Zestaw prysznicowy z termostatem Euphoria 310 Brushed Cool Sunrise 26075GN0 Grohe
Zestaw prysznicowy z termostatem Euphoria 310 Brushed Cool Sunrise 26075GN0 Grohe
Zestaw prysznicowy z termostatem Euphoria 310 Brushed Cool Sunrise 26075GN0 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:4039,00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Euphoria 310 Brushed Cool Sunrise Grohe Zestaw prysznicowy z termostatem 26075GN0

Łazienka to pomieszczenie, które powinno wyróżniać się funkcjonalnością i rozwiązaniami sprzyjającymi higienie. Jeżeli poszukujesz wyposażenia, które dodatkowo prezentuje się luksusowo i elegancko, zwróć uwagę na armaturę marki Grohe. Niemiecki producent znany jest z wyrobów łączących technologię, systemy oszczędnościowe i design. Tak również prezentuje się kolekcja Euphoria, której elementem jest zestaw prysznicowy w odcieniu Cool Sunrise. Kolumna o numerze 26075GN0 zaskakuje perfekcyjnym połączeniem smukłych rur, subtelnych kątów i lśniącej powłoki inspirowanej chłodnym, złocistym porankiem. Jej wygląd to jednak nie wszystko. Poznaj rozwiązania, które odmienią Twoją łazienkę.

Euphoria 310 Brushed Cool Sunrise – innowacje i design

Sercem systemu natryskowego Grohe 26075GN0 jest termostatyczna bateria przeznaczona do montażu ściennego. Dla bezpieczeństwa osób z niej korzystających wyposażono ją w specjalny ogranicznik SafeStop, który zapobiega przypadkowemu uruchomieniu wody cieplejszej niż 38oC (opcjonalnie 43oC). Wnętrze korpusu baterii uzupełnia zaś ceramiczna głowica TurboStat®, która wychwytuje zmiany temperatury wody i jej ciśnienia, regulując je do wybranych parametrów w ułamku sekundy. Dodatkowo bateria prysznicowa została wyposażona w nowoczesny system DreamSpray®, równomiernie rozprowadzający wodę do każdej z dyszy. Termostat uzupełniono prysznicem ręcznym wraz z wężem Euphoria 110 Massage, zapewniającym trzy rodzaje obfitości strumienia. Grohe Euphoria XXL System zwieńcza okrągła deszczownica o średnicy 310 mm.

Wznieś swoją codzienną kąpiel na zupełnie nowy poziom z systemem 26075GN0 Grohe. Kup go w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z aktualnych promocji, by zaoszczędzić dodatkowe środki na remont Twojej łazienki.

Rodzaj:Zestaw prysznicowy
Kolorystyka:Złoty
Kod producenta:26075GN0
Przepustowość wody - L / min:7
Kolor:Brushed Cool Sunrise
Rodzaj regulacji:Dwuuchwytowa
Termostat:Tak
Korek w kpl.:Nie
Gwarancja:5 lat
Wysokość baterii (mm):1116 mm
Zasięg wylewki (mm):472 mm

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone