0
 Łazienka z niebieskimi płytkami - projekt viverto.pl

Projekt łazienki z niebieskimi płytkami

Niebieski to kolor, który często pojawia się w łazience. Przywołuje na myśl wodę i czyste błękitne niebo, dlatego doskonale odnajduje się w domowej strefie relaksu. Szukasz pomysłu na projekt łazienki z niebieskimi płytkami? Spójrz na naszą aranżację. Połączyliśmy w niej marzycielską barwę, drewno i kamień, tworząc projekt, który przeniesie Cię do sielskiego krajobrazu nadmorskiej wsi.

Niebieskie płytki łazienkowe – trend, który nie przemija

W naszym projekcie postawiliśmy na nieszablonowe rozwiązania, które, musimy przyznać, prezentują się doskonale. To połączenie różnych struktur i wykończeń. Punktem, który jako pierwszy przyciąga wzrok, jest strefa umywalki. Na wyróżniającym ją fragmencie ściany ułożyliśmy we wzór modnej jodełki francuskiej niebieskie płytki do łazienki Karma Turquoise. Ich lekko pofalowana powierzchnia oraz odcień – od turkusu po błękit nawiązuje do tafli wody – spokojnej, pięknej, cichej. Aby nie zaburzyć jej harmonii, sięgnęliśmy po płytki imitujące naturalne materiały: drewno – pod postacią ceramicznych desek Oak Classic 20x120, Pecasa oraz kamień – to kolekcja Ceramica Limone Babilon w dwóch odcieniach: Silver oraz Grey. Całość uzupełniliśmy prostokątnymi lustrami: jednym, które powiesiliśmy nad umywalką i drugim, które dyskretnie ukryliśmy tuż obok narożnika.

Niebieska łazienka płytki, ceramika, armatura

Wnętrze przywołujące spokojny, nadmorski krajobraz nie może obyć się bez wygodnej wanny. Łącząc użyteczność z designem, w naszym projekcie łazienki z niebieskimi kafelkami postawiliśmy na wygodną wannę wolnostojącą. Przyjrzyj się jej uważne – to model przyścienny Emilia S, Emporia, który doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Uzupełniliśmy go nowoczesną, wielouchwytową baterią podtynkową Y Chrom Y1237/1CR, Omnires. To komfort w intrygującym wydaniu. Obok wanny, na ceramicznym blacie zaaranżowaliśmy strefę umywalkową. Umieszczając w niej asymetryczną umywalkę Isla, Defra nadaliśmy przestrzeni dynamiczności, a uzupełniając ją baterią umywalkową podtynkową Y Chrom, sprawiliśmy, że wnętrze z płytkami ściennymi łazienkowymi niebieskimi prezentuje się spójnie. Urok naszego projektu podkreśla odpowiednie oświetlenie. Sieć szynoprzewodów wraz z reflektorkami Alton Tecna White, Aio pozwoliła nam w prosty sposób doświetlić wybrane strefy pomieszczenia.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone