0
Reflektor Do Szynoprzewodu Alton Tecna Black 201021 AioDarmowa dostawa
Producent:
Aio
Cena:116,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Alton Tecna Black Aio Lampa Do Szynoprzewodu 201021

Reflektory Alton Tecna przeznaczone są do kompletowania z jednofazowymi szynoprzewodami z serii Tecna. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które w niedługim czasie zyskało miano klasyki gatunku. Dzięki odpowiednio ułożonej sieci możliwe jest uzyskanie wydajnego i bardzo ciekawego systemu oświetleniowego, który urozmaici przestrzeń sufitu i pozytywnie wpłynie na aranżację pomieszczenia.

Zaletą systemów szynoprzewodowych jest możliwość łatwego przestawienia spotów świetlnych, znajdujących się na szynie. Dodatkowo reflektorki Alton są zamocowane na ruchomym elemencie, który pozwala dostosować kąt padającego światła do potrzeb i preferencji. Dzięki Alton Tecna Black perfekcyjnie doświetlisz wybrane fragmenty pomieszczenia, podkreślając znajdujące się w nich tekstury, przedmioty i powierzchnie. Rekomendujemy montaż tych lamp w większej ilości, w formie zunifikowanego systemu, który doda wnętrzom blasku.

Reflektor do szynoprzewodów Alton Black Tecna został wykonany z metalu, który uzupełniono plastikową przysłoną żarówki. Nie posiada on zintegrowanego źródła światła, pozostawiając pełną dowolność podczas wyboru jego temperatury barwowej oraz natężenia. Wewnątrz oprawy znajduje się jeden trzonek GU10 przeznaczony do montażu żarówki LED. Są one łatwodostępne na rynku, więc ich zakup i wymiana nie będzie wiązać się z żadnymi trudnościami. Alton Tecna Czarny posiada klasę szczelności IP20, która chroni jego wnętrze przed zakurzeniem, a także dostępem do elementów niebezpiecznych. W zakresie dostawy znajduje się reflektor, czytelna instrukcja oraz niezbędne elementy mocujące.
Warto zaznaczyć, że marka Aio od samego początku działalności przejawia proekologiczną postawę, dbając zarówno o wysoką energooszczędność swoich systemów, jak i najmniejsze szczegóły, które mają ogromny wpływ na środowisko. Z tego względu rezygnuje ona z niepotrzebnego plastiku, ograniczając ilość potrzebnej do wysyłki folii do minimum. Dzięki temu pomaga zredukować produkcję śmieci w gospodarstwach domowych, co bezpośrednio przekłada się na eko-korzyści.

W viverto.pl znamy się na oświetleniu. Sprawdź pozostałą ofertę szynoprzewodów i stwórz swój własny schemat. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy pomogą Ci skompletować wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego działania szyn i lamp.

Oprawa nie zawiera dołączonego źródła światła.
Żarówkę należy zakupić we własnym zakresie.
Reflektor przeznaczony do łączenia z jednofazowymi szynami Tecna.
Rozmiar:60 x 80 x 80
Rodzaj:Reflektor do szynoprzewodu
Kolorystyka:Czarny
Kod producenta:201021
Materiał:Metal, Plastik
Kolor:Black
Gwarancja:5 lat
Wykończenie:Mat
Moc:50W
Typ oprawy żarówki:GU10
Ilość źródeł światła:1
Rodzaj źródła światła:LED
Źródło światła w zestawie:Nie
Ilość lumenów:w zależności od żarówki
Barwa światła:w zależności od żarówki
Klasa ochrony IP:IP20
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone