalkowa, której lekko zaokrąglona wylewka nawiązuje swoim kształtem do znajdującej się pod nią umywalki Vanity 1701VLN00. Kontynuacją lekkich, zaoblonych rysów jest miska 54 Bezrantowa Sfera, która wraz z cienką deską wolnoopadającą Zero Soft-Close, Catalano stanowią zestaw łączący w sobie elegancki design i wygodę użytkowania na co dzień.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone