Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Brushed Warm Sunset 26075DL0 Grohe
Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Brushed Warm Sunset 26075DL0 Grohe
Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Brushed Warm Sunset 26075DL0 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:4248,00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Brushed Warm Sunset 26075DL0 Grohe

Dodaj wyrazistości przestrzeni w kabinie prysznicowej i spraw, by Twoja kąpiel stała się codziennym doświadczeniem relaksu. Zaproś nowoczesne rozwiązania do swojej łazienki wraz z Grohe XXL 310 26075dl0. Zestaw składający się z baterii termostatycznej, deszczownicy, prysznica ręcznego oraz elementów podłączeniowych wzniesie codzienną higienę na najwyższy poziom komfortu. Na który ze strumieni się zdecydujesz? Wybierz pomiędzy oferowanym przez deszczownicę miękkim Rain a dostępnymi w słuchawce SmartRain, Rain i Massage. O ich stały, zawsze pełny przepływ zadba technologia GROHE DreamSpray, gwarantująca równomierny dopływ wody do każdej dyszy. Pamiętaj o ich regularnym czyszczeniu, które będzie niezwykle szybkie i proste dzięki silikonowi SpeedClean – aby pozbyć się osadów wapiennych, wystarczy przetrzeć powierzchnię dłonią. Inżynierowie Grohe zadbali także o bezpieczeństwo użytkowników Systemu 310 Euphoria. Zestaw prysznicowy wyposażony został więc w termostatyczną głowicę GROHE TurboStat, która gwarantuje utrzymanie temperatury wody przez całą kąpiel. Kolejnym zabezpieczeniem jest ogranicznik GROHE SafeStop. Pozwoli Ci on uniknąć bolesnych oparzeń spowodowanych przypadkowym włączeniem gorącej wody. Funkcjonalność 26075DL0 Grohe została zwieńczona wytrzymałą powłoką GROHE StarLight w ciepłym odcieniu Brushed Warm Sunset. To ona nadaje charakteru produktowi, któremu zaufało tysiące klientów na całym świecie.

W viverto.pl stawiamy na produkty, które łączą w sobie design i najwyższą praktyczność. Zobacz oferty, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i zamawiaj armaturę łazienkową bez wychodzenia z domu.

Kod producenta:26075DL0
Rodzaj:Zestaw prysznicowy
Kolorystyka:Miedziany
Przepustowość wody - L / min:7 l/min

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone