0

Atlas

(232 produktów)

Marka Atlas to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej w Polsce. W ofercie firmy znajduje się niezwykle szeroki asortyment obejmujący praktycznie wszystkie niezbędne do budowy czy remontu materiały – są to m. in.: tynki i zaprawy, kleje i fugi, kompletne systemy ociepleniowe i ceramiczne, grunty, gładzie czy farby. Produkty marki Atlas są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalne firmy budowlane, jak i przez klientów indywidualnych. Stosowane są do stawiania nowych budynków, jak i przy remontach czy renowacjach już istniejących. W sklepie viverto.pl znajdziesz ich niezwykle bogaty wybór. Zapraszamy!

Klej Żelowy Geoflex 25KG Atlas

Klej Żelowy Geoflex 25KG Atlas

52.94PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zaprawa Tynkarska 25Kg Atlas

Zaprawa Tynkarska 25Kg Atlas

15.68PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zaprawa Murarska 25Kg Atlas

Zaprawa Murarska 25Kg Atlas

14.69PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Odkształcalny Plus 25Kg Atlas

Klej Odkształcalny Plus 25Kg Atlas

79.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Gładź Polimerowa Rapid 25 Kg Atlas

Gładź Polimerowa Rapid 25 Kg Atlas

86.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Środek Czyszczący Szop 1 kg Atlas

Środek Czyszczący Szop 1 kg Atlas

12.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt NKP 10Kg Atlas

Grunt NKP 10Kg Atlas

85.38PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt Nkp 5Kg Atlas

Grunt Nkp 5Kg Atlas

57.62PLN / szt
W MAGAZYNIE

Chemia budowlana Atlas

Sklep viverto.pl stawia na produkty, które znane są ze swoje wysokiej jakości, potwierdzonej doświadczeniem. W przypadku asortymentu Atlas nie ma żadnych wątpliwości, że oferowana chemia budowlana należy do grona jednych z najlepszych i najbardziej zróżnicowanych pod względem swoich właściwości i zastosowania. Jest ona bowiem chętnie wybierana przez firmy budowlane i architektów, oferuje bowiem produkty, które są dostępne zarówno w gotowych już kompleksowych systemach, ułatwiających ich wykorzystanie, jak i w postaci szeregu produktów, które możemy dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Dla przykładu wśród gotowych systemów ociepleń Atlas znaleźć można zestawy letnie i zimowe, w których zaprawy, tynki i kleje Atlas mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy bardzo wysokich lub niskich temperaturach, umożliwiając łatwą aplikację w danych warunkach i zachowując wszystkie swoje właściwości. W naszym sklepie viverto.pl znajdziesz również silikony, kleje do płytek, grunty i zaprawy, fugi i gładzie, które także są w pełni dostosowane do użycia w konkretnych warunkach i otoczeniu.

Atlas kleje do płytek i silikony – rodzaje

Kleje do płytek Atlas to szeroka gama produktów o zróżnicowanych właściwościach, w zależności od konkretnego rodzaju, dedykowanych do klejenia płytek ceramicznych, gresu, szkła, a także kamiennych okładzin ściennych. Można je podzielić na cztery zasadnicze grupy:
  • kleje odkształcalne (S1) – kleje Atlas wysokoelastyczne
  • kleje odkształcalne (S2) – wysokoelastyczny klej Atlas z hydroizolacją
  • kleje podstawowe (C1) – uniwersalne kleje do płytek
  • kleje elastyczne (C2) – elastyczne kleje w tym kleje żelowe i kleje szybkowiążące
Wśród klejów Atlas znaleźć można produkty dedykowane do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego – w tym na ogrzewanie podłogowe, do kuchni i łazienek, na tarasy czy do basenów. Marka oferuje również inne produkty i akcesoria przydatne do montażu płytek, takie jak sylikon sanitarny oraz maty kompensacyjne.

Fugi Atlas

Jedną z istotnych kategorii produktowych marki Atlas są systemy ceramiczne, na które składają się zarówno kleje do płytek, jak i fugi Atlas. W tym ostatnim przypadku do wyboru masz szereg różnego rodzaju fug dostępnych w bogatej palecie kolorystycznej, obejmującej aż 45 różnych kolorów. Dzielą się one na:
  • fugi cementowe – drobnokruszywowe zaprawy do spoinowania
  • fugi epoksydowe – niezwykle szczelna i wodoodporna zaprawa do spoinowania z żywicy epoksydowej (może być użyta do spoinowania płytek w basenach, saunach i kabinach prysznicowych).
  • fugi dekoracyjne – zaprawa do spoinowania z zawartością brokatu
Przy wyborze konkretnej fugi Atlas należy zapoznać się z jej parametrami i właściwościami, Atlas oferuje bowiem zarówno fugi uniwersalne, jak i specjalistyczne np. zaprawy do wąskich fug, przy czym poszczególne produkty mogą być stosowane np. na ogrzewanie podłogowe czy na zewnątrz.

Zaprawa murarska Atlas

Zaprawy murarskie Atlas to kolejna niezwykle rozbudowana kategoria produktów, dedykowanych do różnego rodzaju zastosowań, odznaczających się konkretnymi właściwościami. Wśród nich znajdują się:
  • zaprawy tynkarskie tradycyjne
  • zaprawy murarskie – w tym tradycyjne, do silikatów, do klienkieru oraz do betonu komórkowego
  • zaprawy naprawcze – montażowe, do betonu i żelbetonu oraz do powierzchni mineralnych
Tym samym w ofercie marki znaleźć można szerokie spektrum zapraw tynkarskich, murarskich, naprawczych, wyrównujących oraz szczepnych, dedykowanych do aplikacji ręcznej lub/i mechanicznej, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Tynki zewnętrzne Atlas

Oferta Atlas obejmująca tynki zewnętrzne jest równie bogata. W asortymencie produktów dedykowanych do elewacji marka oferuje przede wszystkim tynki cienkowarstwowe, takie jak tynk silikonowy Atlas, mineralny, silikatowy, akrylowy, hybrydowy oraz tynki dekoracyjne. Jako że marka przykłada uwagę do rozwiązań systemowych, w jej ofercie znajdziemy także dedykowane farby elewacyjne – akrylowe, silikonowe i silikatowe oraz grunty i podkłady.

Zaprawa wyrównawcza Atlas – gładzie i gipsy

Dla zastosowań wewnętrznych Atlas także przygotował szeroką ofertę chemii budowlanej, do której należą przede wszystkim gładzie i gipsy – w tym klej do płyt g-k i tynk wewnętrzny. Atlas oferuje zarówno tradycyjne gładzie szpachlowe, jak i gładzie polimerowe oraz gładzie finiszowe. Dzięki nim uzyskasz wspaniały efekt gładkich ścian, które możesz następnie pomalować na dowolny kolor lub pokryć tapetą. Przy czym w ofercie marki znajdują się również farby do ścian i sufitów – akrylowe i lateksowe.

Wzorniki kolorów Atlas

Atlas oferuje swoje produkty w ciekawych i niezwykle zróżnicowanych paletach kolorystycznych. Tynki i farby Atlas dostępne są w dwóch kolorystykach: SAH (400 kolorów i odcieni) i BPB (694 kolory). W przypadku tynków mozaikowych możesz wybierać spośród 312 kolorów. Marka oferuje również tynki imitujące drewno dostępne w gamie 10 kolorów. Warto w tym momencie zaznaczyć, że sklep viverto.pl dysponuje mieszalnikiem farb i tynków, co pozwoli nam stworzyć dla Ciebie taki kolor farby czy tynku Atlas, jaki Ci odpowiada! Jeśli chcesz skorzystać z tego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu.

W ofercie viverto.pl znajdziesz szeroki wybór produktów Atlas, takich jak tynki, zaprawy, kleje do płytek, fugi, grunty, gipsy, gładź Atlas i wiele innych. Marka oferuje także hydroizolacje, impregnaty, posadzki i podkłady cementowe, gipsowe i anhydrytowo-gipsowe oraz środki czyszczące do różnego rodzaju powierzchni – w tym preparaty grzybobójcze.

Obok chemii budowlanej, Atlas posiada rozbudowany asortyment produktów dedykowanych do renowacji budynków oraz dodatków do betonu w postaci domieszek i pigmentów. I niezależnie od tego, czego dokładnie potrzebujesz, stawiając na tę wyjątkową polską markę, wybierasz wysokiej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Zapraszamy!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone