0
aranżacja łazienki carpet studio

Aranżacja czarno-zielonej łazienki

Poszukujesz inspiracji na czarno-zieloną łazienkę? Tylko spójrz na nasz projekt. Tworząc tę aranżację, sięgnęliśmy po trendy, które królują we wnętrzach. Neutralne kolory w wyjątkowej oprawie, nowoczesna ceramika sanitarna oraz wyrazista armatura. Ta łazienka ma wszystko, by można było ją nazwać elegancką i funkcjonalną. Zaczerpnij z niej i stwórz w swoim domu przestrzeń do codziennego relaksu.

Zielono czarna łazienka – wyjątkowe kafle imitujące dywan

Projektując tę przestrzeń, sięgnęliśmy po wyjątkową kolekcję płytek włoskiego producenta Serenissima. Ich charakterystyczna powierzchnia od razu przekonała nas do siebie. Matowe kafle o powiększonym formacie w dwóch kolorach: czarnym i zielonym postanowiliśmy nieco przełamać. Wróćmy jednak do zieleni. Aby dojrzeć wyrazistość Studio 50 Verderame, należy przyjrzeć im się nieco dłużej. Ich powierzchnia stylowo nawiązuje do upływającego czasu, co sprawia że kolekcja ta jest tak wyjątkowa. Zgaszoną zieleń dopełniliśmy czernią Studio 50 Corvinio, która dzięki widocznym odbarwieniom przybiera nieco spokojniejsze oblicze. Prawdziwą ozdobą ścian są jednak płytki imitujące dywan Studio 50 Carpet Corvinio oraz Carpet Verderame. To właśnie ich wzór dodaje „tego czegoś” naszej aranżacji.

Łazienka czarno-zielona z nowoczesnym wyposażeniem, czyli przepis na zaskakujące wnętrze
Najnowsze trendy wskazują, że dużą popularnością cieszy się ceramika sanitarna o lekkich rysach. Nie mogło jej więc zabraknąć w naszym projekcie. Wybraliśmy wyposażenie w klasycznym, białym kolorze, które przełamaliśmy doskonale komponującą się zarówno z zielenią, jak i czernią miedzianą armaturą łazienkową. W rogu pomieszczenia, na niewysokim postumencie stanęła wanna wolnostojąca Wila II, Marmorin. Jej owalny kształt oraz ostre krawędzie dodały charakteru strefie kąpielowej. Na równoległej ścianie zbudowaliśmy blat, na którym postawiliśmy dwie umywalki nawiązujące swoimi rysami do designu wanny. Dopełniły je dwie różne baterie umywalkowe producenta Zanetti Chini: stojąca Zcfabrica oraz ścienna. Ostatnim elementem w naszej łazience zielono-czarnej jest miska WC podwieszana Rimless Palomba H8208020000001 z deską wolnoopadającą Laufen z tej samej serii.

W viverto.pl projektujemy łazienki, które łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Zainspiruj się naszą aranżacją i stwórz swoją wymarzoną przestrzeń relaksu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone