Wanny i brodziki

Szybki prysznic czy gorąca, relaksująca kąpiel w wannie SPA, wraz ze znajomymi? W tej kategorii znajdziesz produkty niezbędne do obu tych czynności. Oferujemy brodziki prysznicowe, które spokojnie dopasujesz do swojej wizji łazienki – od niskich, przez wysokie, o różnych kształtach i wymiarach. A może szukasz wanny z jacuzzi? Wspaniale, przecież relaks należy się każdemu! Sprawdź nasze propozycje.
Wanna Wolnostojąca Goya 160x70 Besco
Darmowa dostawa

4005.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Linares BT42 z Nogami 01U 160x70 RIHO

826.10PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Wanna Lugo BT01 z Nogami 01U 170x75 Riho

1095.05PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Lugo BT02 z Nogami 01U 180x80 RIHO

1230.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Wolnostojąca Monya 170x80 Emporia
Darmowa dostawa

3899.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Wolnostojąca Bilbao BS10 170x80 Riho
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Przyścienna Emilia 170x80 Emporia
Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Quadro 155x70 Besco
Darmowa dostawa

900.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Wolnostojąca MegaN S 152x76 Emporia
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Goya 140 XS 142x62 Besco
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Goya B&W 160x70 Besco
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Goya Glam 160x70 Besco
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Goya Black 160x70 Besco
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Viya Glam 160x70 Besco
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Keya 165x70 Besco
Darmowa dostawa

Wanny i brodziki

Wanny i brodziki” na Viverto.pl to kategoria, która obejmuje dość szeroki asortyment. Można znaleźć tu przede wszystkim brodziki, a poza tym specjalne wanny SPA, potocznie zwane Jacuzzi, dzięki którym w łatwy sposób można odprężyć się po ciężkim dniu. W tej kategorii znajdują się także praktyczne parawany nawannowe, z pomocą których zwykłej wannie nadać można funkcje prysznica!

Brodziki

Brodziki to bardzo ważny element każdej kabiny prysznicowej. W zależności od rodzaju brodzika, prysznic może spełniać dodatkowe funkcje, dlatego jego dobór jest bardzo ważny. Dla przykładu, głęboki brodzik prysznicowy sprawdzi się lepiej w mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na wannę, a w rodzinie jest małe dziecko. Dużo łatwiej umyć jest rodzicowi dziecko pod prysznicem z głębokim brodzikiem niż z płaskim. Płaski brodzik z kolei nadaje kabinie elegancji i sprawia, że staje się ona elementem minimalistycznym, a cały prysznic może wtedy doskonale wpasować się w nowoczesny wystrój łazienki.

Wanny SPA

W ofercie Viverto.pl znajdują się wanny SPA, które pozwolą przenieść się w przyjemny świat relaksu. Ciepła woda, hydromasaż z bąbelkami i wspólne spędzanie czasu z rodziną i znajomymi – to wszystko oferują specjalne wanny, tzw. „jacuzzi”. Warto wspomnieć, że kąpiel w gorącej wodzie z bąbelkami wpływa także pozytywnie na zdrowie: niweluje stres i relaksuje, pozytywnie wpływa na krążenie krwi, wygrzewa stawy i rozluźnia mięśnie, poprawia stan skóry oraz przyspiesza przemianę materii. Jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób zestresowanych, zmęczonych, z bólami kręgosłupa, stawów i mięśni, a nawet osób z nadwagą i cellulitem!

Parawany

Chyba każdy zna odwieczny dylemat – co wybrać: wannę czy prysznic? Wiele osób chciałoby, żeby w łazience znalazły się obie te rzeczy. Wtedy, w zależności od czasu czy nastroju, zawsze można zdecydować na co ma się ochotę. Niestety nie zawsze można pozwolić sobie na zamontowanie w łazience zarówno wanny, jak i prysznica. Ograniczenie stanowi zazwyczaj metraż łazienki. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest parawan nawannowy, który w wygodny i estetyczny sposób przemienia wannę w coś na kształt kabiny prysznicowej. To rozwiązanie trwałe i ładne – w przeciwieństwie do zwykłych zasłonek z supermarketu…

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone