0
Łazienka 3m2 viverto.pl

Projekt łazienki 3m2

Urządzenie małej i funkcjonalnej łazienki stanowi nie lada wyzwanie. W niewielkim pomieszczeniu trzeba bowiem umieścić niezbędne wyposażenie i połączyć je tak, by optycznie dodawało metrażu. Nie można zapominać także o estetyce. Zastanawiasz się jak urządzić małą łazienkę 3m2? Spójrz na nasz projekt. Zainspirowani ciepłem śródziemnomorskiego krajobrazu postanowiliśmy przenieść go do domowej aranżacji. Zobacz produkty, które znalazły się w tej przestrzeni i poznaj przepis na niewielkie wnętrze z charakterem.

Łazienka 3m2 – projekt, który Cię zachwyci

Tworząc funkcjonalną przestrzeń, sięgnęliśmy po nowoczesne rozwiązania. Podtynkowe systemy, zaoblone linie i klasyczne odcienie bieli i chromu pozwoliły nam zaoszczędzić miejsce i wprowadzić do pomieszczenia nieco jasności. Strefę toaletową tworzy podwieszany model miski WC Decos Mini z deską Slim, który dzięki znajdującej się obok podtynkowej baterii pełni dodatkowo funkcję bidetu. Niewielki, prostokątny przycisk Grohe to jedyny widoczny element systemu ukrytego w ścianie systemu spłukiwania. Przejdźmy do strefy umywalkowej. Do niej również wybraliśmy oszczędzające miejsce podtynkowe elementy. Znajdująca się nad umywalką Frame bateria to praktyczna i stylowa propozycja marki Tres, Project 21120081. Nasza łazienka 3m2 posiada także miejsce przeznaczone na szafkę bądź pralkę – przestrzeń pod drewnopodobną konsolą została zaprojektowana specjalnie w tym celu.

Aranżacja Małej Łazienki 3m2 – śródziemnomorski klimat w niewielkiej przestrzeni

Aby nasz projekt prezentował się przestrzennie, sięgnęliśmy po jasne, neutralne barwy i stonowaną kolorystykę. Poszukując płytek, które staną się dopełnieniem tego wnętrza, zwróciliśmy uwagę na imitację kamienia od marki Saloni — Intro Marfil. Beżowa, rozbielona barwa połączona z pionowym lustrem optycznie powiększyła małą łazienkę 3m2. Styl śródziemnomorski kocha jasne drewno – wykorzystaliśmy je więc w postaci płytek ceramicznych zdobiących blat umywalkowy. Strefę tę zwieńczają jasne kafle z florystycznym motywem. To kolejna propozycja hiszpańskiej marki, płytki Intro Marfil Motion. Ostatni motyw obecny w naszej aranżacji czerpie inspirację z nadszarpniętego zębem czasu ornamentu. To kolekcja Carpet Vestige od marki Aparici.

W viverto.pl znajdziesz ciekawe projekty łazienek w różnym stylu. Zainspiruj się nimi i stwórz z nami nowoczesne aranżacje łączące design i funkcjonale rozwiązania.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone