Wanny wolnostojące

Prawdziwy hit ostatnich lat, czyli wanny wolnostojące, są wybierane coraz częściej, i to nie tylko do przestronnych łazienek czy pokoi kąpielowych, ale także do tych mniejszych - wypierając z nich tradycyjne wanny w zabudowie i brodziki. Jest to piękna, ekskluzywna i niezwykle oryginalna ceramika łazienkowa. A w ofercie viverto.pl znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów, co pozwoli Ci dopasować wannę wolnostojącą do stylowej aranżacji łazienki. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz wannę wolnostojącą odpowiadającą Twoim potrzebom!

Wanna Wolnostojąca Goya 160x70 Besco  OUTLET towar niepełnowartościowy
OUTLET
Wanna Wolnostojąca Goya 160x70 Besco
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Riva Snow White RIVA0001 157x70 Marmite
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Riva XL Snow White RIVA0002 170x77 Marmite
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Monya 170x80 Emporia
Darmowa dostawa

3899.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wanna Wolnostojąca MegaN 170x78 Emporia
WyprzedażDarmowa dostawa

3899.00PLN / szt 3689.00PLN / szt
zostało:1szt
Wanna Wolnostojąca Bilbao BS10 170x80 Riho
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca Przyścienna Emilia 170x80 Emporia
Darmowa dostawa
Wanna Wolnostojąca MegaN S 152x76 Emporia
Darmowa dostawa

Wanny łazienkowe wolnostojące, czyli luksus i funkcjonalność w jednym

Współczesne łazienki nie są już tylko miejscem, służącym do codziennej higieny. To także niezwykle stylowo urządzone wnętrza, stanowiące bardzo często perełkę aranżacyjną całego domu. W tym wszystkim wanna wolnostojąca jest elementem, który całkowicie odmienia wystrój łazienki - stając się jego punktem centralnym. Nic zatem dziwnego, że tego typu wanna wybierana jest do tych łazienek, gdzie liczy się przede wszystkim luksus - co ważne, luksus zarówno w formie wizualnej, jak i funkcjonalnej.

Niektórzy pewnie stwierdzą, że wannom wolnostojącym z tą funkcjonalnością wcale nie jest po drodze. Nie jest to jednak prawda i składa się na to kilka czynników. Po pierwsze wanna wolnostojąca nie wymaga już zabudowy. Jest zatem wyposażeniem, które się po prostu do łazienki wstawia. I niezależnie od tego, czy jest to wanna wolnostojąca na nóżkach, czy jednoelementowa wanna stawiana bezpośrednio na podłodze, nie wymaga ona montażu - oczywiście nie licząc przyłączenia do instalacji wodnych i kanalizacyjnych.

Po drugie, do wanny wolnostojącej mamy swobodniejszy dostęp. A to jest zarówno praktyczne, jak i luksusowe, bo daje wspaniałe poczucie swobody w trakcie brania kąpieli. Co ważne, tego typu produkty dostępne są w zróżnicowanej gamie rozmiarów. Dzięki temu znajdziemy zarówno małe wanny mierzące 140 cm długości, jak i wanny wolnostojące 180 cm, w których wygodną kąpiel wezmą nawet bardzo wysokie osoby.

Nowoczesne wanny wolnostojące - przestrzeń i wolność

Aranżacje łazienek są różne, tak jak różne są nasze gusta i potrzeby. Dlatego wanny wolnostojące dostępne w ofercie viverto.pl to asortyment, w którym nie zabrakło nowoczesnych wanien, dedykowanych do wnętrz urządzonych zarówno w duchu minimalizmu - o zrównoważonym zagospodarowaniu przestrzeni, jak i w stylu bezkompromisowej awangardy - niosącej orzeźwiający powiew wolności.

Wśród produktów z tej kategorii na uwagę zasługują przede wszystkim wanny prostokątne wolnostojące - w tym nowoczesne wanny wolnostojące przyścienne dostępne w kilku rozmiarach (np. wanna wolnostojąca 170 cm, wanna wolnostojąca 160 cm) oraz wanny wyposażone w ciekawe funkcje, takie jak np. oświetlenie LED do chromoterapii (zob. wanna wolnostojąca do chromoterapii).

W naszej ofercie dostępny jest również asortyment obejmujący wanny wolnostojące asymetryczne oraz wanny łazienkowe wolnostojące o nowoczesnym designie, z ultra cienkimi krawędziami, dostępne nie tylko w klasycznie białej kolorystyce, ale także w kolorze srebrnym, czarnym i złotym.

Wanny retro wolnostojące - stylowe i ponadczasowe

Styl retro zatacza coraz szersze kręgi w branży dekoracyjnej, a w łazienkowych aranżacjach czuje się wprost wybornie. Taki wystrój jest nie tylko stylowy i ponadczasowy, ale często także ciepły i przytulny. Świetnym uzupełnieniem stanowią dla niego wanny retro wolnostojące na nóżkach lub przepiękne wanny owalne wolnostojące, które swoim kształtem i oryginalnym designem zamieniają łazienkę w wyjątkowo ekskluzywne, a przy tym niezwykle przyjemne wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz wanny wolnostojące w stylu retro dostępne także w kolorze srebrnym, złotym oraz czarnym.

Wanny wolnostojące w małej łazience

Na wannę wolnostojącą stawia się z reguły przy urządzaniu przestronnych łazienek, pokojów kąpielowych czy też przy coraz częściej spotykanym montażu wanny w sypialni. A jak się mają wanny wolnostojące w małej łazience? Czy jej montaż ma w ogóle sens? Kiedyś uważano, że minimalny metraż dla wanny wolnostojącej to około 10m2. Wtedy jednak tego typu produkty odznaczały się sporymi gabarytami.

Dzisiaj za sprawą wykorzystania do produkcji wanien nowoczesnych materiałów kompozytowych, tworzone są wanny o bardziej kompaktowych rozmiarach (np. wanna wolnostojąca 140 cm lub wanna wolnostojąca 150 cm). Dzięki temu przy zachowaniu oryginalnego designu i wysokiej jakości wykonania otrzymujemy małe wanny wolnostojące, które nadają się także do mniejszych łazienek.

Wanna wolnostojąca - gdzie ją ustawić?

Najlepszym miejscem dla wanny wolnostojącej jest punkt centralny łazienki, co nie znaczy, że zawsze musi stać ona na środku. Wanny wolnostojące ze względu nas swój design są często jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych łazienki i zawsze przykuwają sobą uwagę, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdą. A mogą być ustawione wszędzie, nawet przy ścianie.

Na ostateczne ustawienie wanny wolnostojącej wpływa często rozmieszczenie instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Trzeba bowiem pamiętać, że należy doprowadzić do niej wodę oraz odpływ. Co prawda spektakularne efekty aranżacyjne daje ustawienie wanny w taki sposób, że mamy do niej dostęp z każdej strony. Przy czym doskonałym uzupełnieniem dla wanien wolnostojących są montowane do podłogi baterie wannowe stojące - czyli armatura nowoczesna, oryginalna i bardzo stylowa.

Wanny wolnostojące - ceny

Wanny łazienkowe wolnostojące zalicza się do produktów luksusowych, dlatego są z reguły dużo droższe niż wanny do zabudowy. Na ich wysoką cenę wpływa fakt, że jest to w pełni kompletne wyposażenie, charakteryzujące się zróżnicowanym i oryginalnym wzornictwem. Co istotne, są one wykonane z najwyższą dbałością o każdy detal, ponieważ stanowią nie tylko wyposażenie łazienki, ale także jej ozdobę. Czy w takiej sytuacji są w ogóle dostępne tanie wanny wolnostojące?

Odpowiedzią na to pytanie jest oferta viverto.pl, gdzie w zależności od producenta czy gabarytów oraz designu znaleźć można piękne i stylowe wanny wolnostojące także w niższej cenie. Oferujemy produkty wykonane z różnych materiałów, nie tylko z akrylu, ale także wanny wolnostojące z konglomeratu i kompozytów - w tym z takich materiałów jak Mineral DuraBe, Mineral Composite, które również dostępne są w atrakcyjnych cenach - przy zachowaniu niezwykle wysokiej jakości produktu i oryginalnym wzornictwie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obejmującą wanny wolnostojące. Znajdziesz u nas z pewnością taką, która nada Twojej łazience wyjątkowego stylu!
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka

VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone