0
Farba Capasilan Silikonowa Biała do Wnętrz B1 10L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:329,00PLN / szt
Cena za 1 L - 32,90 PLN

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Capasilan 10l Caparol Silikonowa Biała Farba do Wnętrz Baza B1

Silikonowa farba Capasilan to wysokiej jakości emulsja przeznaczona do wymalunków ścian i sufitów znajdujących się wewnątrz budynków. Bezrozpuszczalnikowy wyrób wyróżnia się doskonałymi parametrami, łatwością aplikacji i wydajnością – dzięki temu jest polecana przez wielu fachowców. Produkt tworzy głęboko matowe powłoki o zwiększonej odporności na szorowanie na mokro, wysoko przepuszczalne dla pary wodnej, które nie szarzeją i nie żółkną pod wpływem użytkowania pomieszczeń. Capasilan 10l może być stosowana na wybrane tynki wapienno-cementowe i cementowe, gipsowe maszynowe oraz wapienno-gipsowe, a także na elementy gipsowe, płyty karton-gips, beton (również komórkowy), licówkę z cegły piaskowo-wapiennej i ceramicznej, farby klejowe, drewno, materiały drewnopochodne oraz na inne podłoża nośne. Przed rozpoczęciem pracy należy zasięgnąć porad producenta odnośnie szczególnych warunków malowania.

Caparol Capasilan 10l – jakość, której możesz zaufać

Emulsja Capasilan Caparol wyróżnia się przedłużonym czasem zachowania właściwości roboczych, które przekładają się na optymalny czas pracy oraz łatwą aplikację. Farba jest wysoce wydajna (zużycie około 140 ml/m2 przy jednokrotnym malowaniu na gładkich powierzchniach. Na podłożach strukturalnych, wymagających wydajność może ulec zmniejszeniu). Wyrób ten można aplikować za pomocą wałka lub metodą natryskową.

Caparol CapasilanOpinie

Farby marki Caparol ze względu na wysokie parametry techniczne oraz doskonałą cenę są polecane przez naszych klientów. Co więcej nadają się one do barwienia na wybrane odcienie w systemach maszynowych ColorExpress. Zobacz naszą ofertę systemów i farb z mieszalnika i skontaktuj się z nami, by stworzyć swój wymarzony odcień.

Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:4-6 h
Wydajność:7m2/L
Sposób aplikacji:Pedzel/Wałek
Kolor:Biały
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Wykończenie:Mat

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone