0

Silveno

(141 produktów)
Inspiracją podczas procesu powstawania marki były Włochy, które są kolebką koloru. W końcu to z języka włoskiego pochodzi wiele znanych nazw jak “bordo” czy “purpura”. W ofercie sklepu Viverto znajdziesz najlepsze produkty marki Silveno, z którymi malowanie pokoju to czysta przyjemność. Sprawdź dostępny asortyment i odmieniaj wnętrza z Silveno!
Taśma Tynkarska Orange 48x50 Silveno

Taśma Tynkarska Orange 48x50 Silveno

28.40PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zapas Do Wałka Premium 25 cm Silveno

Zapas Do Wałka Premium 25 cm Silveno

29.20PLN / szt
W MAGAZYNIE
Folia Budowlana 4x5 m Silveno

Folia Budowlana 4x5 m Silveno

7.20PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kratka Malarska 27x29 Silveno 262018

Kratka Malarska 27x29 Silveno 262018

4.30PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Grunt 5L Silveno

Farba Grunt 5L Silveno

33.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kuweta Malarska 33x34 Silveno 429470

Kuweta Malarska 33x34 Silveno 429470

11.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Co w swojej ofercie posiada Silveno?

Klienci marki mają do wyboru szereg produktów pozwalających na wykończenie pomieszczenia. Dostępne w naszym sklepie akcesoria malarskie Silveno to różnego rodzaju taśmy, folie, wałki i pędzle. Wszystkie produkty posiadają najwyższą jakość i ofertę dostosowaną do użytkowania na różnych powierzchniach Oferujemy wałki malarskie do wnętrz, do gruntowania czy elewacji. Jeśli potrzebujesz taśmy, która idealnie przylega do powierzchni, ale przy usuwaniu nie odrywa podłoża - postaw na taśmę precyzyjną GOLD, która gwarantuje dokładne oddzielenie malowanych powierzchni. W Viverto dostępne są także taśmy Silveno, które świetnie nadają się do chropowatych podłoży. Nie brakuje także niezwykle wytrzymałych folii malarskich i ochronnych, które cechują się zwiększoną odpornością na rozdarcia. Oczywiście to nie wszystko. Posiadamy także akcesoria malarskie, które obejmują również kuwety czy rączki do wałka.

Oferta Silveno zawiera także różnego rodzaju farby oraz lakiery oraz różnego rodzaju tynki czy grunty. Marka posiada w swoim katalogu najmodniejsze kolory farb, zgodne z obecnymi trendami wystroju wnętrz. Klienci do dyspozycji mają zarówno farby o satynowym, jak i matowym wykończeniu, a także farby strukturalne. Hitem producenta jest tynk dekoracyjny beton Silveno, dzięki któremu po aplikacji na powierzchnia nabiera efektu surowego betonu.

Czym się kieruje marka Silveno?

Najważniejszą wartością producenta jest wysoka jakość produktów. Farby Silveno posiadają pierwszą klasę pod względem cech fizykochemicznych (w ich skład wchodzi m.in. poziom krycia i ścieranie). Ich produkcja odbywa się przy pomocy nowoczesnych technologii, dzięki którym jakość towarów jest na najwyższym poziomie. Dla Silveno niezwykle ważne jest również bezpieczeństwo i ekologiczne podejście, co potwierdzają liczne atesty i certyfikaty przyznane ich produktom. Marka stawia na duży wybór asortymentu, co zapewnia m.in. dzięki szerokiej palecie kolorystycznej farb. Znajdują się w niej zarówno uniwersalne, klasyczne odcienie, jak i barwy odwołujące się do najnowszych trendów - o aktualność oferty pod tym względem dbają najlepsi architekci wnętrz.

Silveno przykłada dużą uwagę to cen swoich produktów. Zaznacza, że choć za wysoką jakością powinna iść adekwatna do niej cena to pamięta o tym, że na pierwszym miejscu jest klient i jego potrzeby, dlatego samą cenę produktów określa jako przystępną dla konsumenta. Potwierdzenie tego możesz znaleźć w ofercie sklepu Viverto, gdzie znajdziesz towar w atrakcyjnych kwotach!
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Rodzaj
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Powłoka
Zakres pojemności
Wykończenie
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone