Aranżacja szaro czarnej łazienki z drewnem viverto

Szaro czarna łazienka z drewnem

Podobno przeciwieństwa się przyciągają i nasza aranżacja jest tego idealnym przykładem. Zimny marmur i ciepłe drewno tworzą ponadczasowy duet, obok którego nie przejdziesz obojętnie.

Nowoczesna szaro czarna łazienka, która nigdy się nie znudzi

Wszyscy miłośnicy eleganckiej prostoty z pewnością rozważali kiedyś marmurową łazienkę. Efektowne płytki z żyłami w kolorze białym, czarnym lub szarym  idealnie sprawdzą się w klasycznych łazienkach pełnych złota i przepychu. To także dobra baza dla nowoczesnych aranżacji, dokładnie takich, jak nasza. Płytki imitujące marmur z kolekcji Etnos marki Ceramica Limone dostępne są w kolorze szarym i czarnym. W połączeniu z matowymi płytkami w odcieniu drewna Mekano Sabbia, tworzą wyjątkowo zgraną kompozycję. Marmur dodaje szaro czarnej łazience elegancji, a drewno na podłodze i ścianie ociepla wnętrze podkreślając jego nowoczesny charakter.

Szara łazienka z drewnem potrzebuje białych akcentów, które wypełnią przestrzeń, ale jednocześnie nie przyćmią swoją formą marmurowych płytek. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy umywalkę nablatową Noel firmy Defra. Ze względu na swoje regularne kształty idealnie dopasowała się do niesymetrycznych wzorów na ścianie. Natomiast szklana kabina prysznicowa to obowiązkowy element w modernistycznej łazience, stąd nie mogło go zabraknąć również tutaj.

Rozsądny minimalizm – armatura w czarno szarej łazience

We wnętrzach nowoczesnych doskonale sprawdzają się baterie montowane podtynkowo. Bateria umywalkowa Tiber Steel oraz zestaw natryskowy podtynkowy z tej samej serii, dzięki swojej kolorystyce znakomicie pasują do płytek imitujących marmur. Tym sposobem nasza szara łazienka z jasnym drewnem stała się harmonijna i estetyczna. Bez zbędnych zabiegów dekoracyjnych, marmur, drewno i chrom stworzyły ponadczasową kompozycję.

W viverto.pl tworzymy wnętrza, które inspirują naszych klientów. Jeśli zainteresowała Cię nasza aranżacja czarno szarej łazienki z drewnem, odwiedź strony z pozostałymi projektami. Może spodoba Ci się np. szaro brązowa łazienka z betonem i drewnem? Koniecznie sprawdź!

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone