0

Zestawy glazurnicze

(1 produktów)

Szukasz profesjonalnych zestawów glazurniczych, czyli narzędzi niezbędnych podczas montażu glazury, gresu, terakoty oraz innych okładzin ściennych i podłogowych? W tym dziale znajdziesz produkty najwyższej jakości od marek, działających na rynku budowlanym od lat. Sprawdź!

Zestaw Glazurniczy Goldmurit

Zestaw Glazurniczy Goldmurit

167.93PLN / szt
W MAGAZYNIE

Zestaw glazurniczy – co powinno wchodzić w jego skład?

Gotowych kompletów ułatwiających układanie płytek ceramicznych jest na rynku dość sporo. Oczywiście mogą one różnić się pomiędzy sobą poszczególnymi elementami, jednak wielu producentów podąża za wyborami klientów, łącząc w zestaw narzędzia, po które najczęściej sięgają wykonawcy oraz prywatni konsumenci. Zobacz, jakich elementów nie może zabraknąć w zestawie glazurniczym.

  • Wiaderko glazurnicze wraz z kratką ociekową i rolkami – wszystkie te elementy powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną zniszczeniu podczas intensywnego użytkowania. Wiaderko glazurnicze służy do transportowania wody, kratka – do jej ocieku z narzędzi używanych podczas montażu płytek, a rolki – do odcisku pacy z gąbką.
  • Pace – w tym przypadku poszczególne zestawy mogą się pomiędzy sobą różnić. Niezbędne do układania płytek będą pace gumowe do spoinowania oraz te, wyposażone w gąbkę. Podczas układania slabów, czyli płytwielkoformatowych przydatne może okazać się użycie także klasycznych, metalowych pac.
  • Kielnie oraz rajberki – czyli narzędzia ręczne, które są przeznaczone do pracy z zaprawami, fugami i klejami. Ważne, by były one trwałe i odporne na związki chemiczne zawarte w wielu tego typu wyrobach.

Komplet glazurniczy – wybierz mądrze

Wybór narzędzi, które zostaną użyte podczas układania płytek na ścianach i podłogach nie może być przypadkowy. To one mają ogromne znaczenie w trakcie pracy – źle dobrane mogłyby ją wydłużyć i utrudnić, dlatego warto zdecydować się na zestaw glazurniczy do fugowania od profesjonalnych marek. W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi komplet od producenta Goldmurit, który przetrwa wiele remontów.

Sprawdzone produkty, atrakcyjne ceny – znajdziesz je w viverto.pl.  
RozwińZwiń
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone