0
Szynoprzewód Tecna Linar 150 White 212011 AioDarmowa dostawa
Producent:
Aio
Cena:199,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tecna Linar 150 White Aio Szynoprzewód 212011

Prowadnica Tecna Linar White o długości 150 cm to element główny systemu szynoprzewodów polskiej marki Aio. Może być używana samodzielnie, a także służyć rozbudowie systemu. Jej biały kolor doskonale wkomponuje się w powierzchnię sufitów, tworząc spójną całość z obecnymi we wnętrzu dodatkami. Jest to szyna jednofazowa, a więc współgrająca ze standardową siecią zasilającą, obecną niemal w każdym domu i mieszkaniu. Tecna Linar 150 White została wykonana z odpornego metalu, który nie zmienia swoich właściwości pod wpływem nacisku i obciążenia spowodowanego zawieszonymi spotami świetlnymi. Szyny można dowolnie przycinać, dostosowując ich długość do zaprojektowanej sieci oświetleniowej, a także łączyć za pomocą odpowiednich łączników, które należą do asortymentu naszego sklepu internetowego. Do prowadnic z serii Tecna należy dobrać lampy z kolekcji: Alton, Atria, Livio. Szyna dostarczana jest wraz z zasilaniem końcowym.

W viverto.pl znajdziesz nowoczesne systemy oświetleniowe, z którymi wszystko stanie się jasne. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w wyborze elementów niezbędnych do stworzenia funkcjonalnej kompozycji świetlnej w Twoim domu.

Rozmiar:1500mm x 15mm x 35mm
Rodzaj:Szyna
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:212011
Materiał:Metal
Kolor:White
Gwarancja:5 lat
Wykończenie:Mat
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone