0

Terma

(265 produktów)

Terma to polska firma z ponad 30-letnią historią, która od początku istnienia stale poszerza grono swoich klientów, wykraczając znacznie poza granice naszego kraju. Jej produkty wysyłane są na cztery kontynenty do ponad czterdziestu różnych krajów. Choć początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się głównie produkcją grzejników łazienkowych wytwarzanych z profili stalowych, obecnie Terma to nie tylko grzejniki, ale i grzałki, maszyny produkcyjne czy sprzęt rehabilitacyjny. Niemniej jednak, jednym z najbardziej kultowych produktów jest “Dexter” - grzejnik łazienkowy Terma, który nadal jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej sprzedającym się w Polsce produktem w swojej kategorii. Sprawdź różnorodną ofertę marki dostępną w sklepie Viverto i kupuj zgodnie z własnymi potrzebami. Terma grzejnik to produkt, który Cię nie zawiedzie!

Terma grzejniki łazienkowe i pokojowe - szeroka oferta produktów

W swoim katalogu firma posiada wiele różnych rodzajów grzejników, dzięki którym wyposażysz swoją łazienkę i inne pomieszczenia w najlepszą jakość. Co można kupić od producenta Terma? Są to m.in. grzejniki różnych rodzajach, np.:
  • Grzejnik łazienkowy Terma - To produkty przeznaczone do ogrzewania łazienek, które dostosowane są do zwiększonej wilgoci i zmiennych temperatur panujących w tego typu pomieszczeniach. Popularnym modelem jest grzejnik Terma Zigzag, który dzięki minimalistycznej formie wizualnej świetnie sprawdzi się w łazienkach urządzonych w różnych aranżacjach. Modne są obecnie także klasyczne wersje w podstawowych kolorach, jak np. grzejnik łazienkowy Terma biały.
  • Grzejnik dekoracyjny Terma - Oferta produktów dekoracyjnych firmy jest jedną z najciekawszych na polskim rynku. Designerzy pracujący nad nią dbają o to, żeby znalazły się tam zarówno opcje uniwersalne, pasujące do różnych typów pomieszczeń oraz stylów wystroju wnętrz, jak i nowoczesne, oryginalne projekty, które będą pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale i dekoracyjną. Wśród propozycji producenta wyróżnia się m.in. grzejnik Terma Retro, który dzięki chromowanej powłoce świetnie sprawdzi się w modernistycznych wnętrzach, ale i - za sprawą ciekawego, kolistego kształtu zakończeń - także w bardziej eklektycznych przestrzeniach. Dla fanów nieco odważniejszych projektów polecamy grzejnik Terma Hex zbudowany z modnych od kilku sezonów sześciokątów. Z pewnością będzie stanowił ciekawy element na mapie całego pomieszczenia.
  • Grzejnik elektryczny Terma - Tego typu produkty są dobrą alternatywą dla centralnego ogrzewania. Idealnie sprawdzą się także poza sezonem grzewczym, gdy chcemy zwiększyć temperaturę pomieszczenia.. Produkty firmy Terma poza tym, że grzeją to jeszcze wyglądają bardzo stylowo, dzięki czemu świetnie wpasowują się w większość pomieszczeń.
Poza flagowym rodzajem produktu marki, jakim są grzejniki, firma oferuje w sprzedaży także różne rodzaje grzałek, które są ich idealnym uzupełnieniem. Grzałka do grzejnika Terma to synonim wysokiej jakości i innowacji. Klienci mogą wybierać wśród klasycznych grzałek, jak i bardziej nowoczesnych rozwiązań, w których regulacja temperatury może odbywać się zdalnie, np. za pomocą aplikacji w telefonie. Dzięki programowi mobilnemu użytkownik może ustalać harmonogram pracy grzałki, regulując zarówno temperaturę produktu, jakim jest Terma grzejnik, jak i stopień ciepła panujący w całym pomieszczeniu.

Czy warto kupować produkty firmy Terma?

Przedsiębiorstwo Terma przywiązuje niezwykłą wagę do całego procesu tworzenia produktów. Od etapu koncepcji i projektowania, po sam koniec podczas weryfikacji jakości powstałych produktów.
Nadrzędną wartością firmy jest dbałość o najwyższą jakość oferty, którą starają się osiągnąć nie tylko poprzez wykorzystywanie najlepszych materiałów. Terma grzejnik powstający w fabryce traktuje najnowocześniejszymi technologiami, które cały czas stara się ulepszać. Producent stawia na ciągły rozwój zarówno w aspekcie maszyn wykorzystywanych do produkcji, jak i procesów, a także designu i dostosowania się do zmieniających się stale potrzeb konsumentów. Grzejnik łazienkowy Terma cały czas ewoluuje, co sprawia, że dostępna w sklepie Viverto oferta odpowie na wymagania różnych typów konsumentów. Artykuły dostępne w odmiennych stylach, kolorach i materiałach - od minimalistycznych kształtów, ciepłych kolorów, po praktyczne funkcje - spełnią oczekiwania każdego klienta. Jak firmie udaje się to osiągnąć? Terma dba o udział w międzynarodowych targach branżowych i lokalnych wydarzeniach, dzięki czemu jest jeszcze bliżej potencjalnego konsumenta i może bezpośrednio zapoznać się z jego potrzebami. Ciekawy design czy innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w produktach typu grzejnik łazienkowy Terma osiąga dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami.

Produkty polskiego producenta Terma są gwarancją udanego zakupu, który posłuży nam długie lata. Dzięki najwyższemu priorytetowi skierowanemu na jakość oraz potrzeby klientów są jednym z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się towarów w branży na rynku polskim.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone