0

Wyciskacze do kartuszy

(2 produktów)

Wiele z mas, używanych podczas budowy i remontu jest sprzedawanych w kartuszach. To wygodne pojemniki, mieszczące ilość produktu wystarczającą do pracy. Aby z nich skorzystać niezbędne będzie użycie wyciskacza do kartuszy, czyli narzędzia ręcznego, który ma za zadanie wypchnięcie masy: kleju, silikonu i innego produktu tak, by umożliwić jego użycie. W tym dziale znajdziesz wyciskacze renomowanych marek. Zobacz naszą ofertę!

Wyciskacz HD Motive InterS
Super cena

Wyciskacz HD Motive Inter-S

49.00PLN / szt
zostało:6szt
Wyciskacz Profesjonalny 310 ml Marrob
Super cena

Wyciskacz Profesjonalny 310 ml Marrob

31.00PLN / szt
zostało:4szt

Wyciskacz do silikonu, kleju i mas – prosty, ale niezbędny

Chociaż rynek narzędzi poszerza się o nowoczesne produkty, to właśnie proste narzędzia ręczne stanowią wybór, po który sięgają fachowcy i klienci indywidualni. Budowa wyciskarki do silikonu, kleju i mas zazwyczaj wygląda podobnie – narzędzie to składa się z korpusu, tłoka, dźwigni, rękojeści, zapadki oraz wyciętej końcówki, w której umieszczany jest wylot kartusza.  Podczas zakupu warto postawić na wyciskarki wyposażone w specjalną blokadę, która zapobiega samoistnemu wypływowi używanych produktów.

Użycie wyciskarek nie jest skomplikowane – wystarczy użyć siły własnych mięśni. Ważne jednak, by zakupiony model posiadał tłoczek o odpowiedniej długości – zbyt krótki mógłby nie wystarczyć do wyciśnięcia masy w całości.

Wyciskacz do kleju – dlaczego warto go stosować?

Wyciskacz lub inaczej mówiąc pistolet do kleju, mas i silikonu zapewnia precyzję i łatwość pracy. Masa umieszczona w kartuszu jest wygodnie podawana poprzez dzióbek, który pozwala dotrzeć do trudnodostępnych miejsc i załamań. Ciężko jest wyobrazić sobie remont łazienki bez silikonu w tubie, mocowanie elementów bez kleju w kartuszu i prace remontowe bez użycia masy w wygodnym opakowaniu. Możliwość podania wyłącznie potrzebnej ilości pozwala zaoszczędzić produkt, co przekłada się na oszczędność finansów i czasu potrzebnego do jego ponownego zakupu. Co ważne, wyciskacz do kartuszy to narzędzie wielokrotnego użytku – w przypadku wykończenia masy, wystarczy wymienić pojemnik, by móc kontynuować pracę.

Wyciskacze do kleju – na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu?

Przede wszystkim na jego budowę i przeznaczanie. W zależności od zastosowania, wyciskacze mogą różnić się pomiędzy sobą wymiarami, a także posiadać drobne różnice w konstrukcji.

Drugą istotną kwestią jest materiał wykonania pistoletu. Zazwyczaj produkuje się je z metalu, jednak ważne jest, aby był to metal wysokiej jakości o odpowiedniej twardości. W naszej ofercie znajdziesz produkty marek związanych z branżą remontowo-budowlaną od lat. Ich doświadczenie jest widoczne w produktach najwyższej klasy.

Warto pamiętać także, by zwrócić uwagę na wymiary kartusza. Wielu producentów oferuje modele przeznaczone do standardowych puszek, jednak w przypadku specjalistycznych produktów i niewymiarowych kartuszy warto pamiętać o zakupie odpowiedniego narzędzia.

Równie ważną kwestią jest wchodząca w skład przyrządu dźwignia. Odpowiednio wyprofilowana budowa oraz mechanizm sprężynowy zapewniający płynne, ale nie za lekkie działanie tłoka usprawni Twoją pracę.

Jeżeli Twoja praca wymaga częstego odkładania pistoletu z kartuszem, warto rozważyć zakup modelu z dołączonym hakiem. Niewielki uchwyt jest przeznaczony do zawieszania – znacznie zwiększy więc Twój komfort pracy.

Pistolet do silikonu i wyciskacz do kartuszy – zwróć uwagę na…

Podczas wyboru wyciskacza do mas, klejów, silikonów i pianek warto mieć na uwadze, z jakimi materiałami będzie on pracował. Ciężkie i gęste masy będą wymagały użycia innej, nieco większej siły, niż półpłynne produktu i te o znacznie mniejszej gęstości. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne wyciskacze od producenta Marrob, jak i te, przeznaczone do gęstych mas – to wyrób marki  Inter-S.

Pistolet na silikon i wyciskacze do kleju – postaw na nasze doświadczenie

W viverto.pl wiemy, że budowa i remont nie mogą obyć się bez odpowiednich narzędzi. Zobacz produkty dostępne w tej kategorii, a także w dziale narzędzia budowlane. Znajdziesz u nas profesjonalne marki, które polecają fachowcy z branży, a także atrakcyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz dodatkowe środki finansowe. Przeprowadź z nami remont w dobrym stylu.

Zapraszamy na zakupy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone