0

Wanny do zabudowy

(297 produktów)

Wanny do zabudowy cieszą się nieustającą popularnością. Dlatego obok takich produktów jak brodziki i wanny wolnostojące, w sklepie viverto.pl znajdziesz także niezwykle bogaty asortyment ceramiki łazienkowej obejmujący wanny do zabudowy. Oferujemy zarówno klasyczne wanny do zabudowy prostokątne, jak i oryginalne wanny asymetryczne - w tym również nowoczesne i funkcjonalne narożne wanny do zabudowy. Wybór jest naprawdę olbrzymi. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz swoją wymarzoną wannę!

Wanna Aquaria WAEX.AQU16W 160x70 Excellent

Wanna Aquaria WAEX.AQU16W 160x70 Excellent

1019.98PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Wanna Aquaria WAEX.AQU15W 150x70 Excellent

Wanna Aquaria WAEX.AQU15W 150x70 Excellent

950.02PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE

Wanna do zabudowy w pełni dopasowana do aranżacji

Wanna to element wyposażenia łazienki, który przy swoim olbrzymim znaczeniu praktycznym, ma także niezwykle duży wpływ na aranżację pomieszczenia. Dlatego też dobranie odpowiedniego rodzaju, kształtu i rozmiaru wanny bywa trudne. Wszystko staje się jednak o wiele prostsze, gdy zdecydujemy się na wannę do zabudowy, czyli rozwiązanie, które przy całej swojej praktyczności, pozwala na niezwykle swobodne kształtowanie ostatecznego efektu wizualnego.

Skąd biorą się te wspaniałe i niezwykle bogate możliwości aranżacyjne? Wynika to z tego, że taką wannę można zabudować i wykończyć przy zastosowaniu różnego rodzaju materiałów (płytki, mozaiki, gotowe panele do zabudowy itd.). Dzięki temu w stosunkowo łatwy sposób możemy uzyskać spójną, a przy tym oryginalną i piękną aranżację całej łazienki - bez konieczności stosowania żadnych kompromisów.

Wanny do zabudowy - praktyczne i do każdej łazienki

Obok szerokich możliwości pod względem wykończenia, gdzie sami decydujemy, jak będzie wyglądać obudowa (może to być np. płyta g-k, obmurówka z bloczków czy dopasowany panel z tworzywa sztucznego), wanny do zabudowy odznaczają się również kompaktową konstrukcją, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w łazience. Dlatego też tego typu produkty doskonale nadają się do mniejszych łazienek. A także do tych, które są mało ustawne, przez co trudne w zagospodarowaniu.

Dzięki wannom do zabudowy, mając do dyspozycji małą łazienkę, nie jesteśmy skazani na kabinę prysznicową, ponieważ z łatwością znajdziemy wannę w kształcie i rozmiarze umożliwiającym jej montaż nawet na niewielkim metrażu. W takim przypadku doskonale sprawdzi się np. wanna do zabudowy 150 czy wanna o rozmiarach 140x70 cm. Pod względem praktycznym wanny do zabudowy pozwalają również na łatwe utrzymanie czystości w łazience. A co najważniejsze, są dużo tańsze niż wanny wolnostojące.

Wanna do zabudowy - jaki kształt i rozmiar wybrać?

Wybór kształtu i rozmiaru wanny to kwestie bardzo indywidualne, które zależą zarówno od naszego gustu, jak i możliwości technicznych, jakie daje pomieszczenie, w którym wanna ma zostać zamontowana. Ważne jest jednak to, że jest w czym wybierać, bo oferta obejmująca wanny do zabudowy jest niezwykle zróżnicowana zarówno pod kątem dostępnych rozmiarów, jak i kształtów. Co w tym zakresie oferuje viverto.pl?

Wanna prostokątna do zabudowy - z klasyką w łazience

Do najbardziej klasycznych rozwiązań należy z pewnością wanna prostokątna do zabudowy. Tego typu kształt pozwala na łatwy montaż i obudowanie wanny. Jest to również doskonały wybór do łazienek urządzonych w stylu klasycznym i minimalistycznym. Co istotne, wanna prostokątna do zabudowy pod względem designu także ma wiele do zaoferowania. W zależności od konkretnego modelu mamy do wyboru wanny prostokątne różniące się między sobą wyprofilowaniem, co wpływa ostateczny efekt aranżacyjny.

Wanny do zabudowy asymetryczne - piękne i oryginalne

Obok wanien prostokątnych, oferujemy także piękne i oryginalne wanny do zabudowy asymetryczne. Są to wysokiej jakości produkty o nietuzinkowym designie, co sprawia, że nadają one łazience wyjątkowego stylu. W zależności od modelu wanna do zabudowy asymetryczna może być wyposażona w dodatkowe akcesoria, podwyższone lub wyprofilowane siedziska, miejsce przeznaczone na układanie akcesoriów kąpielowych oraz elementy, takie jak wygodny podgłówek oraz uchwyty ułatwiające wejście do wanny.

Warto zwrócić uwagę na to, że wanna do zabudowy asymetryczna dostępna jest z reguły w dwóch wariantach - prawym lub lewym, co wiąże się z usytuowaniem wanny w łazience, można ją bowiem zainstalować po prawej lub po lewej stronie pomieszczenia. Dlatego wannę asymetryczną należy wybrać wtedy, gdy już mamy dokładnie określone miejsce jej montażu.

Wanna narożna do zabudowy - oszczędność miejsca i nowoczesny design

Każdy chyba się zgodzi z tym, że wanna narożna do zabudowy to rozwiązanie tak samo nowoczesne, jak i funkcjonalne. Można nawet powiedzieć, że jest to kwintesencja wanny w zabudowie, łącząca w sobie nowoczesny design z ergonomią. Jest to bowiem doskonały wybór w przypadku łazienek naprawdę problematycznych do zagospodarowania. W takiej sytuacji wanna narożna do zabudowy jest często jedynym sposobem na to, aby móc cieszyć się relaksującą kąpielą.

Oczywiście w sklepie viverto.pl znajdziesz wanny narożne do zabudowy dostępne w różnych rozmiarach, także tych większych, które będą doskonale pasować do przestronnych łazienek czy pokojów kąpielowych. Na uwagę zasługuje również zróżnicowanie tego typu produktów pod kątem ich designu. Obok modeli wanien narożnych symetrycznych, znajdziesz w naszej ofercie także oryginalne i piękne narożnikowe wanny asymetryczne.

Rozmiar wanny do zabudowy

W kwestii odpowiedniego rozmiaru wanny pod uwagę należy wziąć przede wszystkim dwa czynniki. Pierwszym jest dostępna przestrzeń w łazience. Im większe jest pomieszczenie, tym większą wannę możemy w nim zainstalować. Drugim jest oczywiście komfort kąpieli, dlatego wanna powinna być również dopasowana do naszego wzrostu.

Do rozmiarów w miarę uniwersalnych, gdzie osoby o wzroście około 150-180 cm będą mogły wziąć wygodną kąpiel, należy wanna do zabudowy 160 oraz wanna do zabudowy 170. W naszej ofercie dostępne są także wanny o większych gabarytach np. wanna do zabudowy 180. Przy czym rozmiar wanny to nie tylko jej długość, ale także szerokość, która może oscylować w granicach 70-80 cm, a w przypadku wanien asymetrycznych i narożnych nawet 110-140 cm.

Jak widać - wybór wanien do zabudowy dostępny w naszej ofercie jest naprawdę bogaty. Co najważniejsze, niezależnie od tego, na jaki rodzaj wanny do zabudowy się zdecydujesz, wybierając produkty z oferty viverto.pl, stawiasz na ceramikę łazienkową wysokiej jakości, odznaczającą się nowoczesnością, funkcjonalnością i pięknym designem. Zapraszamy!
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Kształt
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone