0

Podłogi drewniane

(3 produktów)
Podłogi z drewna to jedno z najbardziej tradycyjnych rozwiązań, które nadal cieszy się olbrzymią popularnością. Bardzo często spotykamy je w aranżacjach rustykalnych, jednak najczęściej to właśnie podłoga z drewna w postaci eleganckich parkietów czy pięknych dębowych desek nadaje wnętrzom prawdziwego stylu i elegancji. W ofercie viverto.pl znajdziesz m. in. drewniane deski dębowe i panele podłogowe, takich producentów jak np. Barlinek, Baltic Wood czy Dom Korkowy, które pozwolą Ci stworzyć przepiękne wnętrza, pełne ciepła i klasy. Zapraszamy!

Drewniane deski na podłogę, czyli piękno w naturalnym stylu

Jest coś pięknego w podłogach z drewna, co sprawia, że pomimo coraz większej ilości różnego rodzaju technologii wykańczania podłóg, nadal decydujemy się na naturalne drewno. Dzięki temu podłogi drewniane także ewoluują, co wpływa na ich zwiększoną wytrzymałość i prostotę montażu. Doskonałym tego przykładem są 3-warstwowe deski barlineckie, których duża twardość, a tym samym odporność na uszkodzenia, pozwala na ich wykorzystanie w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu.

Panele podłogowe drewniane – natura w nowoczesnej odsłonie

Producenci podłóg drewnianych oferują nam wyroby, które odznaczają się wytrzymałością i przepięknym wzornictwem. Drewniane podłogi są dostępne w postaci desek i paneli, gdzie struktury drewna są dodatkowo wyeksponowane za pomocą jego specjalnej obróbki. Nowoczesne podłogi drewniane są zazwyczaj zabezpieczane przez specjalne oleje i lakiery, które tworzą trwałe i skuteczne warstwy ochronne. Dodatkowo są one oferowane jako łatwe w montażu deski drewniane lub panele. Możemy zatem z powodzeniem sami zrobić swoje wymarzone dębowe podłogi.

Do jakich pomieszczeń podłogi drewniane?

Tradycyjne podłogi drewniane wymagały szczególnej troski zarówno pielęgnacyjnej, jak i użytkowej. Z tego też powodu nie nadawały się za bardzo do pomieszczeń narażonych na wilgoć, takich jak kuchnie czy łazienka. Współczesne metody obróbki i zabezpieczenia drewna pozwoliły jednak pokonać te ograniczenia. Dlatego też drewniana podłoga w kuchni czy nawet w łazience, przy odpowiednim zabezpieczeniu oraz impregnacji, nie stanowi większego problemu. Ciekawym rozwiązaniem w tym zakresie są wielowarstwowe podłogi hybrydowe, których zewnętrzna część jest drewniana (wykonana z forniru), a wewnętrzną stanowi mineralny kompozyt. Taka podłoga jest pokryta specjalnym lakierem ochronnym, a cała jej konstrukcja jest całkowicie wodoodporna.

Parkiet drewniany cena

Prawdziwe podłogi drewniane są aktualnie synonimem stylu i wśród materiałów wykończeniowych zalicza się je do kategorii bardziej ekskluzywnej niż zwykłe panele podłogowe czy standardowe płytki gresowe. Z tego też powodu ceny podłóg drewnianych nie należą do najniższych. W sklepie viverto.pl znajdziesz jednak ciekawe i atrakcyjne oferty desek drewnianych i drewnianych paneli podłogowych – w tym podłogi drewniane dębowe. Dzięki temu w dość przystępnej cenie wprowadzisz do swojej przestrzeni naturalne piękno drewna, przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i trwałości, jaką mogą zaoferować nowoczesne podłogi drewniane. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone