0

Umywalki wpuszczane w blat

(78 produktów)

Wybór umywalki nie ogranicza się do samego designu - nie mniej istotnym aspektem jest bowiem sposób jej montażu. W sprzedaży dostępne są umywalki nablatowe oraz umywalki wpuszczane w blat, które zasadniczo różnią się sposobem montażu. Te pierwsze stawia się bezpośrednio na powierzchni blatu, podczas gdy umywalki łazienkowe wpuszczane wymagają wycięcia otworu i ich umieszczenia w blacie. Rozwiązanie to jest niezwykle popularne, a same umywalki wpuszczane w blat chętnie wybierane i kupowane przez współczesnych użytkowników niezmiennie od wielu lat.

Umywalka Wpuszczana W Blat Plan 60 L1722 Defra

Umywalka Wpuszczana W Blat Plan 60 L1722 Defra

301.00PLN / szt
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Umywalka Wpuszczana w Blat Plan 80 cm L1724 Defra

Umywalka Wpuszczana w Blat Plan 80 cm L1724 Defra

390.00PLN / szt
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Umywalka Nablatowa / Wpuszczana W Blat Egia 50x37 Biały 8687 Emporia
Super cena

Umywalka Nablatowa / Wpuszczana W Blat Egia 50x37 Biały 8687 Emporia

240.00PLN / szt 206.00PLN / szt
zostało:54szt
Umywalka Nablatowa Loop&Friends 43x43 51440001 Villeroy&Boch
Super cena
Umywalka Podblatowa DCode 52,5x32 0338490000 Duravit
Promocja-41%

Umywalka Podblatowa D-Code 52,5x32 0338490000 Duravit

681.00PLN / szt 399.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Umywalka Podblatowa Starck 3 49x36,5 0305490000 Duravit
Promocja-38%

Umywalka Podblatowa Starck 3 49x36,5 0305490000 Duravit

1917.00PLN / szt 1197.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Umywalka Sento Compact 5945B0030029 50x35 Vitra
Super cena

Umywalka Sento Compact 5945B003-0029 50x35 Vitra

396.99PLN / szt 221.00PLN / szt
zostało:4szt
Umywalka Verso 15037VEN00 50x37 Catalano

Umywalka Verso 15037VEN00 50x37 Catalano

1433.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Czym charakteryzują się nowoczesne umywalki wpuszczane w blat?

Umywalki to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, który musi znaleźć się w każdej kompletnie wyposażonej łazience. Dobra i praktyczna umywalka musi być komfortowa w codziennym użytkowaniu, estetyczna oraz dopasowana pod względem rozmiaru oraz designu do warunków panujących w pomieszczeniu i jego ogólnej stylistyki. Co więcej, sama w sobie stanowi istotny element dekoracyjny, co niejako zmusza nas do niezwykle starannego wyboru rozwiązania, z którego będziemy z chęcią korzystali przez wiele kolejnych lat. Jednym z rodzajów nowoczesnych umywalek są rozwiązania wpuszczane w blat, których bardzo szeroki i zróżnicowany wybór można aktualnie znaleźć w sprzedaży.

Umywalki wpuszczane w blat to klasyczne rozwiązania, które są znane i chętnie instalowane w domowych łazienkach od wielu lat. Wybierając je, stawiamy więc na sprawdzone produkty, które z pewnością nie zaskoczą nas negatywnie. Jak sama nazwa wskazuje, umywalki wpuszczane w blat są montowane w specjalnym otworze wyciętym w blacie. Zapewnia to oszczędność miejsca, co docenią zwłaszcza posiadacze małych łazienek o ograniczonej ilości wolnej przestrzeni. Sposób montażu umywalek wpuszczanych w blat oraz ich konstrukcja pozwala ponadto na ukrycie przez wzrokiem mało estetycznych elementów montażowych - rur odpływowych oraz syfonu. W efekcie cała strefa około umywalkowa prezentuje się schludnie, estetycznie oraz minimalistycznie.

Umywalka wpuszczana w blat może zostać zainstalowana na blacie zintegrowanym z szafką lub samym blacie, co pozwala uzyskać nieco surowy, bardziej nowoczesny efekt wizualny, który szczególnie estetycznie dopełni charakteru łazienek utrzymanych w klimatach industrialnych. Umywalki wpuszczane w blat są jednak rozwiązaniami na tyle estetycznymi i zróżnicowanymi pod względem designu, że nie stanowi większego problemu dopasowanie ich wyglądu do stylistyki każdego pomieszczenia - tego typu ceramika łazienkowa świetnie odnajdzie się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i pomieszczeniach urządzonych w bardziej klasycznych klimatach.

Dlaczego warto postawić na umywalki łazienkowe wpuszczane w blat?

Umywalki wpuszczane to klasyczne, dobrze wszystkim znane rozwiązania, które od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem fanów sprawdzonych i uniwersalnych produktów. Ich popularność sprawiła, że znaleźć je można w ofercie każdego producenta ceramiki łazienkowej. W Viverto.pl dostępny jest szeroki wybór umywalek wpuszczanych, które pochodzą od takich znanych i cenionych w branży łazienkowej marek, jak m. in. Villeroy&Boch, Roca, Elita, Koło czy Defra.

Umywalki różnią się między sobą przede wszystkim kształtem i designem - w sprzedaży dostępne są umywalki prostokątne wpuszczane w blat oraz ich okrągłe odpowiedniki. Umywalki okrągłe wpuszczane w blat są raczej uniwersalnymi rozwiązaniami, które doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu, ich prostokątne odpowiedniki najlepiej natomiast komponują się ze stylistyką i wystrojem nowoczesnych łazienek. Wybór konkretnego rozwiązania zależy od naszego poczucia estetyki oraz kształtu pozostałych elementów ceramiki łazienkowej, do którego powinna nawiązywać umywalka.

Umywalki wpuszczane w blat są rozwiązaniami przeznaczonymi do łazienek o dowolnych rozmiarach. Specjalnie z myślą o posiadaczach niewielkich pomieszczeń powstały małe umywalki wpuszczane w blat, które zajmują niewiele miejsca i z powodzeniem zmieszczą się na wąskiej szafce. W naszej ofercie dostępne są także większe rozwiązania, które doskonale wkomponują się w wystrój przestronnych pokojów kąpielowych. Zwłaszcza do tego ostatniego warto wybrać niezwykle praktyczną umywalkę podwójną, która pozwala korzystać z jej funkcjonalności dwóm osobom jednocześnie. Warto także wiedzieć, że umywalka wpuszczana wcale nie musi tworzyć kompletu z szafką - niektóre modele można bowiem z powodzeniem zainstalować na samym blacie i tym samym stworzyć bardziej oryginalny klimat oszczędzając przy tym cenne miejsce.

Jak wybrać najlepszą umywalkę wpuszczaną w blat?

W sprzedaży dostępny jest szeroki i zróżnicowany wybór umywalek wpuszczanych w blat. Kupując nową umywalkę każdy pragnie, aby wybrany produkt dobrze i długo mu służył. W przypadku ceramiki łazienkowej szczególne znaczenie ma materiał, z którego wykonana została umywalka. Rozwiązania wpuszczane w blat są najczęściej produkowane z ceramiki, która jest wytrzymałym, solidnym i estetycznym materiałem gwarantującym bezproblemowe użytkowanie oraz łatwość utrzymania w czystości. Swoistym gwarantem wysokiej jakości każdej umywalki jest jej producent - warto stawiać na produkty znanych i cenionych marek, które dbają o najwyższą jakość wykonania swoich wyrobów. Poszukując idealnej umywalki wypuszczanej w blat, należy zadbać także o wybór odpowiedniej, dopasowanej do niej szafki.
Przed podjęciem decyzji o zakupie umywalki wpuszczanej w blat, warto zapoznać się z ofertą Viverto.pl, która została przygotowana specjalnie z myślą o osobach poszukujących sprawdzonych produktów wysokiej jakości, będących w stanie zagwarantować bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Dobierając nasz asortyment, stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów oraz ich wyroby wykonane z trwałych, solidnych i estetycznie prezentujących się materiałów. Wszystkie umywalki łazienkowe wpuszczane w blat, które znajdują się w naszej aktualnej ofercie to nowoczesne produkty, które zachwycają swoim niebanalnym designem oraz wysokimi parametrami użytkowymi.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Kształt
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone