0

Goldmurit

(685 produktów)

Remont domu czy mieszkania to nie lada wyzwanie. Aby mu sprostać, warto postawić na kompleksowe rozwiązania, które ułatwią nam codzienną pracę. Przy wyborze materiałów remontowych należy też pamiętać o wysokiej jakości oraz dostępności produktów. Z pomocą przychodzi firma Goldmurit - producent rozwiązań remontowo-budowlanych.

Grunt Uniwersalny Goldmurit 5L

Grunt Uniwersalny Goldmurit 5L

23.73PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Posadzka Cementowa 25kg Goldmurit

Posadzka Cementowa 25kg Goldmurit

23.85PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Grunt Uniwersalny 1L Goldmurit

Grunt Uniwersalny 1L Goldmurit

8.71PLN / szt
W MAGAZYNIE
Wiadro Budowlane 10L Goldmurit

Wiadro Budowlane 10L Goldmurit

9.84PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Gipsowy T Plus 25kg Goldmurit

Klej Gipsowy T Plus 25kg Goldmurit

35.10PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zaprawa Murarska 25kg Goldmurit

Zaprawa Murarska 25kg Goldmurit

19.79PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zaprawa Wyrównawcza 25 Kg Goldmurit

Zaprawa Wyrównawcza 25 Kg Goldmurit

33.36PLN / szt
W MAGAZYNIE

Goldmurit- kompleksowość rozwiązań 

Czym jest Goldmurit? To producent chemii budowlanej, która jest niezbędna przy remoncie i budowie. To co ją wyróżnia, to bogaty asortyment, pozwalający na stworzenie całościowego systemu docieplenia w Twoim budynku.

Cechami charakterystycznymi producenta są m.in. wysoka jakość produktów, a także konkurencyjna cena. Co należy rozumieć pod pojęciem “wysoka jakość”? Wszystkie oferowane Klientom produkty są certyfikowane. Ich produkcja kontrolowana jest przez ITB w ramach Zakładowej Kontroli Produkcji.

Pozytywne opinie Goldmurit dotyczą przede wszystkim wydajności produktów (oparta jest ona o nowoczesne technologie) oraz trwałości (zbudowanej na doświadczeniu i wiedzy osób pracującej przy produkcji materiałów).

Goldmurit - oferta firmy

Co możesz znaleźć w ofercie firmy Goldmurit? Gładź szpachlowa to jeden z oferowanych przez producenta materiałów. Jest ona bezgipsowa, śnieżnobiała, oparta o drobny dolomit i gotowa do użycia tuż po otwarciu. Przy jej aplikacji możesz stosować urządzenia hydrodynamiczne.

To jednak nie wszystko. Firma oferuje również Goldmurit klej do gresu czy klej wysokoelastyczny Goldmurit. To produkty do montażu kamienia i płytek. Mieszanka składa się z wyselekcjonowanych kruszyw, wysokojakościowych cementów, tufu wulkanicznego i dodatków. Całość gotowa jest do użycia zaraz po rozpieczętowaniu opakowania. Jedyne, co musisz zrobić, to dolać do niej wody zgodnie z zaleceniem producenta umieszczonym na etykiecie.

Prócz wymienionych wyżej produktów możesz sięgnąć po tynk silikonowy Goldmurit. To produkt elewacyjny, który bazuje na silikonach o wysokich parametrach elektrostatycznych. Dzięki temu zaprawa nie pochłania wilgoci, nie przyciąga kurzu i jest łatwa w pielęgnacji. Bez problemu utrzymasz ją w czystości.

Z tynkami Goldmurit remont czy budowa domu nie są straszne. Materiały wysokiej jakości pozwolą stworzyć Ci przestrzeń, która przetrwa lata w nienaruszonym stanie. Tynki możesz użyć zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Są one wysokiej klasy i stanowią rozwiązania niewymagające kompromisu.

Oferta Goldmurit - inne produkty warte uwagi

W ofercie Goldmurit znajdziesz również inne produkty, których warto użyć podczas remontu. Co powinno znaleźć się na liście? Jednym z punktów jest zaprawa do warstwy zbrojnej i mocowań styropianu. Łączy się idealnie zarówno z nim, jak i włóknem szklanym. Materiał powinien stanowić ostatnią warstwę przed nałożeniem tynku szlachetnego.

Remont nie mógłby się odbyć bez gruntu. Goldmurit oferuje grunt uniwersalny bez rozpuszczalników organicznych. Świetnie sprawdzi się on do przygotowania powierzchni pod glazurę czy prace malarskie. Jakie funkcje pełni grunt? Zmniejsza chłonność podłoża, wzmacnia je. Dodatkowo obniża zużycie farby podczas późniejszego malowania.

Jeśli chcesz wylać podłogę, możesz skorzystać z gotowej mieszanki w postaci produktu pod nazwą Posadzka Samopoziomująca. To 25 kg materiału, który świetnie sprawdzi się do stworzenia od zera podłogi. Zaprawę możesz aplikować ręcznie lub agregatem. Dzięki obecności w niej włókna zbrojącego, wylana posadzka jest trwała i odporna na uszkodzenia.

To jednak nie wszystko. Producent oferuje możliwość zakupienia folii ochronnej (z pewnością przyda się ona podczas remontu) czy farby do metalu. Możesz nią pomalować metale żelazne, czyli stalowe i żeliwne, a także powierzchnie uszkodzone przez rdzę (farbę Goldmurit nakłada się bezpośrednio na skorodowane elementy) lub narażone na nią.

Dzięki szerokiej gamie produktów Goldmurit jesteś w stanie stworzyć przestrzeń, która zostanie nienaruszona przez wiele lat. Wszystkie materiały oferowane przez producenta są wysokiej jakości i pomagają w kompleksowym wykończeniu domu, mieszkania czy przestrzeni publicznej. Wypróbuj sprawdzony system dociepleń.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone