0
Etnos Ebano aranżacja łazienki

Aranżacja czarnej łazienki

Szukasz pomysłu na wyjątkową łazienkę? Tylko spójrz na naszą aranżację, w której wykorzystaliśmy czarne płytki. Od wielu lat goszczą one w nowoczesnych projektach, dlatego nie mogło ich zabraknąć także u nas. Przyjrzyj się jej szczegółom i przekonaj się, jak wyjątkowo może wyglądać wnętrze w stylu „total look”.

Czarna łazienka – dzięki odpowiednim dodatkom zyska świetlistości

W tym projekcie postawiliśmy na najciemniejszy odcień z palety barw. Jest on często niedoceniany i spychany do roli subtelnych detali. W naszej aranżacji akcentem stał się złocisty poblask. Użyty w formie dodatku nadał czarnej łazience glamouru i sprawił, że prezentuje się ona elegancko i oryginalnie. Lśniąca estetyka widoczna jest w formie poziomych listew, zdobiących jedną ze ścian. Wróćmy jednak do czerni. Intensywny motyw naznaczony subtelnymi nacięciami użyleń uzyskaliśmy dzięki płytkom imitującym marmur Etnos Ebano, za które odpowiedzialny jest polski producent Ceramica Limone. Wykończone w wysokim połysku kafle świetnie odnalazły się wśród złota.

Czarna łazienka inspiracje na wyjątkowe pomieszczenia

Poszukując ceramiki łazienkowej i armatury, które mogłyby dopełnić tak unikalne płytki, wiedzieliśmy, że musi być ona na tyle wyjątkowa, by urozmaicić pomieszczenie i na tyle subtelna, by go nie przytłoczyć. Postawiliśmy więc na kontynuację ciemnego motywu przełamanego ciepłym lśnieniem. W naszej czarnej łazience ze złotem stanęła nowoczesna umywalka wolnostojąca w kształcie tuby. Delikatnie zwężająca się forma dodała jej lekkości, a lśniąca powierzchnia podkreśliła tę kształtną grę. Tuż nad umywalką miejsce znalazła bateria umywalkowa PI Złota, Excellent. Okrągłe lustro w złotym odcieniu doskonale podkreśliło jej smukłą linię. Strefa toaletowa została przez nas zaaranżowana na prostopadłej ścianie. Tworzy ją czarna miska WC raz z deską włoskiej produkcji Catalano. Całość dopełnia naścienne lustro, które dodało pomieszczeniu optycznego metrażu oraz doniczkowe roślinki, wprowadzające do wnętrza przytulną aurę.

W viverto.pl tworzymy projekty, które wyróżniają się na tle pozostałych. Zainspiruj się aranżacją łazienki złoto czarnej, by stworzyć swoją własną przestrzeń do relaksu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone