0
Płytka Podłogowa Oak Classic 20x120 Pecasa
Płytka Podłogowa Oak Classic 20x120 Pecasa
Płytka Podłogowa Oak Classic 20x120 Pecasa
Płytka Podłogowa Oak Classic 20x120 Pecasa
Producent:
Pecasa
Cena:185,00PLN / m2
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Oak Classic 20x120 Pecasa Płytka Podłogowa

Piękno naturalnych, dębowych desek zamknięte w formie odpornych płytek ceramicznych. To propozycja niemieckiej marki Pecasa, która z pewnością zwróci uwagę miłośników harmonii i wzornictwa, czerpiących wprost z przyrody. Pecasa Oak Classic o ciepłym wybarwieniu prezentuje się niezwykle realistyczne – dzięki starannemu wykonaniu, płytki do złudzenia przypominają swój naturalny pierwowzór. Charakterystyczna struktura ich powierzchni imituje przetartą, szczotkowaną fakturę. W połączeniu z idealną proporcją i rozmieszczeniem imitacji sęków, a także cech charakterystycznych pracującego drewna – spękać, wybarwień, tworzy powierzchnie, które zachwycają swoim urokiem.

Płytki Oak Classic 20x120 Pecasa charakteryzują się odpornością i trwałością. W przeciwieństwie do naturalnego drewna są odporne na wodę, dlatego mogły posłużyć nam podczas aranżacji łazienki z niebieskimi płytkami. Powierzchnia płytek jest przyjemna w dotyku, a także łatwa w czyszczeniu. Nie wymaga szczególnej konserwacji, zachowując swój wygląd i właściwości na lata.

W viverto.pl stawiamy na marki łączące design, jakość i atrakcyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę płytek imitujących drewno i stwórz z nami projekt pełen naturalnego uroku.

Kolorystyka:Brązowy
Gatunek:1
Rozmiar:20x120
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:4
W kartonie:0.96 m2
Antypoślizg:R10
Rektyfikowanie:Tak
Rodzaj płytki:Bazowa
Położenie:Podłoga
Zastosowanie:Wewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone