0
aranżacja łazienki beston grey mat

Aranżacja łazienki 5m2

Aranżacja łazienki 5m2 może wpisywać się w kanon najnowszych trendów wnętrzarskich. Jak tego dokonać? Spójrz na nasz projekt. Postawiliśmy w nim na loftowe nawiązania, które uzupełniliśmy nowoczesną ceramiką i armaturą. To wnętrze wręcz zaprasza do pozostania w nim na dłużej.

Łazienka 5m2 – sztuka budowania przestrzeni

Podróż po motywach rozpoczęliśmy w Nowym Jorku. To właśnie to miasto słynie z ceglanych budynków znajdujących się w historycznej części Manhattanu. Różnobarwne otoczenie o rudawym wybarwieniu stało się inspiracją dla producenta kolekcji Tribeca Old Red, Rondine. Również i my zaczerpnęliśmy z niego, przenosząc ciepły motyw cegłopodobnych płytek do naszej łazienki. Aby prezentowała się ona wielkomiejsko i nowocześnie, płytki-cegiełki połączyliśmy w klasyczny sposób z motywem betonu. Nasz wybór padł na serię Bestone Grey od Ceramica Limone. Szarość w trzech formatach wygląda spójnie i bardzo ciekawie.

Łazienka 5m2 z prysznicem – więcej przestrzeni na kąpiel

Niewielkie łazienki, mają ograniczone pole dla armatury i ceramiki. Wzięliśmy to pod uwagę, podczas projektowania tej przestrzeni. W naszej aranżacji łazienki 5m2 wykorzystaliśmy narożną przestrzeń na powiększenie powierzchni prysznica. Szklana kabina stworzyła iluzję powierzchni, którą podkreśliliśmy, uzupełniając lśniącym zestawem prysznicowym i kwadratową deszczownicą. Tuż obok prysznica zorganizowaliśmy strefę umywalkową. Duży, prostokątny model umywalki o ciekawym profilu niecki uzupełniony został chromowaną armaturą w postaci podtynkowej baterii oraz półsyfonu. Projekt łazienki 5m2 zwieńcza prostokątne lustro z cienką, świetlną ramką.

W viverto.pl z pasją tworzymy łazienki pełne designu i funkcjonalnych rozwiązań. Zainspiruj się naszą aranżacją i stwórz swoją domową oazę relaksu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone