0
Podkład Antykorozyjny do Radachu Czerwony Tlenkowy 10 L Rafil
Producent:
Rafil
Cena:252,50PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Podkład Antykorozyjny do Radachu Czerwony Tlenkowy 10 L Rafil

Grunt pod farby nawierzchniowe z serii producenta Rafil: Radach, Eko Radach, Rafil do Bram i Ogrodzeń i innych przygotowuje i zabezpiecza powierzchnie przed wymalunkami końcowymi. Podkład Antykorozyjny Rafil może być stosowany na elementy i podłoża stalowe, ocynkowane i aluminiowe, znajdujące się na zewnątrz budynków. Wyrób ten jest polecany w szczególności do gruntującego malowania powierzchni trudnych oraz pomalowanych nieznaną emalią. Do jego zalet należy wysoka jakość tworzonych powłok, które są elastyczne, matowe i dobrze przyczepne do podłoża, a także ponadprzeciętne właściwości antykorozyjne.

Podkład Antykorozyjny do Radachu Czerwony Tlenkowy przeznaczony jest do stosowania pod farby w ciemnym kolorze. Może być użyty na różnych elementach: dachach, parapetach, rynnach, bramach i ogrodzeniach, meblach ogrodowych, a także dekoracjach i wyrobach artystycznych.

Zobacz także ofertę specjalistycznych farb Radach dostępnych w naszym sklepie internetowym i zamów je już dziś w atrakcyjnej cenie.

Zastosowanie:Wewnętrzne, zewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Czerwony
Czas schnięcia:4 h
Wydajność:8m²/l
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Czerwony Tlenkowy
Wykończenie:Pełny Mat
Czas nakładania kolejnej warstwy:4 h
Rozcieńczalnik:Woda

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone