Dekory i mozaiki

Planujesz położyć w swoim mieszkaniu płytki, ale uważasz, że przydałby się akcent wieńczący dzieło? Doskonale trafiłeś – w tej kategorii znajdziesz dekory i mozaiki, które sprawią, że Twoje wnętrze nabierze charakteru! Przeglądaj różne propozycje, od drobniutkich układanek złożonych z niewielkich kwadratowych płytek, przez niezwykłe dekory w niespotykanych kolorach, aż po płytki lustrzane, a także coraz bardziej popularne – płytki strukturalne, które dosłownie ożywiają przestrzeń, w której się znajdują. Możliwości jest wiele, jednak wybór należy do Ciebie. Sprawdź!
Deco Mat 60x60 Rako

69.00PLN / szt
5.00(3)
Intro MARFIL Motion 30x90 Saloni

35.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Vodevil Taco Dome Nacar 4x4 Vives

1.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Mozaika Town 22x22 Ceramica Limone
Darmowa dostawa

39.90PLN / szt
W MAGAZYNIE
Dekor Nesi Bar Silver 23,7x7,8 Domino

14.43PLN / szt
W MAGAZYNIE
Dekor Tibi Geo 2 30,8x60,8 Domino

42.45PLN / szt
W MAGAZYNIE

Dekory i mozaiki – kropka nad i w kafelkowej aranżacji

Dekory i mozaiki to niezwykle ważny akcent, który zazwyczaj uzupełnia motyw przewodni w kafelkowej aranżacji. Choć jeśli chcemy, możemy zdecydować się na mozaiki i dekory na tyle charakterystyczne, że to właśnie one rzucać będą się na pierwszy plan. Niezależnie jednak od tego czy odgrywają główną rolę, czy stanowią jedynie element dekoracyjnej całości, ich wybór jest równie istotny, co wybór zwykłych płytek.

Zastosowanie dekorów i mozaik

Zarówno mozaiki, jak i dekory stosuje się najczęściej na ścianach i podłogach. Spotykamy je w łazienkach i kuchniach, jednak używać ich można również do ozdabiania np. fragmentów basenów czy brodzików. Tego typu dekoracje nie muszą wcale znajdować się na płaskiej powierzchni ściany! Z powodzeniem pokryjemy nimi wypukłości na obudowie wanny, a nawet ramę lustra!
Mozaiki i dekory są idealną ozdobą łuków, kolumn i wybrzuszeń. Sprawdzą się także w przypadku, gdy w łazience lub kuchni ściany nie są pokryte w całości kafelkami. Dekor lub mozaikę wystarczy zastosować wtedy jedynie w miejscach narażonych na wilgoć, na przykład nad umywalką i wanną w łazience czy blatem kuchennym.

Wzory i motywy

Wśród mozaik i dekorów proponowanych przez wiodących producentów bez problemu znajdziemy przeróżne motywy i wzory. Ozdoby kwiatowe, geometryczne, dekory błyszczące, matowe, jasne, ciemne, wypukłe, trójwymiarowe… Z ich pomocą łatwo uzupełnimy także naszą aranżację o dekoracje drewnopodobne, imitujące beton, cegłę, a nawet marmur czy kamień… Krótko mówiąc: do wyboru, do koloru!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj powierzchni
Gatunek
Mrozoodporność
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Rodzaj płytki
Format
Położenie

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone