0
Podkład Antykorozyjny Szary RAL 7045 5L Dekoral
Producent:
Dekoral
Cena:172,79PLN / szt
Cena za 1 L - 34,56 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Podkład Antykorozyjny Szary RAL 7045 5L Dekoral

Antykorozyjny podkład marki Dekoral dedykowany jest do malowania elementów wykonanych ze stali, żeliwa, miedzi i aluminium. Stosuje się go w formie gruntu pod farny i emulsje nawierzchniowe (emalie ftalowe, ftalowe modyfikowane oraz chlorokauczukowe), zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wyrób ten, w połączeniu z farbami nawierzchniowymi, zapewnia podstawową ochronę metalu, chroniąc jego powierzchnię przed korozją i podwyższone temperatury (do 100oC). Podkład Antykorozyjny Szary Jasny tworzy elastyczne powłoki odporne na uderzenia, o podwyższonej trwałości. Do jego zalet zaliczyć trzeba krótki czas schnięcia oraz doskonała wydajność. Produkt ten może być stosowany do czasowej ochrony metalowych elementów, na czas transportu i składowania. W połączeniu z dedykowanymi wyrobami marki Dekoral pozwala uzyskać matowe, odporne i estetyczne wykończenie podłoży.

Zobacz pozostałą ofertę chemii budowlanej dostępnej w naszym e-sklepie i już dziś zamów ją w atrakcyjnej cenie na viverto.pl.
Kolorystyka:Szary
Kolor:Szary Jasny
Wykończenie:Mat
Pojemność:5 L
Zalecana liczba warstw:1-2
Czas schnięcia:3 h
Wydajność:11 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Przeznaczenie:Do metalu
Rodzaj farby:Podkład antykorozyjny
Powłoka:Mat
Powierzchnia aplikacji:Oczyszczone powierzchnie metalowe
Czas nakładania kolejnej warstwy:18 h
Rozcieńczalnik:Rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych
Bezpośrednio Na Rdzę:Tak
Zastosowanie:Zewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone