0

Baterie umywalkowe podtynkowe

(175 produktów)
Baterie umywalkowe podtynkowe cieszą się coraz większym powodzeniem i nie ma się czemu dziwić, gdyż doskonale wpasuje się w panujące trendy na minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Poza tym, że pięknie się prezentują, jest także praktyczną alternatywą dla innych typów armatury umywalkowej. W naszej ofercie znaleźć można baterie podtynkowe najbardziej renomowanych producentów, między innymi Grohe, Hansgrohe czy Palazzani, dzięki którym zwykła łazienka nabierze klasy i stylu. Zobacz, co dla Ciebie mamy!
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Teo Z Boxem Chrom 02012CHR Emporia
PromocjaDarmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Fly Z Boxem Złoty 03012GD Emporia
PromocjaDarmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Teo Z Boxem Gun Metal 02012BN Emporia
PromocjaDarmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Fly Z Boxem Chrom 03012CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa

Bateria Umywalkowa Podtynkowa Fly Z Boxem Chrom 03012CHR Emporia

492.00PLN / szt 418.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Rio Z Boxem Gun Metal 01012BN Emporia
PromocjaDarmowa dostawa
Element Zewnętrzny Baterii Umywalkowej Root R A42721EXP Vitra
Darmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Root R A4272136EXP Vitra
Darmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Suit U Ścienna P/T A42487EXP VITRA
Super cena

Bateria Umywalkowa Suit U Ścienna P/T A42487EXP VITRA

515.91PLN / szt 284.00PLN / szt
4.00(1)
zostało:35szt
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Origin A42581 Vitra
Darmowa dostawa
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Brava Chrom A42394EXP Vitra
Super cena

Bateria Umywalkowa Podtynkowa Brava Chrom A42394EXP Vitra

1049.06PLN / szt 286.00PLN / szt
zostało:17szt
Bateria Umywalkowa XLine Ścienna P/T A42399EXP VITRA
Super cena

Bateria Umywalkowa X-Line Ścienna P/T A42399EXP VITRA

460.18PLN / szt 211.00PLN / szt
zostało:10szt

Bateria umywalkowa podtynkowa - ponadczasowe piękno ukryte w ścianie

Baterie umywalkowe podtynkowe to szczególny element armatury łazienkowej. W przeciwieństwie do baterii natynkowych, charakteryzują się ukrytym w ścianie korpusem oraz uchwytami. Są dużo bardziej estetyczne oraz coraz chętniej wybierane przez współczesnych, świadomych ich zalet użytkowników. W związku z rosnącym zainteresowaniem nimi ze strony odbiorców, producenci armatury łazienkowej proponują wiele różnych modeli baterii podtynkowych, które są po prostu piękne! Ten rodzaj baterii pokochają zwłaszcza fani minimalizmu oraz nowoczesnego designu. Tworzone są bowiem wedle zasady, że jeśli coś nie zdobi wnętrza, powinno pozostawać w ukryciu.

Baterie umywalkowe podtynkowe - kiedy warto sięgnąć właśnie po nie?

Baterie umywalkowe podtynkowe wręcz idealnie nadają się do każdej eleganckiej łazienki. Co więcej, sprawdzą się doskonale także w niewielkich pomieszczeniach, bo tam, jak wiadomo, każdy kawałek wolnej przestrzeni jest na wagę złota! Na zewnątrz będzie widoczna jedynie najbardziej atrakcyjna pod względem wizualnym część baterii, a pozostałe elementy jej konstrukcji, które mogłyby zaburzać estetykę, pozostaną ukryte w ścianie. Taka konstrukcja sprzyja uzyskaniu w pełni estetycznego, minimalistycznego w odbiorze wnętrza, w którym każdy detal ma kluczowe znaczenie dla efektu wizualnego całości.

W sprzedaży dostępne są baterie umywalkowe podtynkowe przeznaczone do użytkowania z umywalką, baterie podtynkowe prysznicowe montowane pod prysznicem oraz baterie podtynkowe wannowe do wanien. Armatura podtynkowa od natynkowej różni się przede wszystkim sposobem montażu, który wpływa na jej późniejszy wygląd i estetykę. Baterie podtynkowe składają się z dwóch podstawowych części - tworzy je element zewnętrzny i element podtynkowy. Montaż tego typu baterii przebiega w dwóch etapach - w pierwszej kolejności należy zainstalować element podtynkowy w przygotowanym do tego celu otworze w ścianie, a następnie przyłączyć do niego element zewnętrzny baterii.

Podobnie jak w wypadku pozostałych rodzajów baterii, tak też bateria umywalkowa podtynkowa może być jednouchwytowa (z systemem mieszającym ciepłą i zimną wodę) lub dwuuchwytowa. W sprzedaży dostępne są również specjalne systemy związane z oszczędnością wody oraz akcesoria, do których należy chociażby perlator. Dzięki jego obecności baterie umywalkowe podtynkowe sprawiają, że woda wylatująca z kranu zawiera miliony bąbelków powietrza, które zwiększają objętość strumienia wody, co mniejsza zużycie wody.

Bateria umywalkowa podtynkowa i jej zalety, czyli dlaczego warto sięgnąć właśnie po nią?

W przypadku podtynkowych baterii umywalkowych mieszacz oraz podłączania są ukryte, na zewnątrz widoczne pozostają natomiast uchwyt oraz sama część ozdobna baterii. Taka konstrukcja wiąże się z licznymi zaletami. Dzięki niej wszystkie zabudowane elementy stają się nienarażone na uszkodzenia mechaniczne, nie oddziałuje na nie wilgoć, a to pozytywnie wpływa na trwałość oraz sprzyja zachowaniu wysokich walorów estetycznych w czasie korzystania z baterii. Baterie podtynkowe stanowią również duże ułatwienie w kwestii utrzymania czystości wokół umywalki. Schowane w ścianie elementy nie wymagają bowiem mycia, przez co możemy zaoszczędzić sporo czasu podczas regularnego sprzątania łazienki.

Jedną z najistotniejszych zalet baterii podtynkowych jest także swoboda aranżacji, która pozwala na ich montaż w niemal dowolnym miejscu łazienki oraz w najbardziej odpowiadającym osobistym preferencjom układzie. Jedynym ograniczeniem w tej kwestii jest ilość dostępnego w łazience miejsca oraz wyobraźnia jej właściciela. W przypadku baterii podtynkowych jej posiadacz ma także możliwość pełnej personalizacji elementów zewnętrznych - wylewki, słuchawki prysznicowe, deszczownice oraz natryski mogą być wybrane dowolne, co pozwala na stworzenie w pełni spersonalizowanej przestrzeni z dokładnie takimi elementami, jakie sobie wymarzyliśmy. Bateria umywalkowa podtynkowa zapewnia także większy przepływ wody od baterii natynkowej, co również stanowi jej niewątpliwą zaletę.

Ile kosztują dobre baterie podtynkowe i dlaczego tak drogo?

Wybór konkretnego rozwiązania powinien być podyktowany jego jakością. Ma to szczególne znaczenie w przypadku baterii podtynkowej. Dostęp do jej mechanizmu jest bowiem utrudniony, co w przypadku wystąpienia awarii może spowodować dodatkowe problemy. Warto więc, aby bateria gwarantowała niezawodność na długie lata. Poszukując idealnego rozwiązania, należy dobrze zastanowić się czy armatura, którą wybieramy spełni nasze oczekiwania.

W porównaniu do innych baterii (np. najpopularniejszych stojących), armatura w wersji podtynkowej jest droższa, jednak jej walory dekoracyjne sprawiają, że wybierana jest coraz chętniej. Na wyższą cenę wpływa przede wszystkim koszt korpusu, który musi charakteryzować się najwyższą jakością wykonania, aby nie trzeba było go wymieniać. Cena baterii umywalkowej podtynkowej sięgać może nawet kilku tysięcy złotych (modele z elektroniczną obsługą strumienia wody), jednak czego nie robi się dla pięknego wnętrza?

Jakość ma znaczenie, czyli po jakie baterie umywalkowe podtynkowe warto sięgnąć?

Podsumowując, baterie umywalkowe podtynkowe wyróżnia piękny, elegancki wygląd, który sprawia, że łazienka nabiera niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Ze względu na to, że większość elementów baterii ukrytych jest w ścianie, utrzymanie czystości armatury podtynkowej jest łatwiejsze w porównaniu do innych jej rodzajów. Niekwestionowaną zaletą, zwłaszcza w łazienkach o małej powierzchni, jest także fakt, że baterie podtynkowe zajmują mało miejsca.

Kupując baterię podtynkową pamiętajmy jednak, żeby wybrać solidny produkt, ponieważ w wypadku usterki elementów zamontowanych w ścianie, czekają nas duże koszty związane z naprawą. W ofercie Viverto.pl dostępne są baterie podtynkowe najwyższej jakości, dlatego kupując u nas można mieć pewność, że każda z nich będzie dobrym wyborem. Szczególnie polecamy baterie umywalkowe podtynkowe Grohe oraz baterie umywalkowe podtynkowe Hansgrohe, które oprócz najwyższej jakości, wyróżniają się także pięknym, minimalistycznym wyglądem.

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone