0

Baterie wannowe podtynkowe

(159 produktów)
Podtynkowa armatura to trend, który doskonale wpasowuje się w nowoczesną i minimalistyczną stylistykę. Baterie wannowe podtynkowe wyglądają pięknie, a w dodatku są bardzo praktyczne! Wybieraj spośród najpiękniejszych dostępnych na rynku modeli, które znajdziesz poniżej. Od Ciebie zależy kształt i design, jaki wybierzesz. Nie martw się o jakość – wybraliśmy jedynie produkty pochodzące z oferty sprawdzonych producentów. Przejrzyj, co dla Ciebie mamy!
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Rio Z Boxem 3Wyjściowym Złoty Szczotkowany 01042GN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Rio Z Boxem 3Wyjściowym Gun Metal 01042BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Termostatyczna Fly Z Boxem 2Wyjściowym Chrom 03043CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Teo Z Boxem 2Wyjściowym Chrom 02042CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Termostatyczna Fly Z Boxem 2Wyjściowym Czarny Mat 03043BM Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Fly Z Boxem 2Wyjściowym Złoty 03042GD Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Fly Z Boxem 2Wyjściowym Chrom 03042CHR Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Termostatyczna Fly Z Boxem 2Wyjściowym Złoty 03043GD Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Termostatyczna Podtynkowa Rio Z Boxem 3Wyjściowym Gun Metal 01043BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Teo Gun Metal 02042BN Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa

Bateria Prysznicowo-Wannowa Podtynkowa Teo Gun Metal 02042BN Emporia

1285.00PLN / szt 1092.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bateria PrysznicowoWannowa Podtynkowa Fly Z Boxem 2Wyjściowym Czarny Mat 03042BM Emporia
Promocja-15%Darmowa dostawa
Bateria Wannowa Podtynkowa Czarny Mat 386503976 Kludi
Super cena
Bateria WannowoPrysznicowa Podtynkowa Root R A4272736EXP Vitra
Darmowa dostawa
Bateria WannowoPrysznicowa QLine P/T Ele. Zew. A42208EXP Vitra
Super cena

Bateria Wannowo-Prysznicowa Q-Line P/T Ele. Zew. A42208EXP Vitra

225.00PLN / szt 154.00PLN / szt
zostało:37szt
Bateria Wannowa Allure Brushed Warm Sunset 19315DL1 Grohe
Super cena
Bateria Wannowa Allure Brushed Cool Sunrise 19315GN1 Grohe
Super cena
Zestaw WannowoPrysznicowy Podtynkowy Rio Złoty Szczotkowany Emporia
Promocja-15%ZestawDarmowa dostawa

Zestaw Wannowo-Prysznicowy Podtynkowy Rio Złoty Szczotkowany Emporia

3421.00PLN / szt 2907.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zestaw WannowoPrysznicowy Podtynkowy Termostatyczny Rio Złoty Szczotkowany Emporia
Promocja-15%ZestawDarmowa dostawa

Baterie wannowe podtynkowe – prostota i piękny design

Podtynkowa armatura spotykana jest najczęściej w kabinach prysznicowych oraz w kategorii baterii umywalkowych, jednak podobną popularnością cieszą się także baterie podtynkowe wannowe. W przeciwieństwie do standardowej armatury, część baterii podtynkowej ukryta jest w ścianie, a z zewnątrz widoczne pozostają jedynie uchwyty do regulacji wody oraz wylewka. Bateria wannowa podtynkowa nie zajmuje dużo miejsca, a także jest piękna, dzięki czemu staje się idealnym połączeniem funkcji dekoracyjnych i praktycznych.

Jeden uchwyt lub dwa kurki

Bateria podtynkowa wannowa może posiadać jeden uchwyt (wyposażony w system mieszający zimną i ciepłą wodę) lub dwa uchwyty (zazwyczaj w formie tradycyjnych kurków). Pierwsze rozwiązanie jest dużo bardziej popularne oraz wygodniejsze, ponieważ za pomocą jednego ruchu jesteśmy w stanie kontrolować odpowiednią dla nas temperaturę wody, a także siłę jej strumienia. Baterie z dwoma uchwytami są już coraz rzadziej stosowane, są z kolei chętnie wybierane przez miłośników oryginalnego wystroju wnętrz, a także wielbicieli stylu retro, do którego doskonale wpasowują się swoim starodawnym wyglądem.

Bateria wannowa podtynkowa z termostatem

Bateria wannowa podtynkowa termostatyczna posiada specjalny system, który ma za zadanie utrzymywanie stałej temperatury wody wypływającej z kranu. Działanie termostatu polega na mieszaniu zimnej i ciepłej wody we wnętrzu baterii. Tajemnica tkwi w ukrytym elemencie, który odkształca się pod wpływem zmian temperatury. Dlatego, gdy woda zrobi się zbyt gorąca – otwór z zimną wodą zwiększa się, a z ciepłą zmniejsza. W ten sposób mamy pewność, że temperatura wody, w jakiej chcemy się wykąpać będzie optymalna. W najlepszych bateriach z termostatem zmiany powodujące dostosowanie temperatury wody następują szybko, czasem trwa to krócej niż sekundę, więc wahania pomiędzy ciepłą, a zimną wodą stają się niemal niezauważalne. Rozwiązanie to poleca się zwłaszcza w domach, gdzie z wanny korzystają osoby starsze oraz dzieci, jednakże sprawdzi się dosłownie wszędzie, bo jest po prostu wygodne!

Bateria wannowa podtynkowa z deszczownicą

To rozwiązanie zasługuje na uwagę ze względu na komfort użytkowania. Dzięki takiej baterii, możemy w łatwy sposób zamienić wannę w kabinę prysznicową! Oczywiście o ile wyposażymy ją w specjalną zasłonkę lub – wiele bardziej estetyczny – parawan montowany na wannę. Wtedy w zależności od humoru zawsze możemy podjąć inną decyzję – czy mamy ochotę na szybki prysznic, czy może na relaksującą kąpiel w blasku świec. Co istotne, wysokość baterii wannowej podtynkowej z deszczownicą można łatwo kontrolować dzięki zastosowaniu wysięgnika.

Pamiętajmy o wymiarach!

Wymiary w przypadku wannowych baterii podtynkowych mają bardzo duże znaczenie. Ważna jest przede wszystkim wysokość, na jakiej zamontowana ma być armatura. Przyjęło się, że minimalna odległość od górnej części wanny do baterii to 10 cm. Może ona być oczywiście zamontowana nieco wyżej – to uzależnione jest już od indywidualnych upodobań. Istotna jest także długość samej wylewki – ważne, by była dostosowana do grubości i typu wanny. Tak, by woda trafiała od razu do środka wanny, a nie spływała po jej krawędziach. W tej sytuacji sprawdzi się więc bateria wannowa podtynkowa z długą wylewką.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

W przypadku armatury podtynkowej JAKOŚĆ ma naprawdę kluczowe znaczenie. Ze względu na to, że duża część elementów wbudowana jest w ścianę, bateria podtynkowa do wanny musi być trwała. Dlatego zalecamy wybór sprawdzonych producentów, których marka jest gwarantem najwyższej jakości materiałów. Polecamy między innymi baterię podtynkową wannową Grohe, jednak to tylko przykład, a solidnych producentów jest wiele więcej. W razie wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie doradzimy i pomożemy w podjęciu odpowiedniej decyzji!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone