0
Cover Miska WC Rimless 52 cm z Deską Slim Wolnoopadającą 36x52 Althea
Cover Miska WC Rimless 52 cm z Deską Slim Wolnoopadającą 36x52 Althea
Cover Miska WC Rimless 52 cm z Deską Slim Wolnoopadającą 36x52 Althea
Producent:
Althea Ceramica
Cena:1099,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Cover 36x52 Althea Miska WC Rimless 52 cm z Deską Slim Wolnoopadającą

Dobór odpowiedniej muszli toaletowej jest bardzo ważny. Ceramika ta jest używana codziennie, często przez wiele osób – stanowi więc niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Z tego względu musi cechować się odpornością i niezawodnością. Wybierając miskę WC, nie można także zapominać o jej designie, który powinien pasować do pozostałych elementów obecnych w pomieszczeniu. Althea Cover to model o klasycznej, śnieżnobiałej barwie i uniwersalnej budowie o lekko zaoblonym przodzie. Przeznaczony jest do podwieszanego montażu. Miska Althea została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jej trwałość i funkcjonalność. Podczas projektowania muszli nie zapomniano także o najnowszych innowacjach. To bezkołnierzowy system spłukiwania oraz ultracienka deska wolnoopadająca, które zapewnią Ci wygodę i najwyższy poziom higieny w toalecie.

Cover 36x52 Althea doskonale odnajdzie się w wielu projektach. Zobacz, jak prezentują się jej szczegóły w naszej aranżacji surowej łazienki. Równie dobrze będzie wyglądać w Twoim domu.

Kolorystyka:Biały
Wykończenie:Połysk
Rozmiar:36x52
Deska w zestawie:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone