0
Przycisk Skate Cosmopolitan Brushed Cool Sunrise 38732GN0 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:442,76PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Skate Cosmopolitan Brushed Cool Sunrise Grohe Przycisk 38732GN0

Odmień wygląd swojej łazienki za pomocą stylowych dodatków i wprowadź do niej najwyższą funkcjonalność za pomocą płytki spłukującej o numerze 38732GN0. Model wyprodukowany przez niemiecką markę Grohe został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, zapewniające mu niezawodność i świetny wygląd na lata. Przycisk uruchamiający Skate Cosmopolitan powleczono lśniącą, odporną powłoką chromowaną StarLight® w pięknym, ciepłym odcieniu Brushed Cool Sunrise. Dzięki niej jest on trwały i łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo dzięki technologii EcoJoy® pozwala ograniczyć zbędne zużycie wody. Grohe 38732GN0 przeznaczony jest do uruchamiania dwupojemnościowego lub start/stop. Łączy się go z pneumatycznym zaworem spłukującym AV1. Płytkę można mocować w poziomie lub w pionie, w połączeniu ze stelażami Rapid SL i Uniset ze spłuczką GD2 lub Rapid SLX (w tym przypadku należy jednak zamówić osobno puszkę rewizyjną 66 791 000).

Skate Cosmopolitan Brushed Cool Sunrise – poznaj ceramikę i akcesoria najwyższej jakości i zamów je na viverto.pl. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym i dodaj swojej łazience charakteru.

Kod producenta:38732GN0
Kolorystyka:Złoty
Wykończenie:Połysk
Gwarancja:5 lat

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone