0
Aranżacja szaro czarnej łazienki z drewnem viverto

Szaro czarna łazienka z drewnem

Podobno przeciwieństwa się przyciągają i nasza aranżacja jest tego idealnym przykładem. Zimny marmur i ciepłe drewno tworzą ponadczasowy duet, obok którego nie przejdziesz obojętnie.

Nowoczesna szaro czarna łazienka, która nigdy się nie znudzi

Wszyscy miłośnicy eleganckiej prostoty z pewnością rozważali kiedyś marmurową łazienkę. Efektowne płytki z żyłami w kolorze białym, czarnym lub szarym  idealnie sprawdzą się w klasycznych łazienkach pełnych złota i przepychu. To także dobra baza dla nowoczesnych aranżacji, dokładnie takich, jak nasza. Płytki imitujące marmur z kolekcji Etnos marki Ceramica Limone dostępne są w kolorze szarym i czarnym. W połączeniu z matowymi płytkami w odcieniu drewna Mekano Sabbia, tworzą wyjątkowo zgraną kompozycję. Marmur dodaje szaro czarnej łazience elegancji, a drewno na podłodze i ścianie ociepla wnętrze podkreślając jego nowoczesny charakter.

Szara łazienka z drewnem potrzebuje białych akcentów, które wypełnią przestrzeń, ale jednocześnie nie przyćmią swoją formą marmurowych płytek. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy umywalkę nablatową Noel firmy Defra. Ze względu na swoje regularne kształty idealnie dopasowała się do niesymetrycznych wzorów na ścianie. Natomiast szklana kabina prysznicowa to obowiązkowy element w modernistycznej łazience, stąd nie mogło go zabraknąć również tutaj.

Rozsądny minimalizm – armatura w czarno szarej łazience

We wnętrzach nowoczesnych doskonale sprawdzają się baterie montowane podtynkowo. Bateria umywalkowa Tiber Steel oraz zestaw natryskowy podtynkowy z tej samej serii, dzięki swojej kolorystyce znakomicie pasują do płytek imitujących marmur. Tym sposobem nasza szara łazienka z jasnym drewnem stała się harmonijna i estetyczna. Bez zbędnych zabiegów dekoracyjnych, marmur, drewno i chrom stworzyły ponadczasową kompozycję.

W viverto.pl tworzymy wnętrza, które inspirują naszych klientów. Jeśli zainteresowała Cię nasza aranżacja czarno szarej łazienki z drewnem, odwiedź strony z pozostałymi projektami. Może spodoba Ci się np. szaro brązowa łazienka z betonem i drewnem? Koniecznie sprawdź!

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

Płytka Etnos Grey Poler 119,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Płytka Etnos Anthracite Poler 119,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Płytka Etnos Grey Poler 59,7x59,7 Ceramica Limone
Darmowa dostawa
Płytka Mekano Sabbia 159,7x25,7 Ceramica Limone

Płytka Mekano Sabbia 159,7x25,7 Ceramica Limone

131.86PLN / m2
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Umywalka Nablatowa Noel 5028 Defra

Umywalka Nablatowa Noel 5028 Defra

287.40PLN / szt
W MAGAZYNIE
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone