Wanny i brodziki

Szybki prysznic czy gorąca, relaksująca kąpiel w wannie SPA, wraz ze znajomymi? W tej kategorii znajdziesz produkty niezbędne do obu tych czynności. Oferujemy brodziki prysznicowe, które spokojnie dopasujesz do swojej wizji łazienki – od niskich, przez wysokie, o różnych kształtach i wymiarach. A może szukasz wanny z jacuzzi? Wspaniale, przecież relaks należy się każdemu! Sprawdź nasze propozycje.
Brodzik Półokrągły Sense Niski BREX.SEN10WHN 100x100 Excellent
Promocja-19%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Aurum Slim WAEX.AUR15WHS 149,5x70 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Aurum Slim WAEX.AUR17WHS 169,5x69,5 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Aurum Slim WAEX.AUR16WHS 159,5x70 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Lamia Slim WAEX.LAM15WHS 150x75 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Brodzik Półokrągły Sense Niski BREX.SEN08WHN 80x80 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Lamia Slim WAEX.LAM16WHS 160x75 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Narożna Sfera Slim Lewa WAEX.SFL17WHS 170x100,5 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Pryzmat WAEX.PRY18WH 180x80 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Pryzmat Slim WAEX.PRY18WHS 180x80,5 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Do Zabudowy Pryzmat Slim 160X75 WAEX.PRY16WHS Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa
Wanna Prostokątna Pryzmat Slim 170X75 WAEX.PRY17WHS 170X75 Excellent
Promocja-20%Darmowa dostawa

Wanny i brodziki

„Wanny i brodziki” na Viverto.pl to kategoria, która obejmuje dość szeroki asortyment. Można znaleźć tu przede wszystkim brodziki, a poza tym specjalne wanny SPA, potocznie zwane Jacuzzi, dzięki którym w łatwy sposób można odprężyć się po ciężkim dniu. W tej kategorii znajdują się także praktyczne parawany nawannowe, z pomocą których zwykłej wannie nadać można funkcje prysznica!

Brodziki

Brodziki to bardzo ważny element każdej kabiny prysznicowej. W zależności od rodzaju brodzika, prysznic może spełniać dodatkowe funkcje, dlatego jego dobór jest bardzo ważny. Dla przykładu, głęboki brodzik prysznicowy sprawdzi się lepiej w mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na wannę, a w rodzinie jest małe dziecko. Dużo łatwiej umyć jest rodzicowi dziecko pod prysznicem z głębokim brodzikiem niż z płaskim. Płaski brodzik z kolei nadaje kabinie elegancji i sprawia, że staje się ona elementem minimalistycznym, a cały prysznic może wtedy doskonale wpasować się w nowoczesny wystrój łazienki.

Wanny SPA

W ofercie Viverto.pl znajdują się wanny SPA, które pozwolą przenieść się w przyjemny świat relaksu. Ciepła woda, hydromasaż z bąbelkami i wspólne spędzanie czasu z rodziną i znajomymi – to wszystko oferują specjalne wanny, tzw. „jacuzzi”. Warto wspomnieć, że kąpiel w gorącej wodzie z bąbelkami wpływa także pozytywnie na zdrowie: niweluje stres i relaksuje, pozytywnie wpływa na krążenie krwi, wygrzewa stawy i rozluźnia mięśnie, poprawia stan skóry oraz przyspiesza przemianę materii. Jacuzzi to idealne rozwiązanie dla osób zestresowanych, zmęczonych, z bólami kręgosłupa, stawów i mięśni, a nawet osób z nadwagą i cellulitem!

Parawany

Chyba każdy zna odwieczny dylemat – co wybrać: wannę czy prysznic? Wiele osób chciałoby, żeby w łazience znalazły się obie te rzeczy. Wtedy, w zależności od czasu czy nastroju, zawsze można zdecydować na co ma się ochotę. Niestety nie zawsze można pozwolić sobie na zamontowanie w łazience zarówno wanny, jak i prysznica. Ograniczenie stanowi zazwyczaj metraż łazienki. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest parawan nawannowy, który w wygodny i estetyczny sposób przemienia wannę w coś na kształt kabiny prysznicowej. To rozwiązanie trwałe i ładne – w przeciwieństwie do zwykłych zasłonek z supermarketu…
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rozmiar
Rodzaj
Kraj pochodzenia

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone