0
Zaprawa Klejowa Uelastyczniona - Klej Uniwersalny 25Kg Atlas
Producent:
Atlas
Cena:31,02PLN / szt
Cena za 1 kg - 1,24 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Zaprawa Klejowa Uelastyczniona 25Kg Atlas

Klej uniwersalny podstawowy C1 dedykowany jest do klejenia płytek ceramicznych, mozaik i gresu małego i średniego formatu (długość dłuższego boku ≤ 40 cm) na podłoża cementowe, podkłady anhydrytowe, tynki gipsowe (w suchych strefach pomieszczeń), cementowe i cementowo-wapienne oraz beton. Zaprawa Klejowa Atlas nadaje się do stosowania wewnątrz budynków, w pomieszczeniach takich jak łazienka, kuchnia, garaż, korytarz, jak i na zewnątrz – do klejenia wybranych elementów elewacji i dekoracji. Produkt ten posiada doskonałe właściwości.

Zaprawa Uelastyczniona Atlas – wybór fachowców

Nowoczesna formuła produktu i odpowiednio dobrana mieszanka spoiwa cementowego, środków modyfikujących i spoiw przekładają się na jego łatwą aplikację oraz wysokie parametry techniczne i użytkowe. Atlas Zaprawa Klejowa Uelastyczniona jest łatwa w mieszaniu i nakładaniu – zarówno na pacę, jak i na podłoże. Wyrobienie masy zgodnie z zaleceniami producenta zapewnia odpowiednią lepkość, która sprawia, że glazura dobrze przylega do podłoża – nawet w przypadku przyklejania płytek „od góry” ściany.

Zaprawa Klejowa Uelastyczniona Atlas – właściwości

Na ten produkt stawia wielu glazurników. Za sprawą bardzo wysokich parametrów, stanowi on jeden z najczęstszych wyborów do budownictwa mieszkalnego.
  • Za sprawą szerokiego zakresu nakładania warstw (od 2 do 10 mm grubości) pozwala na cienkowarstwowe przyklejenie glazury także na nierównych, mineralnych podłożach.
  • Dzięki wydłużonemu czasowi otwartemu znacznie skraca czas pracy, dając możliwość przyklejenia płytki nawet po 30 minutach od nałożenia kleju, co przekłada się na szybsze i bardziej precyzyjne układanie okładziny.
  • Obniżony spływ umożliwia montaż glazury „od góry”.
  • Odpowiedni składniki sprawiają, że Atlas Klej Uelastyczniony 25 kg wyróżnia się uniwersalnością zastosowania.
  • Spoinowanie kleju po 24 godzinach pozwala na szybsze zakończenie prac, pozwalając wejść na posadzkę już po dobie od jej ułożenia.

Atlas Zaprawa Klejowa Uelastyczniona 25kg – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Klej marki Atlas łączy w sobie najważniejsze cechy, które sprawiają, że jest to pewny wybór podczas remontu. Jego wysoka wydajność, krótki czas wiązania i właściwości docenia wielu naszych klientów. W ofercie sklepu viverto.pl znajdziesz także inne pojemności zaprawy Atlas Uelastyczniony w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skorzystaj z wiedzy naszych doradców.

Mrozoodporność:Tak
Przeznaczenie:Ściana, Podłogi
Opakowanie:Worek
Grubość warstwy:2-10 mm
Elastyczny:Tak
Temperatura aplikacji:od +5 °C do +25 °C
Rodzaj Kleju:C1TE
Czas do pełnego utwardzenia:24h
Czas wiązania:4h
Proporcje mieszania (woda/sucha mieszanka):0,21 – 0,24 l / 1 kg
Czas otwarty pracy:30 min

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone