0
Silikon Mapesil AC Piasek Wulkaniczny 149  310 ml Mapei
Producent:
Mapei
Cena:42,00PLN / szt
Cena za 1 ml - 0,14 PLN
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Silikon Mapesil AC Mapei

Jednoskładnikowa masa silikonowa na bazie kwasu octowego, niezawierająca rozpuszczalników, do wykonania wodoszczelnych wypełnień szczelin dylatacyjnych i połączeń sanitarnych, odporna na działanie pleśni i grzybów, dostępna w 30 kolorach. Odkształcalność do 25%.


Zastosowanie:
Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków do uszczelniania połączeń dylatacyjnych w posadzkach ceramicznych i ścianach, o rozszerzalności do 25% w stosunku do stanu początkowego, do stosowania w basenach pływackich, łazienkach i kabinach prysznicowych. Mapesil AC może być także stosowany do tworzenia idealnie elastycznego uszczelnienia pomiędzy różnymi elementami konstrukcji, urządzeń inżynierskich, przy budowie statków, samochodów itp. 

UWAGA! Mapesil AC ma doskonałą przyczepność do szkła, ceramiki i anodowanego aluminium. Po wcześniejszym zagruntowaniu preparatem Primer FD — ma dobrą przyczepność także do drewna, metalu, powłok malarskich, tworzyw sztucznych, gumy itp. Mapesil AC odpowiada klasie F-25-LM w zakresie normy ISO 11600.


Dane techniczne
 Czas naskórkowania: 10 minut.
 Kurczenie podczas sieciowania: 3,5%.
 Szybkość sieciowania: 4 mm dziennie, 10 mm w ciągu 7 dni.
 Maksymalne wydłużenie: 800%.
 Rozszerzenie w warunkach roboczych: około 25%.
 Twardość wg Shore'a: 20.
 Nakładanie: pistolet.
 Przechowywanie: 24 miesiące.

Rodzaj:Silikon
Pojemność:0,31 L
Kolorystyka:Czarny
Kod producenta:149
Kolor:Piasek Wulkaniczny

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone