Farba Silikonowa Do Elewacji Finngard Silicone Protect AP 9L Tikkurila
Producent:
Tikkurila
Cena:223,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Finngard Silicone Protect 9l Tikkurila Farba Silikonowa do Elewacji Baza AP

Hydrofobowa, wodorozcieńczalna farba elewacyjna Finngard to produkt przeznaczony do zewnętrznych wymalunków ścian budynków wykonanych z betonu, cienkowarstwowego tynku mineralno-wapiennego i akrylowego, a także na powierzchniach wapienno-cementowych oraz cementowych. Wyrób może być także stosowany w celu renowacji starych powłok silikatowych i dyspersyjnych. Farba doskonale sprawdzi się na ocieplenia wykonane ze styropianu i wełny mineralnej. Dodatkowo Finngard Silicone Protect 9l może być stosowana wewnątrz budynków, jednak wyłącznie w pomieszczeniach nieprzeznaczonych na stały pobyt ludzi.

Farba Elewacyjna Silikonowa Tikkurila – właściwości

Farba marki Tikkurila tworzy wysokiej jakości powłoki, które nadają powierzchniom dodatkowe właściwości – chroni ściany budynku przed wodą, a także rozwojem grzybów, pleśni i glonów. Dzięki odpowiedniej konsystencji wyrób ten jest łatwy w aplikacji, skracając jej czas i umożliwiając szybkie nakładanie kolejnych warstw wymalunków. Finngard Silicone Protect AP to baza, która może być nakładana bezpośrednio na ściany, bądź barwiona na jasne, pastelowe odcienie w systemie Tikkurila Facade 760.

Tikkurila Finngard Silicone Protect – Opinie

Ze względu na swoje właściwości, wysoką wydajność i dobrą cenę, wyrób ten jest wybierany przez naszych klientów. Co więcej, polecają go profesjonaliści. Dodatkowa odporność i wygląd, jaki nadaje ona powierzchniom sprawia, że jest to emulsja najwyższej klasy.

Zobacz pozostałą ofertę naszego e-sklepu, w którym znajdziesz farby różnego przeznaczenia. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert dostępnych na viverto.pl i odmień wygląd swojego otoczenia.

Baza AP służy do barwienia na odcienie pastelowe oraz biel.
Baza AP może zostać użyta jako farba biała lub zabarwiona.
Baza C służy do barwienia na odcienie intensywne oraz ciemne kolory.
Pojemność:9 L
Kolorystyka:Biały
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:3 h
Wydajność:6-9 m2/L
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Biały
Przeznaczenie:Do fasad i elewacji
Rodzaj farby:Farba silikonowa
Temperatura aplikacji:od +5°C do +25°C
Wykończenie:Mat
Czas nakładania kolejnej warstwy:12 h
Rozcieńczalnik:Woda
Stosować z podkładem:Tak
Typ bazy:Baza AP i C Możliwośc barwienia na kolory z wzornika Tikkurila Facade 760

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone