Baterie umywalkowe podtynkowe

Armatura podtynkowa cieszy się coraz większym powodzeniem i nie ma się czemu dziwić, gdyż doskonale wpasuje się w panujące trendy na minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Poza tym, że pięknie się prezentuje, jest także praktyczną alternatywą dla innych typów armatury umywalkowej. W naszej ofercie znaleźć można baterie podtynkowe najbardziej renomowanych producentów, między innymi Grohe, Hansgrohe czy Palazzani, dzięki którym zwykła łazienka nabierze klasy i stylu. Zobacz, co dla Ciebie mamy!
Bateria Umywalkowa Suit U Ścienna P/T A42487EXP VITRA
Darmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Osobne Rozety Keria Czarna AREX.2014BL Excellent
Promocja-23%Darmowa dostawa

Bateria podtynkowa – piękno ukryte w ścianie

Baterie umywalkowe podtynkowe to szczególny rodzaj armatury łazienkowej. W przeciwieństwie do baterii natynkowych, te cechują się ukrytym w ścianie korpusem oraz uchwytami. Są dużo bardziej estetyczne i coraz chętniej wybierane, ponieważ producenci proponują wiele różnych modeli, które są po prostu piękne!
Ten rodzaj baterii pokochają zwłaszcza fani minimalizmu oraz nowoczesnego designu. Tworzone są bowiem wedle zasady, że jeśli coś nie zdobi wnętrza, powinno być ukryte. Nadadzą się do każdej eleganckiej łazienki. Co więcej, sprawdzą się doskonale w niewielkich pomieszczeniach, bo tam jak wiadomo każdy kawałek wolnej przestrzeni jest na wagę złota!
Podobnie jak w wypadku innych rodzajów baterii, tak też bateria umywalkowa podtynkowa może być jednouchwytowa (z systemem mieszającym ciepłą i zimną wodę) lub dwuuchwytowa. W przypadku baterii podtynkowych dostępne są również systemy związane z oszczędnością wody, np. baterie umywalkowe podtynkowe z perlatorem sprawiają, że woda wylatująca z kranu zawiera miliony bąbelków powietrza, dzięki którym strumień zwiększa swoją objętość, a zużycie wody się zmniejsza.

Zalety baterii podtynkowej

W przypadku podtynkowych baterii umywalkowych ukryty jest mieszacz oraz podłączania, widoczne zostają natomiast uchwyt oraz sama część ozdobna baterii. Dzięki temu wszystkie zabudowane elementy stają się nienarażone na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym nie oddziałuje na nie także wilgoć. Baterie podtynkowe to również duże ułatwienie w kwestii utrzymania czystości wokół umywalki. Wszystkie schowane w ścianie elementy nie wymagają mycia, przez co możemy oszczędzić czas podczas sprzątania łazienki.

Jakość ma szczególne znaczenie

Zawsze jakość powinna mieć znaczenie, jednak przy wyborze baterii podtynkowej ma jeszcze większe niż zwykle. Wynika to z faktu, że dostęp do jej mechanizmu jest utrudniony, co w przypadku wystąpienia awarii może powodować dodatkowe problemy. Warto, by bateria była niezawodna przez długie lata. Podczas dokonywania wyboru należy więc dobrze zastanowić się czy armatura, którą wybieramy spełni nasze oczekiwania. W Viverto.pl dostępne są produkty najwyższej jakości, dlatego kupując u nas można mieć pewność, że bateria będzie dobrym wyborem. Szczególnie polecamy baterie umywalkowe podtynkowe Grohe oraz baterie umywalkowe podtynkowe Hansgrohe, które prócz jakości, wyróżniają się także pięknym, minimalistycznym wyglądem.

Koszty

W porównaniu do innych baterii (np. najpopularniejszych – stojących) armatura w wersji podtynkowej jest znacznie droższa, jednak jej walory dekoracyjne sprawiają, że wybierana jest coraz chętniej. Na wyższą cenę wpływa przede wszystkim koszt korpusu, który musi charakteryzować się najwyższą jakością wykonania, by nie trzeba było go wymieniać. Cena baterii umywalkowej podtynkowej sięgać może nawet kilku tysięcy złotych (modele z elektroniczną obsługą strumienia wody), jednak czego nie robi się dla pięknego wnętrza?

Podsumowując…

Podtynkowe baterie umywalkowe wyróżnia przede wszystkim piękny, elegancki wygląd, który sprawia, że łazienka nabiera niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Ze względu na to, że większość elementów baterii ukrytych jest w ścianie, utrzymanie czystości armatury podtynkowej jest łatwiejsze w porównaniu do innych jej rodzajów. Niekwestionowaną zaletą – zwłaszcza w łazienkach o małej powierzchni – jest też fakt, że baterie podtynkowe zajmują mało miejsca. Kupując baterię pamiętajmy, żeby wybrać solidną, ponieważ w wypadku usterki elementów zamontowanych w ścianie czekają nas duże koszty związane z naprawą…
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kraj pochodzenia
Wylewka
Rodzaj regulacji
Wersja baterii

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone