0
Szynoprzewód Tecna Linar 200 Black 204021 AioDarmowa dostawa
Producent:
Aio
Cena:261,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tecna Linar 200 Black Aio Szynoprzewód 204021

Jednofazowa szyna w kolorze czarnym o długości 2 metrów to element systemowy kolekcji szynoprzewodów Tecna od polskiego producenta oświetlenia, Aio. Tecna Linar 200 wykonana została z metalu malowanego proszkowo. Materiał ten wyróżnia się nie tylko pięknym wyglądem, ale także trwałością. Prowadnica należy do systemu jednofazowego, co oznacza, że można ją łączyć ze standardową siecią elektryczną, obecną w większości domów i mieszkań. Szyna nadaje się do docięcia, a także multiplikowania za pomocą odpowiednich łączników, dostępnych w naszym e-sklepie. Tecna Linar 200 Black należy uzupełnić o dedykowane spoty świetlne z kolekcji Alton, Livio i Atria w kolorze czarnym lub kontrastującym, białym. Szyna dostarczana jest w pakiecie z zasilaniem końcowym.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie lampy oraz akcesoria niezbędne do działania systemu.

Rodzaj:Szyna
Rozmiar:2000mm x 15mm x35mm
Kolorystyka:Czarny
Kod producenta:204021
Materiał:Metal
Kolor:Black
Gwarancja:5 lat
Wykończenie:Mat
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone