0
aranżacja łazienki danzig white

Szara łazienka z czarnymi dodatkami

Poznaj sposób na modną łazienkę z metalizującym akcentem. Przyjrzyj się projektowi, w którym postawiliśmy na nowoczesność i wyrazistość. Nie bój się stworzyć wnętrza inne niż wszystkie i zainspiruj się naszą aranżacją, w której każdy motyw to osobna historia.

Szara łazienka z czarnymi dodatkami – najpierw płytki

Podążając za trendami wnętrzarskimi, zdecydowaliśmy, że nasza łazienka zyska charakteru dzięki płytkom imitującym beton. Dwa odcienie, których użyliśmy, doskonale się uzupełniają, będąc jednocześnie wstępem do kolejnych ciekawych struktur. Strefę kąpielową oraz blat pod umywalkę zdobi drewnopodobny gres, o chłodnym obliczu i przyjemnej dla oczu, jasnej barwie. Całość zwieńczona listwami LED o ciepłym lśnieniu prezentuje się niezwykle efektownie. Urozmaiceniem wnętrza jest heksagonalna mozaika o drobnych oczkach. Polski producent Dunin zadbał, by kafelki te wyróżniały się spośród wielu. Eleganckie srebrzystości, przełamane czernią to wybór odważny, jednak idealny w roli charakterystycznego motywu.

Łazienka z czarnymi dodatkami – nowocześnie i z klasą

Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy kolekcję Snow White od Marmite, wiedzieliśmy, że znajdzie ona miejsce właśnie w tej aranżacji. Jej lekkość, a zarazem wyrazistość stanowi doskonały duet zarówno z szarościami i drewnem, jak i metalizującą powierzchnią płytek ściennych. Wannę wolnostojącą Riva Evermite Snow White RIVA0001 oraz umywalkę nablatową dopełniliśmy czarnymi dodatkami. Bateria wolnostojąca Keria Czarna AREX.2055BL stanowi komplet z wykonaną z konglomeratu wanną. Podtynkowy model czarnej baterii umywalkowej z tej samej kolekcji zawisnął zaś nad drewnopodobnym blatem.

W viverto.pl skupiamy się na szczegółach. Skorzystaj z naszego projektu, by stworzyć swoją łazienkę z czarnymi dodatkami. Wybierz motywy, które wyrażą Twój charakter i przekonaj się, że stylowe wzornictwo idzie w parze z jakością i funkcjonalnością.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

Umywalka Riva Snow White RIVA0003 59,9x36,1 Emporia
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Riva Snow White RIVA0001 157x70 Emporia
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Riva XL Snow White RIVA0002 170x77 Emporia
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Rita MRMWA000 157x70 Marmite + GRATIS
Promocja-52%ZestawDarmowa dostawa

Wanna Wolnostojąca Rita MRM-WA-000 157x70 Marmite + GRATIS

6857.00PLN / szt 3299.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Wolnostojąca Rita XL 170x77 Marmite + GRATIS
Promocja-54%ZestawDarmowa dostawa

Wanna Wolnostojąca Rita XL 170x77 Marmite + GRATIS

8554.00PLN / szt 3899.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone