0
Zasilacz Do Szynoprzewodu Tecna Power-E White 210011 Aio
Producent:
Aio
Cena:62,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tecna Power-E White Aio Zasilacz Do Szynoprzewodu 210011

Zasilacz końcowy do jednofazowych szyn Tecna Power-E White jest elementem niezbędnym do prawidłowego działania oświetlenia zbudowanego na sieci szynoprzewodów. Moduł ten instalowany jest w końcowym odcinku prowadnicy, umożliwiając jej podłączenie do instalacji elektrycznej dostępnej w pomieszczeniu. Wykonany został z wysokiej klasy, trwałego akrylu w kolorze białym. Jego wymiary wynoszą 10,6 × 3,5 cm. Jest to element kolekcji Tecna marki Aio. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również zasilacz w kolorze czarnym, a także pozostałe akcesoria i lampy uzupełniające oświetlenie zbudowane na szynoprzewodach.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą Ci w doborze szyn, łączników, zasilaczy i spotów świetlnych, które staną się elementami Twojej sieci szynoprzewodów.

Rodzaj:Zasilacz
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:210011
Materiał:Akryl
Kolor:White
Gwarancja:5 lat
Wykończenie:Mat
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone